VSA VETERANSKA DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

1999/00 – 2015/16 (17 PRVENSTEV)

1999/00 (CERKNICA, 100 LUČAJEV)

MOŠKI ŽENSKE
Darko Bizjak (Triglav) 481 Nada Žvikart (S.Gradec) 467
Ludvik Novak (Litija) 472 Erika Lesnik (Šoštanj) 444
Marjan Kernič (Hidro) 463 Valerija Železnikar (Slovan) 400

 

2000/01 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Darko Bizjak (Iskraemeco) 473 Stanka Jurše (Komcel) 419
Ivo Mlakar (Korotan) 453 Ani Mlakar (Rudar) 429
Miloš Matić (Krško) 441 Angela Cilenšek (Komcel) 385
Milan Šijaković (Litija) 453 Valerija Železnikar (Slovan) 364

2001/02 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Miran Truntič (Konstruktor) 454 Ema Zajc (Ljubelj) 431
Jože Klofutar (Ljubelj) 462 Dijana Letica (Rudar) 424
Anton Krevh (S.Gradec) 427 Lojzka Škafar (Krško) 409
Milan Šijaković (Litija) 435 Livija Klobučar (Pivka) 368

2002/03 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Darko Bizjak (Iskraemeco) 480 Majda Mlakar (Proteus) 428
Dušan Eržen (LJ Slovan) 444 Ida Kolmanič (Gorica) 398
Anton Krevh (S.Gradec) 449 Lojzka Škafar (Krško) 407
Viktor Kranjc (Ljubno) 438 Livija Klobučar (Pivka) 377

2003/04 (CELJE, 120 LUČAJEV)

MOŠKI ŽENSKE
Franc Kirbiš (Konstruktor) 559 Majda Štefanič (Impol) 502
Jani Mladenič (Litija) 550 Ivanka Korenč (Brest) 497
Dušan Peric (Nafta) 533 Majda Drašler (Ljubljana) 497
Peter Rakovič (Lokomotiva) 518 Angela Potočnik (Kočevje) 477

2004/05 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Milan Lešnik (Konjice) 577 Danica Sušnik (LJ Slovan) 508
Dušan Eržen (LJ Slovan) 565 Marica Lozič (Šoštanj) 505
Adolf Laznik (Rudar) 544 Majda Drašler (LJ Slovan) 464
Bojan Turk (Proteus) 540 Angela Cilenšek (Komcel) 476

2005/06 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Marjan Ferk (Petrol) 608 Viktorija Merkelj (Gorica) 549
Miran Truntič (Konstruktor) 586 Ljerka Peterković (Impol) 537
Ludvik Novak (Litija) 596 Silva Ušaj (Gorica) 535
Rudolf Vidic (Calcit Kamnik) 574 Angela Cilenšek (Komcel) 517

2006/07 (KRANJ)

MOŠKI ŽENSKE
Petar Radonić (Novo mesto) 592 Romana Borovnik (Šoštanj) 555
Miran Truntič (Konstruktor) 615 Jožica Jerala (Triglav) 535
Dušan Eržen (LJ Slovan) 582 Ivana Korenč (Pivka) 521
Jože Košir (Ljubelj) 567 Angela Cilenšek (Komcel) 480

2007/08 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Marjan Ratek (Lent) 590 Danica Sušnik (LJ Slovan) 546
Miran Truntič (Konstruktor) 599 Nada Žvikart (S.Gradec) 557
Janez Podgoršek (Drava) 579 Stanka Jurše (Komcel) 534
Ludvik Novak (Litija) 585 Angela Cilenšek (Komcel) 528

2008/09 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Vojko Lapanja (Proteus) 619 Silva Fleischman (Triglav) 550
Dušan Vanovšek (Petrol) 573 Tatjana Vargazon (Miklavž) 545
Darko Bizjak (Brest) 584 Zofija Romih (Krilato kolo) 541
Janez Jenko (Medvode) 580 Zofija Arh (Novo mesto) 511

2009/10 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Miro Žnidarič (Konjice) 612 Milena Veber-Jarc (Trebnje) 550
Brane Strle (Triglav) 564 Tatjana Vargazon (Miklavž) 589
Dušan Eržen (Ljubelj) 580 Marica Lozič (Šoštanj) 547
Adolf Laznik (Rudnik) 569 Lučka Jeranko (Komcel) 501
Janez Jenko (Medvode) 545 Zofija Arh (Novo mesto) 479

2010/11 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Božo Ivančič (Litija) 600 Silva Fleischman (Triglav) 523
Leopold Fidej (Šoštanj) 583 Frančiška Stare-Novak(Triglav) 540
Zvone Blatnik (Medvode) 580 Marica Lozič (Šoštanj) 544
Jože Klofutar (Ljubelj) 610 Majda Drašler (Ljubljana) 528
Jože Blazina (Miklavž) 555 Zofija Arh (Novo mesto) 527

2011/12 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Andrej Ropret (Adergas) 570 Margit Ristić (Impol) 533
Slavko Poglajen (Litija) 574 Iva Jugovac (Ljubljana) 567
Tomaž Milač (P.Laško) 556 Marica Lozič (Šoštanj) 535
Ludvik Novak (Litija) 567 Majda Krajnc(Bavaria/Pernica) 513
Janez Eržen (Medvode) 547 Zofija Arh (Novo mesto) 518

2012/13 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Zdeno Soklič (KI Škofja Loka) 586 Slavica Hribšek (Trebnje) 522
Marjan Fuis (Železniki) 589 Meta Čanžek (Ljubljana) 564
Slavko Porenta (Iskra) 579 Sonja Poljšak (Adria) 565
Franc Bergant (Ljubljana) 574 Majda Krajnc(Bavaria/Pernica) 530
Rudi Vidic (Calcit Kamnik) 533 Angela Cilenšek (Komcel) 471

2013/14 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Jure Mejač (Ljubelj) 583 Aleksandra Vaupotič (Kr.kolo) 571
Vojko Lapanja (Brest) 598 Milena Kunčič (Miklavž) 561
Tomaž Milač (P.Laško) 567 Meta Čanžek (Ljubljana) 565
Julijan Puntar (Proteus) 577 Nada Černič Žvikart(S.Gradec) 539
Ludvik Novak (Litija) 572 Majda Drašler (Ljubljana) 517

2014/15 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Stane Gmajner (Konjice) 587 Mira Grobelnik (Celje) 555
Andrej Ropret (Adergas) 562 Slavica Hribšek (Trebnje) 548
Rasim Hasičić (Šoštanj) 581 Silva Pečovnik (Impol) 521
Zvone Blatnik (Medvode) 546 Helena Vengust (Komcel) 541
Franko Leskovec (Pivka) 573 Majda Drašler (Ograjca) 499

2015/16 (CELJE)

MOŠKI ŽENSKE
Jure Mejač (Ljubelj) 555 Mira Grobelnik (Celje) 526
Stane Gmajner (Konjice) 572 Dragica Durić (Konstruktor) 540
Marjan Ferk (Strojkovine) 555 Danica Sušnik (Ograjca) 522
Darko Bizjak (Pivka) 565 Ksenija Duh (Impol) 514
Jože Klofutar (Ljubelj) 526 Fanika Klokočovnik (Komcel) 465
PREGLEDNICA OSVOJENIH MEDALJ – MOŠKI (DOBITNIKI TREH IN VEČ MEDALJ ALI VSAJ ENE ZLATE)
Z S B
Ludvik Novak (Litija) 5 1 0
Darko Bizjak (Triglav, Pivka) 5 0 0
Miro Truntič (Konstruktor) 4 2 0
Dušan Eržen (Ljubljana,Ljubelj) 4 1 2
Jože Klofutar (Ljubelj) 3 2 0
Vojko Lapajna (Proteus, Brest) 2 2 0
Andrej Ropret (Adergas) 2 2 0
Rudi Vidic (Kamnik) 2 1 1
Janez Jenko (Medvode) 2 1 0
Adolf Laznik (Rudar, Rudnik) 2 1 0
Marjan Ferk (Petrol/Strojkovina) 2 1 0
Jure Mejač (Ljubelj) 2 1 0
Milan Šijaković (Litija) 2 0 1
Zvone Blatnik (Medvode) 2 0 0
Anton Krevh (Slovenj Gradec) 2 0 0
Tomaž Milač (Pivovarna Laško) 2 0 0
Stane Gmajner (Konjice) 2 0 0
Janez Podgoršek (Drava) 1 1 2
Franko Leskovec (Pivka) 1 1 1
Jože Blazina (Miklavž) 1 2 0
Slavko Poglajen (Litija) 1 1 1
Jože Košir Ljubelj) 1 1 0
Janez Mladenič (Litija) 1 1 0
Bojan Turk (Proteus) 1 1 0
Dušan Vanovšek (Petrol) 1 1 0
Peter Rakovič (Lokomotiva MB) 1 0 3
Brane Arnuš (Šoštanj) 1 0 2
Leopold Fidej (Šoštanj) 1 0 1
Rasim Hasičić (Šoštanj) 1 0 1
Marjan Kernič (Hidro) 1 0 1
Franc Bergant (Ljubljana) 1 0 0
Marjan Fuis (Železniki) 1 0 0
Božo Ivančič (Litija) 1 0 0
Franc Kirbiš (Konstruktor) 1 0 0
Viktor Krajnc (Ljubno) 1 0 0
Milan Lešnik (Konjice) 1 0 0
Miloš Matić (Krško) 1 0 0
Ivo Mlakar (Korotan) 1 0 0
Dušan Peric (Nafta) 1 0 0
Slavko Porenta (Iskra) 1 0 0
Julijan Puntar (Proteus) 1 0 0
Petar Radonić (Novo mesto) 1 0 0
Matija Ratek (Lent) 1 0 0
Zdeno Soklič (Škofja Loka) 1 0 0
Brane Strle (Triglav) 1 0 0
Miro Žnidarič (Konjice) 1 0 0
Tone Založnik (Triglav, Brest) 0 4 1
Janez Granda (Miklavž) 0 3 2
Zdravko Salobir (Konjice) 0 2 3
Bogoslav Gojčič (Lent, Ceršak) 0 2 1
Stane Podkrajšek (Petrol) 0 2 1
Milan Bernik (Triglav) 0 0 3
Alojz Vodeb (Pivovarna Laško) 0 0 3
NAJTROFEJNEJŠI TEKMOVALCI PO STAROSTNIH KATEGORIJAH

50 – 54 LET

DarkoBizjak 3 0 0
Jure Mejač (Ljubelj) 2 1 0
Andrej Ropret (Adergas) 1 2 0
Marjan Ferk (Petrol) 1 1 0
Vojko Lapanja (Proteus) 1 1 0

55 – 59 LET

Miro Truntič (Konstruktor) 3 2 0
Dušan Eržen (Ljubljana Slovan) 2 0 0
Leopold Fidej (Šoštanj) 1 0 1

60 – 64 LET

Dušan Eržen (Ljubljana Slovan) 2 1 1
Anton Krevh (Slov.Gradec) 2 0 0
Tomaž Milač (Pivovarna Laško) 2 0 0

65 – 69 LET

(PRVIČ LETA 2010)
Jože Klofutar (Ljubelj) 1 1 0

70 IN VEČ LET

(PRVIČ LETA 2010)
Ludvik Novak (Litija) 1 1 0
Janez Jenko (Medvode) 1 1 0

55 – 64 LET

(SAMO LETA 2000)
Ludvik Novak (Litija) 1 0 0

65 IN VEČ LET

(DO LETA 2009)
Milan Šijaković (Litija) 2 0 1
Jože Košir (Ljubelj) 1 1 0
Bojan Turk (Proteus) 1 1 0
Rudi Vidic (Kamnik) 1 1 0
PREGLEDNICA OSVOJENIH MEDALJ – ŽENSKE (DOBITNICE TREH IN VEČ MEDALJ ALI VSAJ ENE ZLATE)
Angela Cilenšek (Komcel) 6 4 2
Majda Drašler (Ljubljana) 5 3 3
Marica Lozič (Šoštanj) 4 1 0
Zofija Arh (Krško, Novo mesto) 4 0 1
Nada Žvikart Černič (S.Gradec) 3 3 3
Danica Sušnik (Ljubljana/Ograjca) 3 2 0
Lojzka Škafar (Trebnje) 2 5 0
Tatjana Vargazon (Miklavž) 2 4 1
Ivana Korenč (Pivka, Brest) 2 2 1
Mira Grobelnik (Celje) 2 1 1
Meta Čanžek (Ljubljana) 2 1 0
Silva Fleischman (Triglav) 2 1 0
Slavica Hribšek (Trebnje) 2 0 2
Livija Klobučar (Pivka) 2 0 1
Majda Krajnc (Bavaria, Tehnotim) 2 0 1
Valerija Železnikar (Slovan) 2 0 0
Lučka Jeranko (Komcel) 1 5 2
Romana Borovnik (Šoštanj) 1 3 1
Milena Veber Jarc (Trebnje) 1 1 3
Silva Pečovnik (Impol) 1 1 2
Ema Zajc (Ljubelj) 1 1 2
Dijana Letica (Koper) 1 1 1
Iva Jugovac Ljubljana Slovan) 1 1 0
Ani Mlakar (Rudar) 1 1 0
Helena Vengust (Komcel) 1 1 0
Stanka Jurše (Komcel) 1 0 3
Poldka Pertoci (Miklavž) 0 3 0
Jožica Vezonik (Invalid) 0 3 0
Marija Kostanjevec (Slov.Gradec) 0 1 5
Ksenija Duh (Konstruktor, Impol) 1 0 1
Milena Kunčič (Miklavž) 1 0 1
Majda Štefanič (Impol, K.kolo) 1 0 1
Aleksandra Vaupotič (Kr.kolo) 1 0 1
Fanika Klokočovnik (Komcel) 1 0 1
Jožica Jerala (Triglav) 1 0 0
Ida Kolmanič (Gorica) 1 0 0
Erika Lesnik (Šoštanj) 1 0 0
Viktorija Merkelj (Gorica) 1 0 0
Majda Mlakar (Proteus) 1 0 0
Frančiška Novak Starc (Triglav) 1 0 0
Ljerka Peterkovič (Impol) 1 0 0
Sonja Poljšak (Adria) 1 0 0
Angela Potočnik (Kočevje) 1 0 0
Margit Ristić (Impol) 1 0 0
Zofija Romih (Krilato kolo) 1 0 0
Silva Ušaj (Gorica) 1 0 0
Dragica Durić (Konstruktor) 1 0 0
NAJTROFEJNEJŠE TEKMOVALKE PO STAROSTNIH KATEGORIJAH

50 – 54 LET

Mira Grobelnik (Celje) 2 1 1
Silva Fleischman (Triglav) 2 1 0
Dragica Sušnik (Ljubljana Slovan) 2 0 0
Milena Veber Jarc (Trebnje) 1 1 1

55 – 59 LET

Tatjana Vargazon (Miklavž) 2 1 0
Meta Čanžek (Ljubljana) 1 1 0
Ivana Korenč (Pivka, Brest) 1 1 0

60 – 64 LET

Marica Lozič (Šoštanj) 3 0 0
Majda Drašler (Ljubljana) 2 0 1
Lojzka Škafar (Krško, N.mesto) 2 0 0
Danica Sušnik (Ograjca) 1 1 0

65 – 69 LET

(PRVIČ LETA 2010)
Majda Krajnc (Bavaria,Tehnotim) 2 0 1
Majda Drašler (Ljubljana) 1 1 1
Helena Vengust (Komcel) 1 1 0
Lučka Jeranko (Komcel) 1 0 1

70 IN VEČ LET

(PRVIČ LETA 2010)
Zofija Arh (Novo mesto) 3 0 0
Majda Drašler (Ljubljana) 2 0 0
Fanika Klokočovnik (Komcel) 1 0 1

55 – 64 LET

(SAMO LETA 2000)
Erika Lesnik (Šoštanj) 1 0 0

65 IN VEČ LET

(DO LETA 2009)
Angela Cilenšek (Komcel) 4 1 1
Livija Klobučar (Pivka) 2 0 1
Valerija Železnikar (Slovan) 2 0 0
PREGLEDNICA O UDELEŽBI NA VETERANSKIH DP 1999/00 – 2015/16
KRAJ MOŠKI ŽENSKE SKUPNO
1999/00 Cerknica 78 36 114
2000/01 Celje 117 35 152
2001/02 Celje 103 47 150
2002/03 Celje 102 52 157
2003/04 Celje 155 80 235
2004/05 Celje 177 62 239
2005/06 Celje 179 72 251
2006/07 Kranj 122 41 163
2007/08 Celje 173 60 233
2008/09 Celje 168 51 239
2009/10 Celje 172 55 227
2010/11 Celje 194 57 251
2011/12 Celje 184 57 241
2012/13 Celje 214 51 265
2013/14 Celje 178 48 226
2014/15 Celje 153 47 200
2015/16 Celje 128 36 164

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor