SEZNAM KROŽKOV KK LOKOMOTIVA 2016/17

  KROŽEK PREDSTAVNIK TELEFON E-MAIL
1. SŽ S.STROJEVODIJ Erik Haložan 040/757-334 ehalozan@siol.net
2. DU TABOR Ž 1 Marija Stolnik 041/525-990 stolnik.marija@gmail.com
3. DU TABOR M Alojz Kovačič 041/802-737 pravdic.vlado@gmail.com
4. DU CENTER 1 Alojz Škofljanec 031/634-840 peterpavel.rakovic@gmail.com
5. DU TABOR Ž 2 Marija Stolnik 041/525-990 stolnik.marija@gmail.com
6. VETERANI KKL Dušan Poljšak 040/509-195 vidovic.marija@triera.net
7. ZAVAROVALNICA Sandi Lebar 041/284-453 sandi1505@gmail.com
8. ASS THOMAS Jože Drevenšek 051/617-989 monika.drevensek@triera.net
9. VEČER Peter Korpar 040/304-725 korpar.peter@gmail.com
10. OBRTNIK Goran Vidrih 031/380-530 goran.vidrih@gmail.com
11. SŽ VIT Zlatko Breznik 040/682-254 zlatko1.breznik@gmail.com
12. STINAKO Zlatko Rukelj 051/349-711 zlatko@stinako.si
13. MB VODOVOD Smiljan Zlatkovski 040/507-478 kontrolni.organ@mb-vodovod.si
14. DU CENTER 2 Josip Matulin 041/661-954 josip.matulin@triera.net
15. MLEKARNA Vekoslav Fak 041/728-957 fak.vekoslav@siol.net
16. POŠTA Marjan Rojko
17. AVTO HOČE Janko Viltužnik 031/646-639 janko.viltuznik@gmail.com
18. OPTIMISTI Ivan Rigler
19. DELOVNIINVALIDI Franc Špur 040/382-653 franc.spur@telemach.net

PRIPIS: krožkov, ki delujejo v okviru KK Lokomotiva,  je 16 (DU Tabor ženske in DU Center nastopata v krožkovni ligi s po dvema ekipama, Mariborski vodovod  nima vadbenega termina, temveč zgolj nastopa v krožkovni ligi, Mlekarna in Pošta uporabljata skupni vadbeni termin)

VADBENI TERMINI

PONEDELJEK SŽ Sindikat strojevodij (08.00 – 10.00),

Veterani Lokomotive (10.00 – 12.00),

Večer (17.00 – 19.00), SŽ VIT (19.00 – 22.00)

TOREK Obrtnik (20.00 – 23.00)
SREDA SŽ Sindikat strojevodij (08.00 – 11.00),

DU Tabor ženske (11.00 – 15.00),

Mlekarna in Pošta (15.00 – 19.00),

Stinako (21.00 – 23.00)

ČETRTEK DU Center (09.00 – 12.00)

Društvo delovnih invalidov (20.00 – 22.00)

PETEK DU Tabor moški (10.00 – 13.00),

Zavarovalnica Maribor (17.00 – 19.00),

ASS Thomas (19.00 – 22.00)

SOBOTA Avto Hoče (15.00 – 18.00)
NEDELJA Optimisti Prijatelji (17.00 – 19.00)

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor