PRVENSTVO OTS TANDEM DVOJICE MOŠKI

REZULTATI TEKMOVANJA

Dvorana Tabor, Maribor, 06.12.2015

Mesto Klub Priimek in ime   Rezultat Krog
1 Lovrenc Javornik Iztok Kuhar Primož 274 finale 1-2
2 Lokomotiva 1 Planinšič Borut Lemezovič Izet 237 finale 1-2
3 Lokomotiva 2 Heložan Erik Skaza Igor 247 polfinale 3-4
4 De Vesta Zorman Mirko Škrober Željko 232 polfinale 3-4
5 Miklavž Jurančič Vili Jurančič Samo 220 kvalifikacije
6 Lokomotiva 3 Cimerman Drago Muršič Bojan 206 kvalifikacije
           
1 Lovrenc Javornik Iztok Kuhar Primož 275 kvalifikacije
2 De Vesta Zorman Mirko Škrober Željko 256 kvalifikacije
3 Lokomotiva 1 Planinšič Borut Lemezovič Izet 254 kvalifikacije
4 Lokomotiva 2 Haložan Erik Skaza Igor 249 kvalifikacije
5 Miklavž Jurančič Vili Jurančič Samo 220 kvalifikacije
6 Lokomotiva 3 Cimerman Drago Muršič Bojan 206 kvalifikacije
Javornik – Kuhar
140:131,  136:138 1:1 (16:10)
Haložan – Skaza
Zorman – Škrober
117:139, 117(5):117(6)  0:2
Planinšič – Lemezovič
za 1 – 2 mesto
Javornik – Kuhar
142:127, 132:110  2:0
Planinšič – Lemezovič
za 3 – 4 mesto
Haložan – Skaza
119:115, 128:117  2:0
Zorman – Škrober

PRVENSTVO OTS TANDEM DVOJICE ŽENSKE

REZULTATI TEKMOVANJA

Dvorana Tabor, Maribor, 06.12.2015

Mesto Klub Priimek in ime   Rezultat Krog
1 Ceršak 1 Bizjak Patricija Ferk Darja 277 finale 1-2
2 Ceršak 2 Vrtin Bernarda Vrtin Eva 227 finale 1-2
3 Ptuj 1 Fridl Nada Kramberger Marina 236 polfinale 3-4
4 Ptuj 2 Kaučič Andreja Plajnšek Ivanka 219 polfinale 3-4
           
1 Ceršak 1 Bizjak Patricija Ferk Darja 276 kvalifikacije
2 Ptuj 1 Fridl Nada Kramberger Marina 246 kvalifikacije
3 Ceršak 2 Vrtin Bernarda Vrtin Eva 240 kvalifikacije
4 Ptuj 2 Kaučič Andreja Plajnšek Ivanka 225 kvalifikacije
Bizjak – Ferk
128:112, 132:117   2:0
Kaučič – Plajnšek
Fridl – Kramberger
114:123, 114:120   0:2
Vrtin – Vrtin
za 1 – 2 mesto
Bizjak – Ferk
150:128, 127:99   2:0
Vrtin – Vrtin
za 3 – 4 mesto
Fridl – Kramberger
126:102, 110:117 1:1 (14:10)
Kaučič – Plajnšek

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor