Končni vrstni red

1.  MESTO: Jože Špenga (zlata medalja)

2. MESTO: Oto Lorenčič (srebrna medalja)

3. MESTO: Izet Lemezović (bronasta medalja)

4. MESTO: Vinko Pernek

5. – 8.MESTO: Tomaž Šinko, Goran Vidrih, Igor Dolinšek, Borut Planinšič

6. – 12.MESTO: Igor Skaza, Leon Polše, Josip Matulin, Erik Haložan

BREZ UVRSTITVE: Bojan Mušič

Tabela rezultatov finala

T TEKMOVALNI PAR 1.SET SV 2.SET SV SKUPNO SV
1.M Lorenčič – Špenga 69:80 71:78 0:2 (140:158
3.M Lemezović – Pernek 71:78 90:85 1:1 (161:163) 19:17

Tabela rezultatov 1/2 finala

T TEKMOVALNI PAR 1.SET SV 2.SET SV SKUPNO SV
1. Lemezović – Špenga 84:87   86:73   1:1 (170:160 14:20
2. Pernek – Lorenčič 69:85   70:81   0:2 (139:166)  

Tabela rezultatov 1/4 finala

T TEKMOVALNI PAR 1.SET SV 2.SET SV SKUPNO SV
1. Lemezović – Šinko 83:80   81:71   2:0 (164:151)  
2. Špenga – Vidrih 99:77   80:69   2:0 (179:146)  
3. Pernek – Dolinšek 94:75   90:85   2:0 (184:160)  
4. Lorenčič – Planinšič 84:78   77:93   1:1 (161:171) 17:16

Tabela rezultatov 1/8 finala

T TEKMOVALNI PAR 1.SET SV 2.SET SV SKUPNO SV
1. Lemezović – prost PROST
2. Skaza – Šinko 78:87 87:101 0:2 (165:188)
3. Vidrih – Mušič b.b.
4. Polše – Špenga 74:78 76:81 0:2 (150:159)
5. Pernek – prost PROST
6. Matulin – Dolinšek 71:80 101:60 1:1 (172:140) 11:13
7. Planinšič – Haložan 114:83 93:87 2:0 (207:170)
8. Lorenčič – prost PROST

Tabela rezultatov kvalifikacijskega kroga

31.5. – 16.6.2016

  TEKMOVALEC 10 P 10 Č 20 10 P 10 Č 20 SKUPNO 40 M
1. Izet Lemezović     88     106 194  
2. Oto Lorenčič     91     90 181  
3. Vinko Pernek     84     91 175  
4. Jože Špenga     90     83 173  
5. Josip Matulin     81     91 172  
6. Igor Skaza     86     85 171  
7. Borut Planinšič     84     84 168  
8. Goran Vidrih     81     80 161  
9. Bojan Mušič     83     72 155  
10. Erik Haložan     72     81 153  
11. Tomaž Šinko     81     71 152  
12. Igor Dolinšek     79     62 141  
13. Leon Polše     50     78 128  

Shema turnirja

sprint-tabela

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor