KK LOKOMOTIVA 1 V 3.DRŽAVNI LIGI-VZHOD 2017/18

PRVI DEL PRVENSTVA

1.krog - 16.09.2017

Lokomotiva – Ceršak II                     6:2                   3188:3011

Fras 545 (1:0), Petek 524 (0:1), Haložan 243/Volšek 255 (0:1), Harc 417/Šinko 106 (1:0), Skrober 540 (1:0), Skaza 558 (1:0)

2.krog - 23.09.2017

Lokomotiva – Impol                          5,5:2,5             3199:3149

Fras 497 (0:1), Petek 548 (0:1), Harc 572 (1:0), Skrober 517 (1:0), Skaza 549 (1:0), Katavić 516 (0:1)

3.krog - 01.10.2017

Keglbar Lovrenc – Lokomotiva        5:3                   3192:3187

Fras 255/Katavić 260 (0:1), Petek 533 (0:1), Haložan 523 (1:0), Harc 540 (1:0), Skrober 533 (1:0), Skaza 543 (0:1)

4.krog - 14.10.2017

Lokomotiva – Ruše                            2:6                   3189:3207

Petek 525 (0:1), Haložan 520 (0:1), Harc 545 (0:1), Skrober 541 (1:0), Skaza 530 (1:0), Katavić 528 (0:1)

5.krog - 21.10.2017

Pivovarna Laško – Lokomotiva         6,5:1,5             3110:3064

Haložan 513 (0:1), Harc 529 (1:0), Skrober 518 (0:1), Skaza 516 (0,5:0,5), Volšek 248/Trglavčnik 259 (0:1), Polše 481 (0:1)

6.krog - 04.11.2017

Lokomotiva – De Vesta                     7:1                   3227:3001

Petek 520 (1:0), Haložan 501 (0:1), Harc 589 (1:0), Skrober 566 (1:0), Skaza 524 (1:0), Katavić 240/Volšek 287 (1:0)

7.krog - 11.11.2017

Brežice – Lokomotiva                       3:5                   3170:3228

Petek 551 (1:0), Haložan 401/Koser 104 (1:0), Harc 578 (1:0), Skrober 524 (0:1), Skaza 522 (0:1), Trglavčnik 548 (0:1)

8.krog - 18.11.2017

Lokomotiva – Slovenj Gradec           5:3                   3255:3244

Petek 538 (0:1), Haložan 527 (0:1), Harc 558 (1:0), Skrober 562 (1:0), Skaza 531 (0:1), Trglavčnik 539 (1:0)

9.krog - 25.11.2017

Konjice II – Lokomotiva                   1:7                   3231:3325

Petek 520 (1:0), Haložan 278/Katavić 255 (0:1), Harc 563 (1:0), Skrober 574 (1:0), Skaza 580 (1:0), Volšek 555 (1:0)

 

DRUGI DEL PRVENSTVA

10.krog - 13.01.2018

Ceršak II – Lokomotiva                     6:2                   3283:3196

Petek 561 (1:0), Haložan 530 (1:0), Skrober 531 (0:1), Skaza 528 (0:1), Volšek 485 (0:1), Katavić 561 (1:0)

11.krog - 20.01.2018

Impol – Lokomotiva                          6:2                   3283:3166

Petek 541 (1:0), Haložan 532 (0:1), Harc 551 (1:0), Skrober 542 (0:1), Skaza 510 (0:1), Katavić 101/Volšek 389 (0:1)

12.krog - 27.01.2018

Keglbar Lovrenc – Lokomotiva        5:3                   3192:3187

Fras 255/Katavić 260 (0:1), Petek 533 (0:1), Haložan 523 (1:0), Harc 540 (1:0), Skrober 533 (1:0), Skaza 543 (0:1)

13.krog - 10.02.2018

Ruše – Lokomotiva                            2:6                   3101:3219

Petek 554 (1:0), Haložan 594 (1:0), Harc 550 (1:0), Skrober 490 (0:1), Skaza 537 (1:0), Katavić 494 (0:1)

14.krog - 17.02.2018

Lokomotiva – Pivovarna Laško         2:6                   3209:3232

Petek 502 (0:1), Haložan 546 (1:0), Harc 571 (1:0), Skrober 521 (0:1), Skaza 553 (0:1), Volšek 516 (0:1)

15.krog - 03.03.2018

De Vesta – Lokomotiva                     6:2                   3106:3060

Haložan 502 (0:1), Harc 553 (1:0), Skrober 508 (0:1), Skaza 513 (0:1), Katavič 485 (0:1), Trglavčnik 499 (1:0)

16.krog - 10.03.2018

Lokomotiva – Brežice                        6:2                   3167:3133

Petek 547 (1:0), Haložan 515 (0:1), Harc 544 (1:0), Skrober 541 (1:0), Skaza 248/Katavič 231 (0:1), Volšek 541 (1:0)

17.krog - 17.03.2018

Slovenj Gradec – Lokomotiva           4:4                   3211:3210

Petek 507 (0:1), Haložan 552 (1:0), Harc 552 (1:0), Skrober 563 (1:0), Skaza 515 (0:1), Volšek 521 (1:0)

18.krog - 24.03.2018

Lokomotiva – Konjice II                   6:2                   3282:3177

Petek 553 (1:0), Haložan 531 (1:0), Harc 569 (1:0), Skrober 582 (1:0), Volšek 522 (0:1), Trglavčnik 525 (0:1)

KONČNA LESTVICA

KONČNA LESTVICA V 1. LIGI OTS MARIBOR 2017/18

1. DRAVA 22 16 1 5 111,5 64,5 33
2. NAFTA LENDAVA 22 15 2 5 110,5 65,5 32
3. KRILATO KOLO 22 13 0 9 104 72 26
4. TEHNOTIM 22 13 0 9 91 85 26
5. LOKOMOTIVA 2 22 12 1 9 90,5 85,5 25
6. INVALID 22 12 1 9 89 87 25
7. PREPOLJE 22 11 2 9 97 79 24
8. CERŠAK 3 22 12 0 10 85,5 90,5 24
9. RUŠE 2 22 6 2 14 69 107 14
10. FALA 22 6 1 15 73 103 13
11. RADENSKA 2 22 6 0 16 69 107 12
12. MIKLAVŽ 2 22 4 2 16 66 110 10

IDEALNA ŠESTERKA

IDEALNA ŠESTERKA PRVENSTVA

1. KUHAR PRIMOŽ KEGLBAR-LOVR. 557,67 569,63 568,30
2. LAPUH GORAZD BREŽICE 565,13 555,00 556,27
3. PAPIĆ MARIJAN BREŽICE 590,22 551,00 555,36
4. HARC MIRKO LOKOMOTIVA 564,00 552,00 553,33
5. ZAJC ANTON S.GRADEC 554,25 550,78 551,13
6. POGORELČNIK FERDO S. GRADEC 536,33 548,80 547,33

Način izračunavanja povprečja po kriterijih KZS: povprečju podrtih kegljev doma se prišteje število kegljev zunaj (v gosteh), dobljeni seštevek se deli s številom tekem zunaj (temu številu tekem zunaj se prišteje še +1).

EKIPNA STATISTIKA

EKIPNA STATISTIKA NASTOPOV KK LOKOMOTIVA 2
V SEZONI 2017/18

JESEN 2017 11 4 1 6 40,5:47,5 9 33.645 3058,6 509,8
POMLAD 2018 11 8 0 3 50:38 16 33.755 3068,6 511,4
SKUPNO 22 12 1 9 90,5:85,5 25 67.400 3063,6 510,6

V stolpcih: št.tekem (zmage, neodl., porazi), dobljene-izgubljene točke v dvobojih in za več podrtih kegljev, osvojene točke za uvrstitev, št.podrtih kegljev, ekipno in posamično povprečje.

STATISTIKA – IGRALCI 2017/18

STATISTIKA – IGRALCI 2017/18

I G R A L E C TEK. NAST. KEGLJEV KZS POV. KLAS.POV. DVOB.
1. Borut Planinšič 16 16 8481 532,57 530,1 10:6
2. Branislav Trglavčnik 15 15 7821 527,76 521,4 7:8
3. Leon Polše 19 19 9821 513,38 516,9 12:7
4. Dejan Koser 19 18,5 9358 512,03 505,8 11:8
5. Tomaž Šinko 14 12,75 6455 506,07 506,3 5:9
6. Milan Mali 12 12 6242 515,90 520,2 6:6
7. Drago Cimerman 11 10,5 5198 496,98 495,0 5,5:5,5
8. Željko Skrober 6 6 3144 524,50 524,0 4:2
9. David Brečko 5 5 2507 501,4 1,5:3,5
10. Ivan Fras 5 4,5 2197 488,2 2:3
11. Jože Matulin 4 3,5 1791 511,7 2:2
12. Danijel Mernik 4 3,25 1477 454,4 0:4
13. Dalibor Katavić 3 3 1558 519,3 2:1
14. Igor Dolinšek 1 1 481 0:1
15. Oto Lorenčič 1 1 473 0:1
16. Avgust Volšek 1 1 470   0:1
17. Bojan Mušič 1 1 454 0:1

V stolpcih: število odigranih tekem, število nastopov za izračun povprečja, število podrtih kegljev, povprečje po kriterijih KZS/OTS, klasično matematično povprečje (13 nastopov v dvorani Tabor in 9 nastopov na ostalih kegljiščih), razmerje v dvobojih. Kriterij za določanje vrstnega reda po doseženih povprečjih: pogoj je, da igralec nastopi na dveh tretjinah vseh tekem ekipe (15), ostali igralci so razvrščeni po številu odigranih tekem.

UVRSTITVE

UVRSTITVE V MOŠTVO KROGA & IGRALEC TEKME
& NAJ V EKIPI KKL

IGRALEC DOMA ZUNAJ SK.MED 6 IGR.KROGA IGR.TEKME NAJ V KKL SKUPNO
1. Mirko Harc 5 5 3 1 3 10      27
2. Željko Skrober 3 1 3 3 2      12
3. Erik Haložan 2 1 1 2 2      8
4. Igor Skaza 1 1 1 2      5
5. Dalibor Katavić 1 1 1      3
6. David Petek 1 1      2

STROKOVNO VODSTVO

STROKOVNO VODSTVO PRVE EKIPE 2017/18

Mirko Harc – vodja ekipe
Erik Haložan – tehnični vodja

Prva ekipa KK Lokomotiva v sezoni 2017/18

KK LOKOMOTIVA 2 V 1.LIGI OTS MARIBOR 2017/18 – 5.MESTO

PRVI DEL PRVENSTVA

1.krog - 07.10.2017 (prel.)

Tehnotim – Lokomotiva 2    6:2             3199:3062

Katavić 488 (0:1), Trglavčnik 520 (1:0), Koser 530 (1:0), Planinšič 514 (0:1), Skrober 518 (0:1), Polše 492 (0:1)

2.krog - 24.09.2017

Lokomotiva 2 – Prepolje       1:7             3060:3206

Trglavčnik 488 (0:1), Koser 521 (0:1), Planinšič 530 (1:0), Polše 535 (0:1), Šinko 505 (0:1), Dolinšek 481 (0:1)

3.krog - 01.10.2017

Lokomotiva 2  – Krilato kolo  3:5                       3091:3130)

Trglavčnik 512 (0:1), Koser 544 (1:0), Planinšič 546 (0:1), Polše 521 (1:0), Matulin 512 (1:0), Šinko 340/Mernik 116 (0:1)

4.krog - 13.10.2017

Invalid – Lokomotiva 2             6:2                                              3150:2990

Trglavčnik 524 (1:0), Planinšič 539 (1:0), Polše 535 (0:1), Šinko 498 (0:1), Mernik 440 (0:1), Mušič 454 (0:1)

5.krog - 21.10.2017

Ruše 2 – Lokomotiva 2             4:4                                              3136:3088

Katavić 528 (1:0), Koser 517 (1:0), Planinšič 559 (1:0), Šinko 501 (0:1), Mernik 452 (0:1), M.Mali 531 (1:0)

6.krog - 29.10.2017

Lokomotiva 2 – Fala              7:1                                                 3108:2926

Trglavčnik 506 (1:0), Koser 484 (1:0), Planinšič 527 (1:0), Skrober 534 (1:0), M.Mali 551 (1:0), Fras 506 (0:1)

7.krog - 04.11.2017

Radenska 2 – Lokomotiva 2  3:5                                                 3004:3014

Koser 497 (0:1), Polše 522 (1:0), M.Mali 526 (0:1), Fras 456 (1:0), Cimerman 540 (1:0), Lorenčič 473 (0:1)

8.krog - 12.11.2017

Lokomotiva 2 – Miklavž 2    5,5:2,5                                           3056:2985

Planinšič 504 (0:1), Polše 508 (1:0), M.Mali 536 (1:0), Fras 510 (1:0), Cimerman 528 (0,5:0,5), Volšek 470 (0:1)

9.krog - 19.11.2017

Lokomotiva 2 – Drava           6:2                                                 3071:2983

Koser 494 (1:0), Planinšič 541 (1:0), Polše 533 (1:0), Cimerman 224/Šinko 269 (1:0), M.Mali 504 (0:1), Fras 506 (0:1)

10.krog - 26.11.2017

Lendava – Lokomotiva 2       6:2                                                 3130:3067)

Trglavčnik 527 (0:1), Planinšič 470 (0:1), Polše 560 (1:0), Fras 219/Matulin 266 (0:1), M.Mali 510 (1:0), Cimerman 515 (0:1)

11.krog - 03.12.2017

Lokomotiva 2 – Ceršak 3       3:5                                                 3038:3057

Trglavčnik 553 (1:0), Koser 471 (0:1), Planinšič 506 (0:1), Skrober 509 (1:0), Polše 513 (1:0), M.Mali 486 (0:1)

DRUGI DEL PRVENSTVA

12.krog - 14.01.2018

Lokomotiva 2 – Tehnotim      6:2                                                 3120:3029

Trglavčnik 495 (0:1), Koser 535 (1:0), Polše 523 (1:0), Šinko 509 (0:1), Matulin 528 (1:0), M.Mali 530 (1:0)

13.krog - 20.01.2018

Prepolje – Lokomotiva 2       6:2                                                 3041:2992

Trglavčnik 521 (0:1), Koser 478 (0:1), Polše 489 (0:1), Šinko 506 (1:0), M.Mali 501 (0:1), Cimerman 497 (1:0)

14.krog - 28.01.2018

Krilato kolo – Lokomotiva 2 6:2                                                 3090:3047)

Koser 513 (1:0), Polše 500 (0:1), Šinko 524 (0:1), Matulin 485 (0:1), M.Mali 503 (0:1), Cimerman 522 (1:0)

15.krog - 11.02.2018

Lokomotiva 2 – Invalid         1:7                                                 2990:3027

Trglavčnik 497 (0:1), Koser 518 (1:0), Polše 513 (0:1), Šinko 484 (0:1), M.Mali 528 (0:1), Cimerman 450 (0:1)

16.krog - 18.02.2018

Lokomotiva 2 – Ruše 2          7:1                                                 3153:2873

Trglavčnik 532 (1:0), Koser 468 (0:1), Planinšič 543 (1:0), Polše 520 (1:0), Šinko 554 (1:0), M.Mali 536 (1:0)

17.krog - 04.03.2018

Lokomotiva 2 – Radenska 2  6:2                                                 2986:2850

D.Brečko 479 (0:1), Koser 469 (0:1), Planinšič 499 (1:0), Polše 524 (1:0), Šinko 506 (1:0), Cimerman 509 (1:0)

18.krog - 11.03.2018

Miklavž 2 – Lokomotiva 2    3:5                                                 3042:3086

D.Brečko 518 (1:0), Trglavčnik 536 (1:0), Šinko 237/Koser 243 (0:1), Planinšič 587 (1:0), Polše 495 (0:1), Cimerman 470 (0:1)

19.krog - 16.03.2018

Drava – Lokomotiva 2           3:5                                                 2952:2980

Trglavčnik 522 (0:1), Koser 532 (1:0), Skrober 511 (1:0), Polše 487 (1:0), Mernik 469 (0:1), Cimerman 459 (0:1)

20.krog - 25.03.2018

Lokomotiva 2 – Lendava       6:2                                                 3097:3083

D.Brečko 491 (0:1), Katavić 542 (1:0), Koser 489 (0:1), Planinšič 552 (1:0),        Polše 518 (1:0), Šinko 505 (1:0)

21.krog - 07.04.2018

Fala – Lokomotiva 2              3:5                                                 3013:3090

Trglavčnik 513 (0:1), Koser 506 (1:0), Planinšič 521 (1:0), Skrober 500 (0:1), Polše 533 (1:0), Šinko 517 (0:1)

22.krog - 14.04.2018

Ceršak 3 – Lokomotiva 2       3:5                                                 3212:3214

Koser 549 (1:0), Trglavčnik 575 (1:0), Cimerman 484 (0:1), Planinšič 543 (1:0), Skrober 572 (1:0), D.Brečko 491 (0:1)

KONČNA LESTVICA

KONČNA LESTVICA V 1. LIGI OTS MARIBOR 2017/18

1. DRAVA 22 16 1 5 111,5 64,5 33
2. NAFTA LENDAVA 22 15 2 5 110,5 65,5 32
3. KRILATO KOLO 22 13 0 9 104 72 26
4. TEHNOTIM 22 13 0 9 91 85 26
5. LOKOMOTIVA 2 22 12 1 9 90,5 85,5 25
6. INVALID 22 12 1 9 89 87 25
7. PREPOLJE 22 11 2 9 97 79 24
8. CERŠAK 3 22 12 0 10 85,5 90,5 24
9. RUŠE 2 22 6 2 14 69 107 14
10. FALA 22 6 1 15 73 103 13
11. RADENSKA 2 22 6 0 16 69 107 12
12. MIKLAVŽ 2 22 4 2 16 66 110 10

IDEALNA ŠESTERKA

IDEALNA ŠESTERKA PRVENSTVA

 

1. UROŠ ZADRAVEC NAFTA 542,09 550,38 549,45
2. LEON KONJUVCI PREPOLJE 542,91 543,56 543,49
3. ROBI GOLOB DRAVA 522,73 535,09 534,06
4. BORUT PLANINŠIČ LOKOMOTIVA 527,56 533,29 532,57
5. JOŽE HORVAT NAFTA 525,45 531,36 530,87
6. BORIS JEVŠENAK MIKLAVŽ 2 528,33 531,67 530,83

Način izračunavanja povprečja po kriterijih KZS: povprečju podrtih kegljev doma se prišteje število kegljev zunaj (v gosteh), dobljeni seštevek se deli s številom tekem zunaj (temu številu tekem zunaj se prišteje še +1).

EKIPNA STATISTIKA

EKIPNA STATISTIKA NASTOPOV KK LOKOMOTIVA 2
V SEZONI 2017/18

JESEN 2017 11 4 1 6 40,5:47,5 9 33.645 3058,6 509,8
POMLAD 2018 11 8 0 3 50:38 16 33.755 3068,6 511,4
SKUPNO 22 12 1 9 90,5:85,5 25 67.400 3063,6 510,6

V stolpcih: št.tekem (zmage, neodl., porazi), dobljene-izgubljene točke v dvobojih in za več podrtih kegljev, osvojene točke za uvrstitev, št.podrtih kegljev, ekipno in posamično povprečje.

STATISTIKA – IGRALCI 2017/18

STATISTIKA – IGRALCI 2017/18

I G R A L E C TEK. NAST. KEGLJEV KZS POV. KLAS.POV. DVOB.
1. Borut Planinšič 16 16 8481 532,57 530,1 10:6
2. Branislav Trglavčnik 15 15 7821 527,76 521,4 7:8
3. Leon Polše 19 19 9821 513,38 516,9 12:7
4. Dejan Koser 19 18,5 9358 512,03 505,8 11:8
5. Tomaž Šinko 14 12,75 6455 506,07 506,3 5:9
6. Milan Mali 12 12 6242 515,90 520,2 6:6
7. Drago Cimerman 11 10,5 5198 496,98 495,0 5,5:5,5
8. Željko Skrober 6 6 3144 524,50 524,0 4:2
9. David Brečko 5 5 2507 501,4 1,5:3,5
10. Ivan Fras 5 4,5 2197 488,2 2:3
11. Jože Matulin 4 3,5 1791 511,7 2:2
12. Danijel Mernik 4 3,25 1477 454,4 0:4
13. Dalibor Katavić 3 3 1558 519,3 2:1
14. Igor Dolinšek 1 1 481 0:1
15. Oto Lorenčič 1 1 473 0:1
16. Avgust Volšek 1 1 470   0:1
17. Bojan Mušič 1 1 454 0:1

V stolpcih: število odigranih tekem, število nastopov za izračun povprečja, število podrtih kegljev, povprečje po kriterijih KZS/OTS, klasično matematično povprečje (13 nastopov v dvorani Tabor in 9 nastopov na ostalih kegljiščih), razmerje v dvobojih. Kriterij za določanje vrstnega reda po doseženih povprečjih: pogoj je, da igralec nastopi na dveh tretjinah vseh tekem ekipe (15), ostali igralci so razvrščeni po številu odigranih tekem.

UVRSTITVE

UVRSTITVE V MOŠTVO KROGA & IGRALEC TEKME
& NAJ V EKIPI KKL

IGRALEC DOMA ZUNAJ SK.MED 6 IGR.KROGA IGR.TEKME NAJ V KKL SKUPNO
1. Borut Planinšič 5 3 4 1 4 6      23
2. Branko Trglavčnik 1 1 2 1 2 3      10
3. Leon Polše 1 2 1 2 4      10
4. Milan Mali 3 3 3      9
5. Dejan Koser 1 2 3      6
6. Tomaž Šinko 1 1 1 1 2      6
7. Drago Cimerman 1 1 1      3
8. Željko Skrober 1 1      2

STROKOVNO VODSTVO

STROKOVNO VODSTVO DRUGE EKIPE 2017/18

Danijel Mernik – vodja ekipe
Erik Haložan – tehnični vodja

Druga ekipa KK Lokomotiva v sezoni 2017/18

KK LOKOMOTIVA 3 V 2.LIGI OTS MARIBOR 2017/18

PRVI DEL PRVENSTVA

1.krog - 16.09.2017

Lokomotiva 3 – Drava ženske           6:0       2058:1907

Vidrih 519 (1:0), Polše 525 (1:0), Lorenčič 503 (1:0), Koser 511 (1:0)

2.krog - 23.09.2017

Krilato kolo ženske-Lokomotiva 3    0:6       1764:1873

Vidrih 455 (1:0), Lorenčič 490 (1:0), Koser 467 (1:0), Dolinšek 461 (1:0)

3.krog - 30.09.2017

Lokomotiva 3 – Impol 3                    4:2       1970:1955

Vidrih 508 (1:0), Koser 210/Cimerman 247 (0:1), Matulin 523 (1:0), Mernik 482 (0:1)

4.krog - 14.10.2017

Lokomotiva 3 – Impol 2                    2:4       1459:1925

Vidrih 43 (0:1 pošk., Matulin 485 (1:0), Cimerman 514 (1:0), D.Brečko 417 (0:1)

5.krog - 21.10.2017

Lokomotiva 3 – Kugla                       4:2       2039:2023

Lorenčič 474 (0:1), Dolinšek 512 (0:1), Matulin 552 (1:0), Mušič 501 (1:0)

6.krog - 27.10.2017

Konstruktor 3 – Lokomotiva 3          5:1       2156:2060

Lorenčič 552 (1:0), Koser 557 (0:1), Matulin 476 (0:1), Cimerman 475 (0:1)

7.krog - 06.11.2017

Drava 2 – Lokomotiva 3                    3:3       1942:1936

Dolinšek 441 (1:0), Matulin 513 (1:0), Mušič 244/Trglavčnik 264 (1:0), Šinko 474 (0:1)

8.krog - 11.11.2017

Krilato kolo 2 – Lokomotiva 3          1:5       1836:1852

Vidrih 304/Mušič 101 (0:1), Dolinšek 468 (1:0), Cimerman 476 (1:0), Šinko 503 (1:0)

9.krog - 18.11.2017

Lokomotiva 3 – Impol 4                    4:2       2135:2102

Lorenčič 543 (1:0), Dolinšek 486 (0:1), Matulin 544 (0:1), Katavić 562 (1:0)

10.krog - 29.11.2018

Impol 5 – Lokomotiva 3                    0:6       1807:1988

Lorenčič 506 (1:0), Koser 489 (1:0), Dolinšek 483 (1:0), Šinko 510 (1:0)

11.krog - 03.12.2017

Johanes – Lokomotiva 3                    4:2       1948:1933

Lorenčič 510 (1:0), Dolinšek 487 (0:1), Matulin 468 (0:1), Šinko 468 (1:0)

DRUGI DEL PRVENSTVA

12.krog - 11.01.2018

Drava ženske – Lokomotiva 3           6:0       1852:1772

Lorenčič 442 (0:1), Koser 426 (0:1), Cimerman 462 (0:1), Šinko 442 (0:1)

13.krog - 20.01.2018

Lokomotiva 3–Krilato kolo žen.        1:5       1975:2174

Lorenčič 584 (1:0), D.Brečko 498 (0:1), Mušič 467 (0:1), Mikl 426 (0:1)

14.krog - 26.01.2018

Impol 3 – Lokomotiva 3                    2:4       1940:1971

Lorenčič 527 (1:0), Koser 537 (0:1), Šinko 458 (0:1), Mikl 449 (0:1)

15.krog - 11.02.2018

Impol 2 – Lokomotiva 3                    1:5       1803:1879

Lorenčič 458 (1:0), Matulin 489 (1:0), D.Brečko 500 (1:0), Babšek 432 (0:1)

16.krog - 18.02.2018

Kugla – Lokomotiva 3                       5,5:0,5 1969:1911

Lorenčič 493 (0:1), Matulin 497 (0:1), D.Brečko 462 (0:1), Mikl 459 (0,5:0,5)

17.krog - 03.03.2018

Lokomotiva 3 – Drava 2                    4:2       2046:2017

Koser 501 (0:1), Matulin 550 (1:0), Mernik 519 (1:0), Mikl 476 (0:1)

18.krog - 10.03.2018

Lokomotiva 3 – Krilato kolo 2          5:1       2028:1960

Koser 523 (1:0), Matulin 514 (1:0), Mikl 221/Mernik 259 (1:0), D.Brečko 511 (1:0)

19.krog - 18.03.2018

Impol 4 – Lokomotiva 3                    4:2       1961:1960

Lorenčič 491 (1:0), Matulin 494 (1:0), D.Brečko 525 (0:1), Šinko 450 (0:1)

20.krog - 24.03.2018

Lokomotiva 3 – Impol 5                    6:0       2126:1967

Lorenčič 514 (1:0), Koser 525 (1:0), Matulin 550 (1:0), Cimerman 537 (1:0)

21.krog - 07.04.2018

Lokomotiva 3 – Konstruktor 3           1:5       2058:2109

Matulin 540 (0:1), D.Brečko 520 (0:1), Katavić 502 (1:0), Mikl 496 (0:1)

22.krog - 14.04.2018

Lokomotiva 3 – Johanes                    6:0       2184:2017

Katavić 560 (1:0), Koser 529 (1:0), D.Brečko 552 (1:0), Trglavčnik 543 (1:0)

KONČNA LESTVICA

KONČNA LESTVICA V 2. LIGI OTS MARIBOR 2017/18

1. KONSTRUKTOR 3 22 44.659 37
2. JOHANES 22 43.060 31
3. DRAVA 2 22 42.922 29
4. LOKOMOTIVA 3 22 43.213 27
5. IMPOL 3 22 42.587 26
6. IMPOL 4 22 42.635 25
7. KUGLA 22 42.239 19
8. KRILATO KOLO 2 22 40.963 19
9. DRAVA Ž 22 41.288 16
10. KRILATO KOLO 3 22 41.189 16
11. IMPOL 2 22 40.062 9
12. IMPOL 5 22 40.642 6

IDEALNA ČETVERKA

IDEALNA ČETVERKA PRVENSTVA

1. ANEJ KRAJNC KONSTRUKTOR 532,50 533,43 533,31
2. DENIS BAJRIČ KONSTRUKTOR 521,22 511,25 513,24
3. DRAGO KROPEC IMPOL 3 514,76 507,30 507,98
4. MARIJA ŠPES IMPOL 4 526,00 501,00 507,25

EKIPNA STATISTIKA

EKIPNA STATISTIKA NASTOPOV KK LOKOMOTIVA 3
V SEZONI 2017/18

JESEN 2017 11 7 1 3 43:23 15 21.303 1936,6 484,1
POMLAD 2018 11 6 0 5  34,5:31,5 12 21.910 1991,8 497,9
SKUPNO 22 13 1 8 77,5:54,5 27 43.213 1964,2 491,0

V stolpcih: št.tekem (zmage, neodl., porazi), dobljene-izgubljene točke v dvobojih in za več podrtih kegljev, osvojene točke za uvrstitev, št.podrtih kegljev, ekipno in posamično povprečje.
Pripis: v 4.krogu, na domači tekmi proti Impolu 2, se je že v začetku (po podrtih 43 kegljih) poškodoval Goran Vidrih in ker ni bilo zamenjave je ekipa podrla le 1459 kegljev, zato je ekipno in posamično povprečje v jesenskem delu prvenstva bistveno nižje.

STATISTIKA – IGRALCI 2017/18

STATISTIKA – IGRALCI 2017/18

I G R A L E C TEK. NAST. KEGLJEV KZS POV. KLAS.POV. DVOB.
1. Oto Lorenčič 14 14 7087 499,26 506,2 11:3
2. Jože Matulin 14 14 7195 495,61 513,9 9:5
3. Dejan Koser 11 10,5 5275 497,48 502,4 6:5
4. David Brečko 8 8 3985 496,65 498,1 2:6
5. Igor Dolinšek 7 7 3338 472,89 476,8 4:3
6. Tomaž Šinko 7 7 3305   472,1 4:3
7. Drago Cimerman 6 5,5 2711 482,42 492,9 3:3
8. Milan Mikl 6 5,5 2527 459,5 1,5;4,5
9. Goran Vidrih 5 3,75 1786 (+43) 476,3 3:2
10. Bojan Mušič 4 2,75 1313 477,5 2:2
11. Dalibor Katavić 3 3 1624 541,3 3:0
12. Danijel Mernik 3 2,5 1260 504,0 2:1
13. Branislav Trglavčnik 2 1,5 807 538,0 2:0
14. Leon Polše 1 1 525 1:0
15. Janez Babšek 1 1 432 0:1

V stolpcih: število odigranih tekem, število nastopov za izračun povprečja, število podrtih kegljev, povprečje po kriterijih KZS/OTS, klasično matematično povprečje (po 11 nastopov v dvorani Tabor in na ostalih kegljiščih), razmerje v dvobojih. Kriterij za določanje vrstnega reda po doseženih povprečjih: pogoj je, da igralec nastopi na dveh tretjinah vseh tekem ekipe (14), ostali igralci so razvrščeni po številu odigranih tekem.

UVRSTITVE

UVRSTITVE V MOŠTVO KROGA & IGRALEC TEKME
& NAJ V EKIPI KKL

IGRALEC DOMA ZUNAJ SK.MED 6 IGR.KROGA IGR.TEKME NAJ V KKL SKUPNO
1. Jože Matulin 6 1 4 4 7      22
2. Oto Lorenčič 2 3 2 1 2 3      13
3. Dejan Koser 1 2 3 2 3      11
4. Dalibor Katavić 2 2 2 2 2      10
5. David Brečko 2 2 1 1 2      8
6. Tomaž Šinko 1 2 2      5
7. Drago Cimerman 2 1 2      5
8. Leon Polše 1 1 1      3
9. Danijel Mernik 1 1      2
10. Igor Dolinšek 1      1
11. Branko Trglavčnik 1      1
12. Goran Vidrih 1      1

STROKOVNO VODSTVO

STROKOVNO VODSTVO DRUGE EKIPE 2017/18

Drago Cimerman – vodja ekipe

Erik Haložan – tehnični vodja

Tretja ekipa KK Lokomotiva v sezoni 2017/18

SKUPNA TABELA S PRIKAZOM KLASIČNIH POVPREČIJ Z NASTOPI IGRALCEV V VSEH TREH EKIPAH 2017/18

(BREZ POSEBNEGA IZRAČUNA REZULTATOV DOMA – ZUNAJ)

I G R A L E C TEK. NAST. KEGLJEV KLAS.POV. DVOBOJI EKIPA
1. Mirko Harc 17 16,75 9344 557,8 16:1 1.
2. Željko Skrober 24 24 12.841 535,0 15:9 1.+2.
3. David Petek 16 16 8554 534,6 8,5:7,5 1.
4. Borut Planinšič 16 16 8481 530,1 10:6 2.
5. Erik Haložan 17 15,75 8346 529,9 7:10 1.
6. Igor Skaza 17 16,5 8743 529,8 6,5:10,5 1.
7. Branislav Trglavčnik 23 22 11.531 524,1 11:12 1.+2.+3.
8. Milan Mali 12 12 6242 520,2 6:6 2.
9. Avgust Volšek 11 9,25 4789 517,7 4:7 1.+2.
10. Dalibor Katavić 16 13,25 6853 517,2 6:10 1.+2.+3.
11. Leon Polše 21 21 10.827 515,6 13:8 1.+2.+3.
12. Jože Matulin 18 17,5 8986 513,5 11:7 2.+3.
13. Oto Lorenčič 15 15 7560 504,0 11:4 2.+3.
14. Dejan Koser 31 29,25 14.737 503,8 18:13 1.+2.+3.
15. David Brečko 13 13 6492 499,4 3,5:9,5 2.+3.
16. Ivan Fras 8 7 3494 499,1 3:5 1.+2.
17. Drago Cimerman 17 16 7909 494,3 8,5:8,5 2.+3.
18. Tomaž Šinko 22 20 9866 493,3 10:12 1.+2.+3.
19. Igor Dolinšek 8 8 3819 477,4 4:4 2.+3.
20. Goran Vidrih 5 3,75 1786 476,3 3:1 3.
21. Danijel Mernik 7 5,75 2737 476,0 2:5 2.+3.
22. Bojan Mušič 5 3,75 1767 471,2 2:3 2.+3.
23. Milan Mikl 6 5,5 2527 459,5 1,5:4,5 3.
24. Janez Babšek 1 1 432 0:1 3.

4 igralci so igrali samo za 1.ekipo                                         5 igralcev je igralo za vse tri ekipe

2 igralca sta igrala samo za 2.ekipo                                      3 igralci so igrali za 1. in 2.ekipo

3 igralci so igrali samo za 3.ekipo                                         7 igralcev je igralo za 2. in 3.ekipo

SKUPNA TABELA S PRIKAZOM POVPREČIJ PO KRITERIJIH KZS 2017/18

(UPOŠTEVANI SO NASTOPI IGRALCEV ZA SAMO ENO OD TREHEKIP)

I G R A L E C TEK. NAST. KEGLJEV POV. KZS DVOBOJI EKIPA
1. Mirko Harc 17 16,75 9344 553,33 16:1 1.
2. David Petek 16 16 8554 537,36 8,5:7,5 1.
3 Erik Haložan 17 15,75 8346 534,90 7:10 1.
4. Željko Skrober 18 18 9697 532,90 11:7 1.
5. Borut Planinšič 16 16 8481 532,57 10:6 2.
6. Igor Skaza 17 16,5 8743 529,45 6,5:10,5 1.
7. Branislav Trglavčnik 15 15 7821 527,76 7:8 2.
8. Leon Polše 19 19 9821 513,38 12:7 2.
9. Milan Mali 12 12 6242 515,90 6:6 2.
10. Dejan Koser 19 18,5 9358 512,03 11:8 2.
11. Tomaž Šinko 14 12,75 6455 506,07 5:9 2.
12. Oto Lorenčič 14 14 7087 499,26 11:3 3.
13. Drago Cimerman 11 10,5 5198 496,98 5,5:5,5 2.
14. David Brečko 8 8 3985 496,65 2:6 3.
15. Jože Matulin 14 14 7195 495,61 9:5 3.
16. Igor Dolinšek 7 7 3338 472,89 4:3 3.

Pripis: ostalih 8 igralcev zaradi nezadostnega števila nastopov ni izpolnjevalo pogojev za uvrstitev na lestvice povprečij.

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor