KRONOLOGIJA KLUBSKIH PRVENSTEV KK LOKOMOTIVA V SPRINTU 2013/14 – 2016/17

REZULTATI TEKMOVANJ

1. PRVENSTVO 2013/14 (10. – 14.6.2014)

1. Igor Skaza,

2. Izet Lemezović,

3. – 4. Josip Matulin in Jože Špenga

5. – 8.mesto: David Brečko, Ivan Senekovič, Oto Lorenčič, Avgust Volšek

9. – 14.mesto: Erik Haložan, Franc Ilešič, Dalibor Katavić, Milan Mali, Leon Polše, Tomaž Šinko

FINALE: Igor Skaza – Izet Lemezović 2:0 195:168 (98:87, 97:81)

Najboljši rezultat na 20 (2 x 10) lučajev: Josip Matulin 101(v polfinalu)

Najboljši rezultat na 40 (2 x 20) lučajev:  Izet Lemezović 196 (96 + 100); v polfinalu)

2. PRVENSTVO 2014/15 (9. – 13.6.2015)

1. Igor Skaza,

2. Oto Lorenčič,

3. Borut Planinšič,

4. Vinko Pernek

5. – 8.MESTO: Izet Lemezović, Leon Polše, Franc Ilešič, David Brečko

9. – 15.MESTO: Ivan Senekovič, Jože Golob, Tomaž Šinko, Jože Špenga, Drago Cirmerman, Erik Haložan, Goran Vidrih

FINALE: Igor Skaza – Oto Lorenčič 1:1 183:169 (17:16)

Najboljši rezultat na 20 (2 x 10) lučajev: Izet Lemezović 104 (v kvalifikacijah)

Najboljši rezultat na 40 (2 x 20) lučajev: Izet Lemezović 194 (104 + 90); v kvalifikacijah)

3. PRVENSTVO 2015/16 (31.5. – 18.6.2016)

1. Jože Špenga,

2. Oto Lorenčič,

3. Izet Lemezović,

4. Vinko Pernek

5. – 8.MESTO: Tomaž Šinko, Goran Vidrih, Igor Dolinšek, Borut Planinšič

9. – 12.MESTO: Igor Skaza, Leon Polše, Josip Matulin, Erik Haložan

BREZ UVRSTITVE: Bojan Mušič

Najboljši rezultat na 20 (2 x 10) lučajev: Borut Planinšič 114 (71 + 43); v 1/8 finala–klubski rekord

Najboljši rezultat na 40 (2 x 20) čučajev: Borut Planinšič 207 (114+93); v 1/8 finala-klubski rekord

4. PRVENSTVO 2016/17 (16. - 27.5.2017)

1. Igor Skaza

2. Borut Planinšič

3. Željko Skrober

4. Peter Rakovič

5. – 8.mesto: Avgust Volšek, Ivan Fras, Branislav Trglavčnik, Goran Vidrih

9. – 12.mesto: Igor Dolinšek, Izet Lemezović, Leon Polše, Oto Lorenčič

BREZ UVRSTITVE: Tomaž Šinko, Erik Haložan

Najboljši rezultat na 20 (2 x 10) lučajev: Borut Planinšič 120 (67 + 53); v 1/4 finalu–klubski rekor in rekord kegljišča

Najboljši rezultat na 40 (2 x 20) čučajev: Borut Planinšič 222 (102+120); v 1/4 finalu-klubski rekord in rekord kegljišča

UVRSTITVE MED TRI

1. mesto 2. mesto 3. mesto
1. Igor Skaza 3 0 0
2. Jože Špenga 1 0 1
3. Oto Lorenčič 0 2 0
4. Izet Lemezović 0 1 1
4. Borut Planinšič 0 1 1
6. Josip Matulin 0 0 1
6. Željko Skrober 0 0 1

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor