KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA MARIBOR V BORBENIH IGRAH 2015/16 (29.SEZONA) – SKUPINA A

RAZPORED IN REZULTATI TEKMOVANJA

KONČNA LESTVICA V SKUPINI A PO 5. KROGIH

M EKIPA TEK ZMAG NEOD. POR. TOČK KEG. POVPR.
1. SŽ S.STROJEVODIJ 5 5 0 0 10 2513 502,6
2. DU CENTER 1 5 3 0 2 6 2494 498,8
3. DU TABOR M 5 3 0 2 6 2467 493,4
4. VETERANI KKL 5 2 0 3 4 2227 445,4
5. DU TABOR Ž 1 5 2 0 3 4 2161 432,2
6. DU TABOR Ž 2 5 0 0 5 0 2052 410,4

V končnico tekmovanja (polfinale) sta se uvrstili ekipi SŽ Sindikat strojevodij in DU Center 1.

Pokale prejmejo: SŽ Sindikat strojevodij, DU Center 1 in DU Tabor M (podeljeni bodo na tradicionalni zaključni prireditvi KK Lokomotiva).

 

VRSTNI RED–TEKMOVALCI POSAMEZNO PO TOČKAH (PRVIH 10)

M TEKMOVALEC EKIPA KEG. POV. RIB POV. TOČK POVP.
1. Alojz Kovačič (5) DU Tabor M 423   17   372 74,4
2. Mirko Karo (5) DU Tabor M 432   29   345 69,0
3. Avgust Volšek(5) DU Center 1 400   22   334 66,8
4. Izet Lemezović 5 SŽ S.strojev. 400   29   313 62,6
5. Stanko Žagar (5) DU Center 1 388   26   310 62,0
6. Erika Kac (5) Vet.KKL 400   31   307 61,4
7. AlojzŠkofljanec 5 DU Center 1 360   23   291 58,2
8. Irena Štuber (5) Vet.KKL 348   20   288 57,6
9. Tomaž Šinko (5) SŽ S.strojev. 409   41   286 57,2
10. Ksenija Duh (5) DU TaborŽ1 411   43   282 56,4

P.S. – o končnem skupnem vrstnem redu in medaljah med posamezniki (obe tekmovalni skupini skupno) odloča povprečje točk po predtekmovanju. Pogoj za uvrstitev na končno lestvico je, da tekmovalec/ka nastopi na najmanj 75 % vseh tekem (4 tekme v A oziroma 6 tekem v B skupini).

IGRALEC TEKME IN KROGA (PO TOČKAH)

KROG TEKMA NAJ.IGRALEC EKIPA KEG RIB TOČK
1. SŽ S.stroj.-Veterani KKL Tomaž Šinko SŽ S.strojevodij 111 4 99
1. DU Tabor Ž 1-DU Tabor Ž 2 Irena Štuber DU Tabor Ž 1 92 4 80
1. DU Tabor M – DU Center 1 Alojz Kovačič DU Tabor M 94 2 88
2. Veterani KKL-DU Center 1 Irena Štuber Veterani KKL 107 2 101
2. SŽ S.strojevod.-DU tabor Ž 1 Lidija Fuks DU Tabor Ž 1 91 5 76
2. DU Tabor Ž 2–DU Tabor M Alojz Kovačič DU Tabor M 111 1 108
3. DU TaborŽ 1–Veterani KKL Marija Vidovič Veterani KKL 87 6 69
3. DU Center 1 – DU Tabor Ž 2 Jože Špenga DU Center 1 93 3 84
3. DU Tabor M – SŽ S.strojev. Robert Pinterič SŽ S.strojevod. 100 2 94
4. Veterani KKL–DU Tabor Ž2 Olga Zorger DU Tabor Ž 2 88 6 70
4. SŽ S.strojevod.-DU Center 1 Robert Pinterič SŽ S.strojevodij 115 2 109
4. DU Tabor Ž 1- DU Tabor M Željko Ljeskovac DU Tabor M 87 2 81
5. DU Tabor Ž 2 – SŽ S.stroj. Vlasta Kompara DU Tabor Ž 2 85 3 76
5. DU Center 1 – DU Tabor Ž 1 Stanko Žagar DU Center 1 102 2 96
5. DU Tabor M – VeteraniKKL Erika Kac Veterani KKL 94 1 91

REKORDNI DOSEŽKI PO PETIH KROGIH PREDTEKMOVANJA

NAJVEČ KEGLJEV NA TEKMI: Robert Pinterič (SŽ Sindikat strojevodij) – 115

NAJVEČ KEGLJEV – SKUPNO: Mirko Karo (DU Tabor M) – 432 (86,4)

 

NAJMANJ RIB NA TEKMI: Lidija Fuks  (DU Tabor Ž 2) – 0

NAJMANJ RIB – SKUPNO: Alojz Kovačič (DU Tabor M) – 17 (3,4)

 

NAJVEČ TOČK NA TEKMI: Robert Pinterič (SŽ Sindikat strojevodij) – 109

NAJVEČ TOČK – SKUPNO: Alojz Kovačič (DU Tabor M) – 372 (74,4)

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor