<?php global $canvys; /** * The header for our theme * * Displays all of the <head> section and the beginning of the body * * @package WordPress * @subpackage Canvys * @since Version 1.0 */ ?><!DOCTYPE html> <html <?php language_attributes(); ?> <?php cv_html_class(); ?>> <head> <meta charset="<?php bloginfo( 'charset' ); ?>"> <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1"> <title><?php echo cv_set_front_title(); ?></title> <link rel="profile" href="http://gmpg.org/xfn/11"> <link rel="pingback" href="<?php bloginfo( 'pingback_url' ); ?>"> <!-- Plugin and theme output with wp_head()--> <?php /* add javascript to pages with threaded comments */ if ( is_singular() && get_option('thread_comments') ) { wp_enqueue_script('comment-reply'); } /* Always have wp_head() just before the closing </head> * tag of your theme, or you will break many plugins, which * generally use this hook to add elements to <head> such * as styles, scripts, and meta tags. */ wp_head(); ?></head> <body <?php body_class(); ?>> <script> document.body.className = document.body.className.replace('no-js','js'); </script> <!-- Top Anchor --> <div id="top"></div> <div id="container" class="page-container"> <div class="wrap-all"><?php // Display the header if ( cv_is_header_active() ) : // Check if header is stretched $stretched_class = cv_theme_setting( 'header', 'enable_stretched' ) ? ' is-free' : null; /* include Secondary Bar */ if ( ! cv_is_page_slide_active() && cv_is_additional_bar_active() ) { ?> <section class="header-additional-bar has-clearfix" id="header-additional-bar"> <div class="wrap <?php echo $stretched_class; ?>"> <div class="cv-user-font"> <?php get_template_part( 'inc/content/additional-bar' ); ?> </div> </div> </section> <?php } /* Include header marker if sticky header is active */ if ( cv_is_header_sticky() ) { $collapsing_class = cv_is_header_collapsing() ? 'is-collapsing' : null; $transparent_class = cv_is_header_transparent() ? ' transparency-active' : null; echo '<div id="header-marker" class="' . $collapsing_class . $transparent_class . '"></div>'; } ?> <header id="header" <?php cv_top_header_class(); ?>> <div class="wrap has-clearfix<?php echo $stretched_class; ?>"> <div class="cv-user-font"><?php // Include Logo get_template_part( 'inc/content/logo' ); // Include Primary navigation get_template_part( 'inc/content/main-navigation' ); // Allow users to add content to the header do_action('cv_header'); ?> <!-- End .cv-user-font --> </div> <!-- End #header .wrap --> </div> <!-- End #header --> </header> <div class="clearfix"></div> <?php endif; // After header action do_action('cv_after_header'); // Banner area if ( cv_is_banner_active() ) { get_template_part( '

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA MARIBOR V BORBENIH IGRAH 2015/16 (29.SEZONA) – SKUPINA B

RAZPORED IN REZULTATI TEKMOVANJA

KONČNA LESTVICA V SKUPINI A PO 7. KROGIH

M EKIPA TEK ZMAG NEOD. POR. TOČK KEG. POVPR.
1. STINAKO 7 7 0 0 14 3671 524,4
2. DU CENTER 2 7 4 0 3 8 3549 507,0
3. MB VODOVOD 7 4 0 3 8 3520 502,8
4. ZAV.MARIBOR 7 4 0 3 8 3352 478,8
5. ASS THOMAS 7 4 0 3 8 3305 472,1
6. SŽ VIT 7 3 0 4 6 3395 485,0
7. VEČER 7 2 0 5 4 3226 460,8
8. OBRTNIK 7 0 0 7 0 3028 432,6

V končnico tekmovanja (polfinale) sta se uvrstili ekipi Stinako in DU Center 2.

Pokale prejmejo: Stinako, DU Center 2 in Mariborski vodovod. Podeljeni bodo na tradicionalni zaključni prireditvi KK Lokomotiva.

VRSTNI RED–TEKMOVALCI POSAMEZNO PO TOČKAH (PRVIH 10)

M TEKMOVALEC EKIPA KEG. POV. RIB POV. TOČK POVP.
1. Aleš Fermišek (7) Stinako 669   21   606 86,6
2. Izidor Dukarič (7) Stinako 677   24   501 83,5
3. Jože Matulin (7) DU Center 2 663   33   564 80,6
4. TatjanaVargazon7 MBvodovod 628   24   556 79,4
5. Peter Duh (7) DU Center 2 657   36   549 78,4
6. Smiljan Zlatkovski 7 MBvodovod 613   31   520 74,3
7. Boris Štraus (6) MBvodovod 537   31   444 74,0
8. DragicaPlaninšič7 Zav.MB 629   40   509 72,7
9. Janko Štampar 7 Stinako 631   42   505 72,1
10. Goran Vidrih (7) Obrtnik 621   43   492 70,3

Medalje prejmejo: Aleš Fermišek (Stinako), Izidor Dukarič (Stinako) in Jože Matulin (DU Center 2); podeljene bodo na tradicionalni zaključni prireditvi KK Lokomotiva.

 

P.S. – o končnem skupnem vrstnem redu in medaljah med posamezniki (obe tekmovalni skupini skupno) odloča povprečje točk po predtekmovanju. Pogoj za uvrstitev na končno lestvico je, da tekmovalec/ka nastopi na najmanj 75 % vseh tekem (4 tekme v A oziroma 6 tekem v B skupini).

IGRALEC TEKME IN KROGA (PO TOČKAH)

KROG TEKMA NAJ.IGRALEC EKIPA KEG RIB TOČK
1. Večer – Stinako Jože Fermišek Stinako 98 2 92
1. Obrtnik – SŽ VIT Goran Vidrih Obrtnik 111 2 105
1. ASS Thomas – MB vodovod Ivan Visočnik ASS Thomas 117 0 117
1. Zav.MB – DU Center 2 Peter Duh DU Center 2 112 2 106
2. Zav.MB – ASS Thomas Majda Štefanič Zav.Maribor 82 4 70
2. Večer – MB vodovod SmiljanZlatkovski MB vodovod 92 4 80
2. SŽ VIT – DU Center 2 Peter Rakovič DU Center 2 115 6 97
2. Stinako – Obrtnik Izidor Dukarič Stinako 100 2 94
3. Večer – Zav.MB DragicaPlaninšič Zav.MB 116 2 110
3. SŽ VIT – Stinako Aleš Fermišek Stinako 101 1 98
3. Obrtnik – MB vodovod Goran Vidrih Obrtnik 118 4 106
3. ASS Thomas – DU Center 2 Ivan Visočnik ASS Thomas 111 7 90
4. Stinako – DU Center 2 Izidor Dukarič Stinako 116 1 113
4. Zav.MB – Obrtnik Dragica Planinšič Zav.MB 106 4 94
4. ASS Thomas – Večer Rudi Stauber Večer 86 3 77
4. SŽ VIT – MB vodovod Tatjana Vargazon MB vodovod 96 2 90
5. Večer – DU Center 2 Drago Jančič Večer 111 1 108
5. Obrtnik – ASS Thomas Peter Duh ASS Thomas 103 4 91
5. Stinako – MB vodovod Aleš Fermišek Stinako 117 0 117
5. SŽ VIT – Zav.MB Jože Matulin SŽ VIT 88 3 79
6. SŽ VIT – Večer Mitja Tome SŽ VIT 93 6 75
6. Obrtnik – DU Center 2 Peter Duh DU Center 2 108 4 96
6. Stinako – ASS Thomas Aleš Fermišek Stinako 96 1 93
6. Zav.MB – MB vodovod Tatjana Vargazon MB vodovod 97 3 88
7. Večer – Obrtnik Peter Korpar Večer 105 3 96
7. Zav. MB – Stinako Zlatko Rukelj Stinako 116 3 107
7. ASS Thomas – SŽ VIT Marko Tome SŽVIT 107 5 92
7. MB vodovod – DU center 2 Peter Duh DU Center 2 102 2 96

REKORDNI DOSEŽKI PO PETIH KROGIH PREDTEKMOVANJA

NAJVEČ KEGLJEV NA TEKMI: Goran Vidrih (Obrtnik) – 118

NAJVEČ KEGLJEV – SKUPNO: Izidor Dukarič (Stinako) – 677 (96,7)

 

NAJMANJ RIB NA TEKMI: Ivan Visočnik (ASS Thomas), Peter Korpar (Večer), Aleš Fermišek (Stinako) – 0

NAJMANJ RIB – SKUPNO: Aleš Fermišek (Stinako) – 21

 

NAJVEČ TOČK NA TEKMI: Ivan Visočnik (ASS Thomas) in Aleš Fermišek (Stinako) – 117

NAJVEČ TOČK – SKUPNO: Aleš Fermišek (Stinako) – 606 (86,6

© 2023 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor