PREGLED REZULTATOV IN TEKMOVANJ KK LOKOMOTIVA V SEZONAH 1990/91 – 2015/16

Sezona 1990/91

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

DRŽAVNO POSAMIČNO PRVENSTVO

 

OBMOČNA PRVENSTVA OKZ PODRAVJA

Uvrstitev: 1.mesto Lokomotive in nastop v kvalifikacijah za uvrstitev v 2.državno ligo (kegljišče na Prevaljah): Igrali so:

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču Konstruktorja.

 

OSTALA TEKMOVANJA

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: ekipa Lokomotive v 1.ligi OKZ Podravja

Sezona 1991/92

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

DRŽAVNO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitev: 12.mesto Branko Petek

 

OBMOČNA PRVENSTVA OKZ PODRAVJA

Uvrstitev: 1. mesto Lokomotive in nastop v kvalifikacijah za uvrstitev v 2.državno ligo (kegljišče Slovana v Ljubljani), ekipi se ni uspelo uvrstiti v višji tekmovalni razred. Člani ekipe: Branko Petek, Jože Golob, Franc Ilešič, Stanko Šimunić, Karel Pangerl, Vinko Mandl st., Igor Zvezič, Milojko Mihajlović, Mirko Lukić, Borut Planinšič…

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču Konstruktorja.

 

OSTALA TEKMOVANJA

TURNIR OB 40-LETNICI KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitev: 1.mesto Lokomotive. Igrali so: Marjan Kos, Zdravko Čerče, Franc Ilešič, Jože Golob, Branko Petek (Igor Zvezič), Karel Pangerl, Izet Lemezović, Mirko Lukić, Milojko Mihajlović, Borut Planinšič.

KLUBSKO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA

Uvrstitve (3 x 200 lučajev): 1. Jože Golob 2459, 2. Mirko Lukić 2458, 3. Branko Petek 2455, 4. Franc Ilešič 2449, 5. Vinko Mandl st. 2409, 6. Borut Planinšič 2302…

NOVOLETNI TURNIR KK KONSTRUKTOR V BORBENIH IGRAH

Uvrstitev: 2. mesto Lokomotive

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: ekipa Lokomotive v 1.ligi OKZ Podravja ekipa Lokomotive na mednarodnem  turnirju v borbenih igrah ob 40-letnici kluba

2. MESTO: ekipa Lokomotive na novoletnem turnirju KK Konstruktor

12. MESTO: Branko Petek na državnem posamičnem prvenstvu

1992-kvalifikacije-v-ljubljanipostanek-v-sempetruPRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 1991/92

Sezona 1992/93

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

OBMOČNA PRVENSTVA OKZ PODRAVJA

1.LIGA OKZ

Uvrstitev: 4.mesto. Igrali so: Vinko Mandl st., Branko Petek, Igor Zvezič, Franc Ilešič, Jože Golob, Mirko Lukić, Izet Lemezović, Karel Pangerl, Martin Brečko, Vinko Mandl ml., Marjan Kos, Zdravko Čerče, Milojko Mihajlović, Borut Planinšič, Milan Mali.

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču Konstruktorja.

 

OSTALA TEKMOVANJA

TURNIR V BORBENIH IGRAH OB 40-LETNICI KK RUŠE

Uvrstitev (kegljišče Lokomotive): 2.mesto Lokomotive

KLUBSKO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA

Uvrstitve (3 x 160 lučajev): 1. Vinko Mandl st. 1987, 2. Milan Kostić 1943, 3. Stanko Šimunić 1930, 4. Zdravko Čerče 1916, 5. Jože Vrhnjak 1912, 6. Milan Mali 1911…

BOŽIČNI TURNIR KK LOKOMOTIVA

Uvrstitve (4 x 20, na izločanje): 1. Vinko Mandl st., 2. Branko Petek (finale 303:285), 3.-4. Zdravko Čerče in Kostić

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve: 1. Market Jure

Za zmagovalno ekipo Ano so kegljali: Simon Mali, Milan Mali, Srečko Lešnik, Borut Planinšič, Miran Cvilak, Karel Pangerl, Milojko Mihajlović

TURNIR KROŽKOV

Od 7. do 11.septembra 1992 je potekal tako imenovani otvoritveni turnir krožkov KK Lokomotiva ob posodobitvi kegljišča (nova plastika).

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

2. MESTO: ekipa Lokomotive na turnirju ob 40-letnici KK Ruše

4. MESTO: prva ekipa Lokomotive v območni ligi OKZ Maribor

1992-kk-lokomotiva-maj-1992-1PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 1992/93

Sezona 1993/94

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

DRŽAVNO MLADINSKO EKIPNO PRVENSTVO

Uvrstitev: 3. Lokomotiva; igrali so: Simon Mali, Vinko Mandl ml., Željko Skrober, Borut Ramšak (rezerva Zejnel Krasniči)

DRŽAVNO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitev: 30. Srečko Lešnik

DRŽAVNO PRVENSTVO V DVOJICAH

Uvrstitev: 23. Srečko Lešnik, Vinko Mandl st. 3138 (1585+1553)

 

OBMOČNA PRVENSTVA OKZ PODRAVJA

1. LIGA OKZ PODRAVJA

Uvrstitev (6 x 160): 4.mesto z 10 osvojenim točkami (5 zmag, 5 porazov), igrali so: Branko Petek, Srečko Lešnik, Izet Lemezović, Jože Golob, Franc Ilešič, Mirko Lukić, Karel Pangerl, Simon Mali, Vinko Mandl st., Vinko Mandl ml., Igor Zvezič, Martin Brečko, Milojko Mihajlović, Milan Mali…; Srečko Lešnik je bil s povprečjem 664,7 četrti igralec lige.

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču Konstruktorja.

3. LIGA OKZ PODRAVJA

Uvrstitev (6 x 80 lučajev): 1. mesto Lokomotive III z 28 osvojenimi točkami (14 zmag, 2 poraza), 29.610 podrtih kegljev, ekipno povprečje 1850,6, posamično povprečje 308,4, ekipa se je uvrstila v 2.ligo OKZ. Igrali so: Zvonko Cafuta (15 tekem), povprečje 302,8, Borut Planinšič (14) 317,7, Josip Matulin (13) 310,8, Milojko Mihajlović (13) 308,7, Stanko Šimunić (12) 302,6, Peter Rakovič (8) 298,6, Martin Brečko (5) 336,8, Darko Babič (5) 314,8, Mirko Lukić (3) 289,0, Zdravko Čerče (2) 316,0, Milan Kostić (1) 305, Milan Mali (1) 321, Štefan Simončič (1) 314, Marjan Mezgec (1) 293, Vinko Mandl ml. (1) 283, Miran Cvilak (1) 269.

Domače tekme so bile na kegljišču Lokomotive.

PRVENSTVO OKZ V BORBENIH IGRAH

Uvrstitvi (3 nastopi, 10 igralcev): 4. Lokomotiva I 2421, 8. Lokomotiva II 2329. Igrali so: Srečko Lešnik, Izet Lemezović, Jože Golob, Franc Ilešič, Borut Planinšič, Mirko Lukić, Karel Pangerl, Simon Mali, Vinko Mndl st., Milojko Mihajlović, Milan Mali.

POSAMIČNO PRVENSTVO OKZ

Uvrstitve (2 x 200): 7. Srečko Lešnik 1674 in uvrstitev na DP, 15. Izet Lemezović 1624, 17. Jože Golob 1618, 28. Milan Mali 1562

PRVENSTVO OKZ V DVOJICAH

Uvrstitve: 6. Srečko Lešnik, Vinko Mandl 1711 (878+833) in uvrstitev na DP, 9. Borut Planinšič, Martin Brečko 1689 (857+808), 11. Jože Golob, Franc Ilešič 1645 (818+827), 15. Milojko Mihajlović, Stanko Šimunić 1633 (792+841), 22. Darko Babič, Mirko Lukić 1584 (801+783)

MLADINSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OKZ

Uvrstitev: 1.mesto Simon Mali 849

 

OSTALA TEKMOVANJA

TURNIR KK MIKLAVŽ V BORBENIH IGRAH

Uvrstitev: 2. mesto Lokomotiva

NOVOLETNI TURNIR KK KONSTRUKTOR

Uvrstitev (borbene igre): 1. mesto Lokomotiva

KLUBSKO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA

Uvrstitve (3 x 160): 1. Vinko Mandl st. 2022, 2. Ilešič 2007, 3. Lešnik 2006, 4. Milan Mali 1996, 5. Brečko 1982, 6. Lemezović 1976, 7. Cafuta 1969, 8. Mihajlović 1964, 9. Planinšič 1953, 10. Šimunić 1951, 11. Lukić 1949, 12. M.Kostić 1944, 13. Golob 1940, 14. Matulin 1933, 15. Avgust Volšek 1925, 16. Miloš Pokrajac 1907, 17. Rakovič 1897, 18. Cvilak 1892, 19. Babič 1880, 20. Pangerl 1867, 21. I.Zvezič 1860, 22. Oto Nabernik 1831, 23. Miloš Rusić 1793, 24. Goran Škrbić 586 (1)

BOŽIČNI TURNIR KK LOKOMOTIVA

Uvrstitve (4 x 15, na izločanje, 38 udeležencev): 1. Franc Ilešič, 2. Izet Lemezović (finale 174:151), 3.-4.mesto: Srečko Lešnik in Zdravko Čerče, 5.-8.mesto: Josip Matulin, Borut Planinšič, Vinko Mandl st., Zvonko Cafuta

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve: 1. ANO 2576, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz) 2444, , 3. SŽ Vleka vlakov 2375, 4. Samski optimisti 2366, 5. Dvorana Tabor 2316, 6. Certus 2144

Za zmagovalno ekipo Ano so kegljali: Simon Mali, Milan Mali, Srečko Lešnik, Borut Planinšič, Miran Cvilak, Karel Pangerl, Jože Ferminšek, Milojko Mihajlović.

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: ekipa Lokomotive na novoletnem turnirju KK Konstruktor v borbenih igrah, ekipa Lokomotive III v 3.ligi OKZ Maribor, Simon Mali na območnem mladinskem prvenstvu

2. MESTO: ekipa Lokomotive na turnirju KK Miklavž v borbenih igrah

3. MESTO: ekipa Lokomotive na državnem ekipnem mladinskem prvenstvu

4. MESTO: ekipa Lokomotive v 1.ligi OKZ Maribor, ekipa Lokomotive na prvenstvu OKZ Maribor v borbenih igrah

6. MESTO: Srečko Lešnik in Vinko Mandl st. na prvenstvu OKZ v dvojicah in uvrstitev na DP (23.mesto)

7. MESTO: Srečko Lešnik na posamičnem prvenstvu OKZ Maribor in uvrstitev na DP

9. MESTO: Borut Planinšič in Martin Brečko na prvenstvu OKZ v dvojicah

30. MESTO: Srečko Lešnik na državnem posamičnem prvenstvu

1993-94-1PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 1993/94 1993-94-2DRUGO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 1993/94

Sezona 1994/95

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

DRŽAVNO PRVENSTVO V BORBENIH IGRAH

DP v Ljubljani: 10.mesto Lokomotiva II 516 kegljev, 12.mesto Lokomotiva I 510; za Lokomotivo II so kegljali: Milojko Mihajlović, Zdravko Čerče, Željko Skrober, Mirko Lukić, Franc Ilešič, Stanko Šimunić (Miran Cvilak), za Lokomotivo I pa: Izet Lemezović, Simon Mali, Milan Mali, Vinko Mandl st., Borut Planinšič, Martin Brečko

DRŽAVNO POSAMIČNO PRVENSTVO

Medvode, Litija: 43. Srečko Lešnik 1682, 49. Borut Planinšič 1629

DRŽAVNO PRVENSTVO V DVOJICAH

Maribor, Slovenj Gradec: 23. Jože Golob, Martin Brečko 3211 (1667+1544)

DRŽAVNO POSAMIČNO MLADINSKO PRVENSTVO

Celje (2 x 200): 12. Simon Mali 1598, 27. Željko Skrober 1551, 28. Vinko Mandl ml. 1547, 46. Borut Ramšak 1444

DRŽAVNO MLADINSKO EKIPNO PRVENSTVO

Jesenice, Kranj, Medvode, Litija: 8. Lokomotiva 9522 kegljev; igrali so: S.Mali, Skrober, Mandl ml., Ramšak

DRŽAVNA MLADINSKA REPREZENTANCA

V širši izbor državne mladinske reprezentance sta se po osmih izbirnih nastopih (8 x 200) uvrstil Simon Mali, ki je z rezultatom 6501 podrtim kegljem osvojil 7.mesto

 

OBMOČNA PRVENSTVA OKZ PODRAVJA

1. LIGA OKZ

Uvrstitev: 3.mesto s 16 osvojenim točkami (8 zmag, 6 porazov), igrali so: Srečko Lešnik, Izet Lemezović, Simon Mali, Jože Golob, Franc Ilešič, Karel Pangerl, Mirko Lukić, Milan Mali, Igor Zvezič, Simon Mali, Zdravko Čerče, Martin Brečko, Borut Planinšič…; Srečko Lešnik je bil s povprečjem 829,3 tretji igralec lige.

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču Konstruktorja.

2. LIGA OKZ

Uvrstitev (6 x 160): 2.mesto druge ekipe Lokomotive in uvrstitev na kvalifikacije za napredovanje v 1.ligo OKZ, kjer je premagala Falo s 6:2 (4733:4610) in s 5:3 (4740:4669) in se uvrstila v višji rang tekmovanja; Vinko Mandl ml. je bil s povprečjem 645,9 peti igralec lige. Igrali so: Borut Planinšič, Stanko Šimunić, Vinko Mandl st., Vinko Mandl ml., Milojko Mihajlović, Rudi Špes, Simon Mali, Zvonko Cafuta, Željko Skrober, Darko Babič, Josip Matulin, Miloš Pokrajac, Milan Kostić… Domače tekme so bile na kegljišču Lokomotive.

PRVENSTVO OKZ V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (6 nastopov, 8 igralcev): 4.mesto Lokomotiva I 4012 kegljev, 5.mesto Lokomotiva II 3878. Igrali so: Srečko Lešnik, Izet Lemezović, Simon Mali, Jože Golob, Franc Ilešič, Mirko Lukić, Borut Planinšič, Milan Mali, Zdravko Čerče.

POSAMIČNO PRVENSTVO OKZ

Uvrstitve (Slov.Konjice, 200 lučajev): 8. S.Lešnik 861, 9. Planinšič 857, 14. Ilešič  849, 17. M.Mali 841, 22. S.Mali 838, 30. Golob 826, 34. Brečko 822, 38. Lukić 817, 43. Mandl st. 810, 46. Šimunić 806, 48. Cafuta 805, 70. Mihajlović 773; finale v Lendavi: 9. Lešnik 1664, 11. Planinšič 1654 (oba sta se uvrstila na državno prvenstvo), 21. Ilešič 1597, 23. M.Mali 766 (1)

PRVENSTVO OKZ V DVOJICAH

Uvrstitve: 6.Golob, Brečko 1648 (842+806), uvrstila sta se na DP, 13. Lešnik, Planinšič 1595 (816+779), 15. Mandl st., Lemezović 1575 (823+752), 22. Ilešič, Lukić 1524 (758+766), 23.M.Mali, S.Mali 1520 (755+765)

MLADINSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OKZ

Uvrstitev: 3.mesto Vinko Mandl ml. 823

PIONIRSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OKZ

Uvrstitve (U-15): 1. Anja Balog 368, 2. Alenka Nabernik 366, 3. Nastja Hotvat 302

 

OSTALA TEKMOVANJA

KLUBSKO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA

Uvrstitve (8 x 160 lučajev): 1. S.Mali 5486, 2. Lešnik 5448, 3. Ilešič 5367, 4. Planinšič 5344, 5. Mandl st.5308, 6. Brečko 5285, 7. M.Kostić 5245, 8. Matulin 5226, 9. Golob 5207, 9. I.Zvezič 5207, 11. Mihajlović 5187, 12. M.Mali 5185, 13. Pangerl 5141, 14. Šimunić 5135, 15. Lemezović 5134, 16. Lukić 5110, 17. Cvilak 5075, 18. Miloš Pokrajac 5074, 19. Cafuta 5013, 20. Goran Škrbić 4818, 21. Miloš Rusić 4720, 22. Oto Nabernik 4262 (7), 23. Skrober 3877 (6), 24. Dejan Koser 3852 (6), 25. Babič 3756 (6), 26. Mandl ml. 2425(4), 27. Čerče 1894 (3), 28. Avgust Volšek 1267 (2)

 

TURNIR KK MIKLAVŽ V BORBENIH IGRAH

Nastop na turnirju peterk (uvrstitev ni znana)

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve: 1. ANO

Za zmagovalno ekipo so kegljali: Simon Mali, Milan Mali, Borut Planinšič, Miran Cvilak, Zdravko Čerče, Jože Fermišek, Milojko Mihajlović

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: Anja Balog na pionirskem posamičnem prvenstvu OKZ Maribor

2. MESTO: Alenka Nabernik na pionirskem prvenstvu OKZ Maribor, ekipa Lokomotiva II v 2.ligi OKZ Maribor

3. MESTO: Vinko Mandl ml. na mladinskem prvenstvu OKZ Maribor, Nastja Horvat na pionirskem prvenstvu OKZ Maribor, Lokomotiva v prvi ligi OKZ Maribor

4. MESTO: ekipa Lokomotive na prvenstvu OKZ Maribor v borbenih igrah

6. MESTO: Jože Golob in Martin Brečko na prvenstvu OKZ Maribor v dvojicah in uvrstitev na DP

7. MESTO: Simon Mali na izbirnem tekmovanju in uvrstitev v državno mladinsko reprezentanco

9. MESTO: Srečko Lešnik na posamičnem prvenstvu OKZ Maribor in uvrstitev na DP

11. MESTO: Borut Planinšič na posamičnem prvenstvu OKZ Maribor in uvrstitev na DP

23. MESTO: Jože Golob in Martin Brečko na državnem prvenstvu v dvojicah

43. MESTO: Srečko Lešnik na članskem državnem posamičnem prvenstvu

49. MESTO: Borut Planinšič na članskem državnem posamičnem prvenstvu

1994-95-kk-lokomotiva-94-95-1-ekipa-2PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 1994/95

Sezona 1995/96

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

DRŽAVNO POSAMIČNO PRVENSTVO

28.MESTO: Srečko LešnikSrečko Lešnik

DRŽAVNO MLADINSKO PRVENSTVO

Uvrstitve (20. in 21.4.1996, 2 x 200): 4. Simon Mali 1698, 22. Borut Ramšak 1623, 54. Željko Skrober 1510, 63. Matjaž Kolenc 1416

DRŽAVNO MLADINSKO EKIPNO PRVENSTVO

Maribor, Postojna, Jesenice: 6.mesto Lokomotiva 7275 kegljev; igrali so: Simon Mali, Vinko Mandl ml., Željko Skrober, Borut Ramšak

DRŽAVNA MLADINSKA REPREZENTANCA

V širši izbor državne mladinske reprezentance sta se po osmih izbirnih nastopih uvrstil Simon Mali

DRŽAVNO KADETSKO PRVENSTVO

Uvrstitev: 1. Anja Balog

DRŽAVNO KADETSKO PRVENSTVO V DVOJICAH

Uvrstitev: 1. Alenka Nabernik, Nastja Horvat

 

OBMOČNA PRVENSTVA OKZ MARIBOR

1. LIGA OKZ MARIBOR

Uvrstitev (30.9.1995 – 21.4.1996): 1. mesto in uvrstitev v 3.državno ligo, 26 osvojenih točk (13 zmag in poraz), 68.636 podrtih kegljev, ekipno povprečje 4902,6, posamično povprečje 817,1. Igrali so: Srečko Lešnik (14 tekem), povprečje 837,1, Borut Planinšič (14) 823,8, Izet Lemezović (14) 822,6, Jože Golob (14) 805,2, Simon Mali (12) 818,6, Martin Brečko (12) 798,9, Zvonko Cafuta (5) 795,8; Srečko Lešnik (2.mesto), Planinšič (5.mesto) in Lemezović (6.mesto) so se uvrstili v idealno šesterko prvenstva; vodja ekipe Srečko Lešnik.

Ekipa je tekme igrala na kegljišču Konstruktorja, v Lendavi, Slov.Konjicah in Radencih.

Lokomotiva je 4. in 5.maja 1996 nastopala na kvalifikacijah za uvrstitev v novoustanovljeno 3.državno ligo, na kegljišču Maksa Perca v Ljubljani je za Nafto, Slovenj Gradcem, Rudnikom iz Hrastnika in Kovinotehno iz Celja zasedla 5.mesto (vseh pet ekip je napredovalo). Kegljali so (2 x 200 lučajev): Golob 1636, Šimunić 1634, Planinšič 1633, S.Mali 1629, Brečko 1628, Lemezović 1615; trener Vinko Mandl.

Druga ekipa Lokomotive je v isti ligi osvojila 7.mesto s 7 osvojenimi točkami (3 zmage, remi, 10 porazov). Igrali so: Franc Ilešič, Mirko Lukić, Stanko Šimunić, Milan Mali, Željko Skrober, Boris Kolenc, Milojko Mihajlović, Vinko Mandl st., Vinko Mandl ml….

PRVENSTVO OKZ V BORBENIH IGRAH

Uvrstitev (8 igralcev, 4 nastopi): 3.mesto ekipe Lokomotiva II 2681 in 4.mesto ekipe Lokomotiva I 2671; igrali so: Franc Ilešič, Mirko Lukić, Stanko Šimunić, Vinko Mandl st., Milojko Mihajlović, Boris Kolenc, Milan Mali, Vinko Mandl ml.

POSAMIČNO PRVENSTVO OKZ

Uvrstitve (200 lučajev): 13. Lešnik 812, 30. Milojko Mihajlović 789, 34. Stanko Šimunić 783, 39. Lemezović 778, 43. Franc Ilešič 774, 49. Brečko 765, 51. Planinšič 764, 52. Golob 762; finale: 7. Lešnik 1714, uvrstil se je na državno prvenstvo

PRVENSTVO OKZ V DVOJICAH

7. Planinšič, S.Mali 1689 (830+859), 19. Mirko Lukić, Željko Skrober 1611 (812+799), 20. Ilešič, Mihajlović 1609 (832+777), 22. Cafuta, Darko Babič 1585 (793+792), 23. Šimunić, Milan Mali 1575 (803+772), 26. Brečko, Lemezović 1555 (776+779)

MLADINSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OKZ

Uvrstitev: 2.mesto Simon Mali 837

KADETSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OKZ

Uvrstitve: 1.mesto Maja Drevenšek 320 (3.skupina), 1. mesto Alenka Nabernik 357 (4.skupina)

 

OSTALA TEKMOVANJA

KLUBSKO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA

Uvrstitve (3 x 200): 1. S.Mali 2571, 2. Željko Skrober 2513, 3. Franc Ilešič 2506, 4. Mirko Lukić 2499, 5. Golob 2482, 6. Lemezović 2475, 7. Planinšič 2468, 8. Boris Kolenc 1604 (2), 9. Milojko Mihajlović 1603 (2), 10. Vinko Mandl st. 805 (1), 11. Vinko Mandl ml. 791 (1), 12. Brečko 772 (1), 13. Miloš Rusić 753 (1)

TURNIR KK MIKLAVŽ V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (5 igralcev): 4. Lokomotiva II 352, 10. Lokomotiva I 317

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

1. ____________________, 2. SŽ Vleka vlakov

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: Anja Balog na državnem kadetskem prvenstvu, Alenka Nabernik, Nastja Horvat na državnem kadetskem prvenstvu v dvojicah, Maja Drevenšek na kadetskem prvenstvu OKZ Maribor, Alenka Nabernik na kadetskem prvenstvu OKZ Maribor, Ekipa Lokomotive v prvi ligi OKZ Maribor in uvrstitev v 3.državno ligo

2. MESTO: Simon Mali na mladinskem prvenstvu OKZ Maribor, Srečko Lešnik v idealni šesterki prvenstva v 1.ligi OKZ Maribor

3. MESTO: druga ekipa Lokomotive na prvenstvu OKZ Maribor v borbenih igrah

4. MESTO: Simon Mali na državnem mladinskem prvenstvu, prva ekipa Lokomotive na prvenstvu OKZ Maribor v borbenih igrah

5. MESTO: Borut Planinšič v idealni šesterki prvenstva v 1.ligi OKZ Maribor

6. MESTO: ekipa Lokomotive (Simon Mali, Vinko Mandl ml., Željko Skrober, Borut Ramšak), na državnem mladinskem ekipnem prvenstvu, Izet Lemezović v idealni šesterki prvenstva v 1.ligi OKZ Maribor

7. MESTO: Srečko Lešnik na prvenstvu OKZ Maribor in uvrstitev na državno prvenstvo., Borut Planinšič in Simon Mali na prvenstvu OKZ Maribor v dvojicah

28. MESTO: Srečko Lešnik na posamičnem državnem prvenstvu

UVRSTITEV Simona Malija v širši izbor mladinske državne reprezentance

1995-96-kk-lokomotiva21-4-96-prvaki-okz-mb-3PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 1995/96

Sezona 1996/97

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3. LIGA – VZHOD

Uvrstitev v prvenstvu (28.9.1996 – 22.3.1997): 8.mesto s 14 osvojenimi točkami (7 zmag, 11 porazov), 88.417 podrtih kegljev, ekipno povprečje 4912,0, posamično povprečje 818,6. Igrali so: Izet Lemezović (18 tekem), povprečje 829,1, Jože Golob (18) 821,1, Borut Planinšič (18) 820,5, Martin Brečko (17) 805,9, Simon Mali (16) 834,4, Željko Skrober (11) 806,1, Mirko Lukić (9) 802,3, Franc Ilešič (2) 829,5, Milan Mali (2) 775,0, Zdravko Čerče (1) 412; trener Vinko Mandl.

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču Konstruktorja.

DRŽAVNA MLADINSKA REPREZENTANCA

Simon Mali se je uvrstil v državno reprezentanco, a potem na SP na Slovaškem ni nastopil

 

OBMOČNA PRVENSTVA OKZ MARIBOR

1. LIGA OKZ MARIBOR

7.mesto ekipe Lokomotiva II; igrali so: Lukić, Robert Simonič, Rudi Špes, Milojko Mihajlović, Franc Ilešič, Stanko Šimunić, Zvonko Cafuta, Vinko Mandl st., S.Mali, Skrober, Branko Petek, Josip Matulin, Vinko Mandl ml.

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču Konstruktorja.

3. LIGA OKZ MARIBOR

1.mesto ekipe Lokomotiva III; igrali so: Čerče, Avgust Volšek, Ramšak, Petek, Boris Kolenc, Miloš Ruisić, Matulin, Vinko Fundak, Mandl st., Robert Simonič, Špes, Miran Cvilak; vodja ekipe Marjan Kos. Domače tekme so bile na kegljišču Lokomotive.

PRVENSTVO OKZ V BORBENIH IGRAH

Uvrstitev (8 kegljačev, 4 nastopi): 4. Lokomotiva, igrali so: Izet Lemezović, Jože Golob, Borut Planinšič, Martin Brečko, Simon Mali, Mirko Lukić, Franc Ilešič, Milan Mali, Zdravko Čerče, Milojko Mihajlović.

POSAMIČNO PRVENSTVO OKZ

Uvrstitve (200 lučajev): 12. Golob 850, 19. Simonič 833, 22. Lemezović 828, 36. Skrober 812, 38. Lukić 811, 40. Planinšič 808, 47. Ilešič 795, 69. Šimunić 758; finale: 17. Golob 1637

PRVENSTVO OKZ V DVOJICAH

19. S.Mali, Planinšič 1619 (790+829)

 

OSTALA TEKMOVANJA

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: ekipa Lokomotiva III v 3.ligi OKZ Maribor

Simon Mali se je uvrstil v državno mladinsko reprezentanco

1996-97-kk-lokomotiva-1996-97-2PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 1996/97

Sezona 1997/98

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3. LIGA – VZHOD

Uvrstitev v prvenstvu (20.9.1997 – 4.4.1998): 6.mesto, 12 osvojenih točk (5 zmag, 2 remija, 11 porazov), 88.232 podrtih kegljev, ekipno povprečje 4901,8, posamično povprečje 816,9. Igrali so: Borut Planinšič (18 tekem), povprečje 818,9, Martin Brečko (15) 811,2, Milan Gajžler (15) 813,6, Simon Mali (14) 833,3, Jože Golob (13) 831,8, Izet Lemezović (13) 817,0. Mirko Lukić (11) 797,1, Boris Kolenc (9) 804,5, Željko Skrober (9) 814,7; trener Franc Ilešič, tehnični vodja Mirko Lukić. Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču Konstruktorja.

 

OBMOČNA PRVENSTVA OKZ MARIBOR

2. LIGA OKZ MARIBOR

Druga ekipa Lokomotive je nastopala v tekmovanju na 6 x 160 lučajev. Igrali so: Ilešič, Vinko Mandl st., Borut Ramšak, Milan Mali, Robert Simonič, Milojko Mihajlović, Stanko Šimunić, Anton Brumen… Domače tekme so bile na kegljišču Lokomotive.

PRVENSTVO OKZ V BORBENIH IGRAH

Uvrstitev (8 kegljačev, 4 nastopi): 6. Lokomotiva 2571 kegljev; igrali so: Borut Planinšič, Martin Brečko, Simon Mali, Jože Golob, Izet Lemezović, Mirko Lukić, Franc Ilešič, Milan Mali, Vinko Mandl, Stanko Šimunić.

POSAMIČNO PRVENSTVO OKZ

Uvrstitve (200 lučajev 10. Lemezović 872, 26. Golob 836, 31. Planinšič 821, 34. Kolenc 814, 56. Ilešič 779; finale: 14. Lemezović 1705

PRVENSTVO OKZ V DVOJICAH

19. Skrober, S.Mali 1592 (746+846), 22. Ilešič, Planinšič 1545 (742+803)

 

OSTALA TEKMOVANJA

KLUBSKO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA

Uvrstitve (4 x 200): 1. Borut Planinšič in Željko Skrober po 3377, 3. Kolenc 3330, 4. Golob 3324, 5. Ramšak 3279, 6. S.Mali 3253, 7. Ilešič 3252, 8. Simonič 3242, 9. Lukić 3235, 10. Brečko 3223, 11. Mihajlović 3196, 12. Šimunić 3179

TEKMA DVEH GENERACIJ

Dne 15.aprila 1998 je bila na kegljišču Konstruktorja odigrana tekma “Mladi – stari”, s 7:1 so slavili mlajši kegljači Lokomotive. Igrali so: Brečko, Golob, Planinšič, Brumen, Kolenc in Lukić, za veterane pa Vili Hercog, Jože Cimperman, Maks Hercog, Dušan Poljšak, Vinko Fundak in Vinko Mandl.

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

10. MESTO: Izet Lemezović v prvem krogu posamičnega prvenstva OKZ Maribor

1997-98-kk-lokomotiva-1997-98-2PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 1995/96

Sezona 1998/99

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3. LIGA – VZHOD

Uvrstitev v prvenstvu (26.9.1998 – 10.4.1999): 10.mesto, brez osvojenih točk (18 porazov), 88.074 podrtih kegljev, ekipno povprečje 4893,0, posamično povprečje 815,5. Igrali so: Jože Golob (17 tekem), povprečje 826,7, Borut Ramšak (16) 819,4, Borut Planinšič (15) 814,7, Simon Mali (12) 817,1, Boris Kolenc (12) 800,0, Robert Simonič (10) 829,5, Peter Rakovič (9) 828,8, Mirko Lukić (9) 807,4, Željko Skrober (6) 789,0, Stanko Šimunić (5) 809,2, Martin Brečko (3) 789,1; trener Vinko Mandl, tehnični vodja Mirko Lukić.

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču Konstruktorja.

 

OBMOČNA PRVENSTVA OKZ MARIBOR

1. LIGA OKZ

10.mesto Lokomotiva II (ekipa je nastopala le v jesenskem delu tekmovanja); na desetih tekmah je trikrat zmagala in sedenkrat izgubila, ekipno povprečje 4888,3, posamično povprečje 814,7. Domače tekme so bile na kegljišču Konstruktorja.

2. LIGA OKZ

3.mesto ekipe Lokomotiva III

PRVENSTVO OKZ V BORBENIH IGRAH

Uvrstitev (8 kegljačev, 3 nastopi): 3. Lokomotiva 1883 kegljev; igrali so: Jože Golob, Borut Ramšak, Borut Planinšič, Simon Mali, Boris Kolenc, Mirko Lukić, Franc Ilešič, Stanko Šimunić, Martin Brečko, Vinko Mandl st.

POSAMIČNO PRVENSTVO OKZ

Uvrstitve (2 x 200): 7. Planinšič 1724, 38. Kolenc 1553; finale: 19. Planinšič 1672

 

OSTALA TEKMOVANJA

KLUBSKO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA (4 x 200 LUČAJEV)

Uvrstitve (4 x 200): 1. Borut Planinšič 3527, 2. Srečko Lešnik 3464, 3. Golob 3431, 4. Brečko 3280, 5. Cafuta 3276, 6. Borut Ramšak 3272, 7. Šimunić 3268, 8. Milojko Mihajlović 3203, 9. Franc Ilešič 3175, 10. Kolenc 3139, 11. Miran Cvilak 2927, 12. Miloš Rusić 2852 (pošk.), 13. S.Mali 1718 (2), 14. Lukić 1657 (2), 15. Danijel Mernik 1452 (2), 16. Lemezović 832 (1), 17. B.Pihlerič 638 (1)

TURNIR PTUJ

Uvrstitve: 22. Planinšič 894, 39. Srečko Lešnik 872, 46. Golob 867, 53. Cafuta 859, 67. Milojko Mihajlović 843, 79. Ramšak 830, 96. Kolenc 814, 97. Ilešič 813, 109. Šimunić 793, 112. Brečko 789, 130. Cvilak 699, 132. Miloš Rusić 386 (pošk.)

TURNIR V BORBENIH IGRAH – 40 LET KK KRILATO KOLO

3. mesto KK Lokomotiva 664 kegljev

PRVOMAJSKI TURNIR KK LOKOMOTIVA V DVOJICAH

Pred praznikom dela je klub 27.aprila 1999 priredil turnir v dvojicah na izločanje (štiri prvouvrščeni pari so nastopili v končnici), uvrstitve: 1. Cvilak, Mihajlović 132, 2. Golob, Matulin 130, 3. S.Mali, M.Mali 138, 4. Planinšič, Kolenc 116, 5. H.Lebar, Manojlović 126, 6.-7. Mandl st., Šimunić in Ilešič, S.Lešnik po 125, 8. Rusić, Lukić 115, 9. Ramšak, Rakovič 95.

TURNIR KK LOKOMOTIVA V DVOJICAH

Ob državnem prazniku je klub 24.6.1999 priredil turnir v dvojicah; uvrstitve (2 x 4 seti): 1. Šimunić, Mandl st. 155, 2. Škrbić, Mernik 140, 3. Planinšič, Ilešič 139, 4. Cvilak, Mihajlović 136, 5. S.Mali, Simonič 128, 6.-7. Golob, Matulin in Volšek, Z.Veber po 124, 8.-9. Fundak, Poljšak in Manojlović, Račečič po 120, 10. A.Pleteršek, H.Lebar 113.

Odigrana je bila tudi tekma v borbenih igrah “Mladi-stari”, zmagali so mlajši s 671:587; igrali so: S.Mali, Simonič, Mernik, Cvilak, Volšek, Ilešič, Matulin, Planinšič in Škrbić za mlajše ter Fundak, Poljšak, Mandl, Mihajlović, Šimunić, A.Pleteršek, Golob, Z.Veber in H.Lebar.

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (13 ekip). 1. SŽ Sindikat strojevodij 1565, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz) 1563, 3. Dvorana Tabor 1544, 4. Optimisti 1517, 5. SŽ Centralne delavnice 1516, 6. Dalmadom 1493, 7. OOZ Maribor (Obrtniki) 1481, 8. Zavarovalnica Maribor 1422, 9. Certus 1388, 10. Cestar 1371, 11. Mariborska mlekarna 1366, 12. Dvorana Tabor ženske 1274, 13. Nova KBM Maribor 1258.

KROŽKOVNO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

ENOTNA SKUPINA: 1. OOZ sekcija za promet (Avtoprevozniki) 22 točk (6223 kegljev), 2. SŽ Sindikat strojevodij 20 (6248), 3. Dalmadom 20 (6124), 4. Optimisti 16 (6047), 5. OOZ Obrtnik, 6. Dvorana Tabor, 7. Certus, 8. Mariborska mlekarna, 9. Cestno podjetje Maribor, 10. Nova KBM Maribor, 11. Zavarovalnica Maribor, 12. SŽ Centralne delavnice, 13. DU Tabor ženske

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoznikov so kegljali: Konrad Kirbiš, Anton Kirbiš, Ivan Kirbiš, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Franc Simonič

MEMORIAL JANKA LUPŠA

Uvrstitve (14 ekip): 1. Dalmadom 528, 2. Optimisti 516, 3. SŽ Sindikat strojevodij 498, 4. Mariborska mlekarna 491, 5. Zavarovalnica Maribor 488, 6. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz) 488, 7. Lokomotiva veterani 454, 8. OOZ Maribor (Obrtniki) 452, 9. SŽ Centralne delavnice 447, 10. Dvorana Tabor 434, 11. Cestar 433, 12. Certus 432, 13. Nova KBM Maribor 431, 14. Dvorana Tabor ženske 428.

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

3. MESTO: ekipa Lokomotive na območnem prvenstvu OKZ Maribor v borbenih igrah, ekipa Lokomotive III v 3.ligi OKZ Maribor

7. MESTO: Borut Planinšič na posamičnem prvenstvu OKZ Maribor

1998-99
PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 1998/99

Sezona 1999/00

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3. LIGA – VZHOD

Uvrstitev v prvenstvu (25.9.1999 – 25.3.2000): 9.mesto z 9 točkami (4 zmage, remi, 13 porazov), 89.330 podrtih kegljev, ekipno povprečje 4962,7, posamično povprečje 827,1. Igrali so: Borut Planinšič (18 tekem), povprečje 852,1, Stanko Šimunić (18) 834,1, Zvonko Cafuta (18) 831,8, Franc Ilešič (16) 826,6, Borut Ramšak (12) 823,1, Mirko Lukić (12) 804,7, Boris Kolenc (9) 808,2, Jože Golob (8) 813,6, Peter Rakovič (6) 818,1, Milojko Mihajlović (3) 801,6; trener v jesenskem delu prvenstva Herman Veber, v drugem delu so ekipo vodili Cafuta, Lukić, Rakovič in Šimunić.

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču Konstruktorja.

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve v Cerknici (100 lučajev): +50 let: 18. Golob 404; +55 let: 15. Rakovič 428, 25. Mihajlović 410; +65: 16. Vinko Mandl st. 396

 

OBMOČNA PRVENSTVA OKZ MARIBOR

1. LIGA OKZ

(ni podatkov)

POSAMIČNO PRVENSTVO OKZ

Uvrstitve (2 x 200): 16. Cafuta 1736, 25. Golob 1650, 29. Kolenc 1635, 31. Šimunić 1623

PRVENSTVO OKZ V DVOJICAH

Uvrstitve: 16. Cafuta, Šimunić 1660 (856+804), 19. Golob, Kolenc 1639 (818+821)

VETERANSKO PRVENSTVO OKZ

Uvrstitve; +50 let: 9. Šimunić 413; +60 let: 3. Rakovič 426, 4. Mandl 411, 5. Vidmar 380, 7. Vili Hercog 360; ženske +50: Zinka Veber 364

 

OSTALA TEKMOVANJA

KLUBSKO PRVENSTVO  (5 x 120 LUČAJEV)

Uvrsritve: 1. Planinšič 4192, 2. Ramšak 4175, 3. Golob 4119, 4. Ilešič 4096, 5. Rakovič 4090, 6. Lukić 4047, 7. Mihajlović 4034, 8. Cafuta 4030, 9. Kolenc 4014, 10. Mandl st. 4001, 11. Šimunić 3975, 12. Rusić 3864, 13. Milan Mali  2374 (3), 14. Danijel Mernik 2160 (3), 15. Josip Matulin  1562(2)

KROŽKOVNO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

SKUPINA A: 1. SŽ Sindikat strojevodij, 2.. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz)

SKUPINA B: ni podatkov

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (14 ekip): 1. SŽ Sindikat strojevodij 1067, 2. Dalmadom 1034, 3. Certus 1030, 4. Optimisti 1024…

MEMORIAL JANKA LUPŠA

Uvrstitve (14 ekip): 1. Optimisti 545, 2. SŽ Sindikat strojevodij 519, 3. OOZ Maribor (Obrtniki) 516, 4. Dalmadom 511, 5. Dvorana Tabor 508. 6. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz) 483, 7. DU Center 455, 8. Zavarovalnica Maribor 445, 9. Certus 442, 10. Cestno podjetje Maribor 438, 11. Nova KBM Maribor 431, 12. Mariborska mlekarna 421, 13. SŽ Centralne delavnice 417, 14. DU Tabor ženske 365.

Pripis: igralci obeh ekip KK Lokomotiva pod vodstvom trenerja Hermana Veberja so bili od 4. do 5.9.1999 na višinskih pripravah na Ruški koči na Pohorju

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

3. MESTO: Peter Rakovič na veteranskem prvenstvu OKZ Maribor (+60 let)

4. MESTO: Vinko Mandl na veteranskem prvenstvu OKZ Maribor (+60 let)

5. MESTO: Vidmar na veteranskem prvenstvu OKZ Maribor (+60 let)

7. MESTO: Viljem Hercog na območnem veteranskem prvenstvu (+60)

1999-00-kk-lokomotiva-1-ekipa-99-00-1PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 1999/00

Sezona 2000/01

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3. LIGA – VZHOD

Uvrstitev v prvenstvu (22.9.2000 – 30.3.2001, 6 x 200 lučajev): 8.mesto z 12 točkami (6 zmag, 8 porazov), 89.359 podrtih kegljev, ekipno povprečje 4964,4, posamično povprečje 827,4. Igrali so: Borut Planinšič (17 tekem), povprečje 860,6, Boris Kolenc (17) 819,8, Peter Rakovič (16) 816,9, Borut Ramšak (15) 843,4, Jože Golob (14) 825,7, Franc Ilešič (9) 818,8, Mirko Lukić (8) 807,1, Stanko Šimunić (7) 806,8, Anton Brumen (7) 800,6, Milojko Mihajlović (6) 823,8; Borut Planinšič je s povprečjem 859,00 zasedel 6.mesto v idealni šesterki lige; trener Alojz Škofljanec, predstavnika ekipe Andrej Lešnik in Mirko Lukić.

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču Konstruktorja.

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP v Celju (100 lučajev): +50 let: 10. Ilešič 432, 12. Planinšič 429, 21. Lukić 407, 26. Golob 401, 29. Šimunić 398; +55 let: 19. Mihajlović 408; +60 let: 3. Rakovič 411; +65 let: 15. Vinko Mandl 390

DP V MEŠANIH PARIH

Uvrstitve v Postojni: 15. Zinka Veber, Peter Rakovič 868, 52. Nada Narič, Miloš Rusić 783, 54. Slavica Vudler, Vinko Mandl st. 708

 

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

1.LIGA OTS

(ni podatkov)

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (2 x 200 lučajev): 16. Planinšič 1704, 18. Ramšak 1698, 22. Golob 1682, 27. Kolenc 1641, 32. Rakovič 1627, 40. Ilešič 1513

ČLANSKO PRVENSTVO OTS V DVOJICAH

Uvrstitve: 11. Planinšič, Ramšak 1749 (881+868), 21. Rakovič, Kolenc 1661 (823+838), 29. Ilešič, Golob 1584 (751+833)

 

OSTALA TEKMOVANJA

NOVOLETNI TURNIR

Kegljišče Konstruktorja (100 lučajev): 16. Ramšak 416, 19. Planinšič 406, 20. Golob 404, 21. Rakovič 403; ekipno: 5.mesto 1629 kegljev

KLUBSKO PRVENSTVO  (5 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitve: 1. Rakovič 4223, 2. Kolenc 4211, 3. Golob 4175, 4. Šimunić 4095, 5. Planinšič 4092, 6. Ilešič 4053, 7. Josip Matulin 4027, 8. Lukić 3996, 9. Igor Veselko 3984, 10. Mihajlović 3972, 11. Mandl st. 3965, 12. Slavko Štelcar 3944, 13. Brumen 3930, 14. Danijel Mernik 3769, 15. Ramšak 2514 (3), 16. Rusić 2352 (3), 17. Milan Mali 822 (1), 18. Ivan Visočnik 783 (1), 19. Škofljanec 770 (1)

KROŽKOVNO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

A SKUPINA: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki), 2. OOZ Obrtnik I, 3. Dalmadom, 4. Optimisti, 5. SŽ Sindikat strojevodij, 6. Dvorana Tabor, 7. DU Center, 8. Avto Hoče, 9. Upokojenci Lokomotive

B SKUPINA: 1. DU Tabor ženske, 2. Certus, 3. SŽ Centralne delavnice, 4. Mariborska mlekarna, 5. Zavarovalnica Maribor, 6. Nova KBM Maribor, 7. Cestar, 8. OOZ Obrtnik II, 9. Večer

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoznikov so kegljali: Konrad Kirbiš, Borut Planinšič, Ivan Kirbiš, Anton Kirbiš, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Franc Simonič

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (3 krogi lige): 1. SŽ Sindikat strojevodij 1566, 2. Dalmadom 1553, 3. DU Center 1497, 4. Avtoprevoz 1493, 5. Dvorana Tabor 1488, 6. Optimisti 1487, 7. Območna obrtna zbornica 1405, 8. Mariborska mlekarna 1386, 9. SŽ Centralne delavnice 1324, 10. Certus 1300, 11. DU Tabor ženske 1297, 12. Nova KBM Maribor 1234, 13. Zavarovalnica Maribor 1221, 14. Cestar 1141

MEMORIAL JANKA LUPŠA V BORBENIH IGRAH

1. SŽ Sindikat strojevodij 573, 2. Dvorana Tabor 530, 3. Avtoprevoz 527, 4. Dalmadom 503, 5. Optimisti 486, 6. Območna obrtna zbornica 463, 7. Mariborska mlekarna 460, 8. SŽ Centralne delavnice 454. 9. Cestar 442, 10. DU Center 428, 11. DU Tabor ženske 421, 12. Zavarovalnica Maribor 389, 13. Certus 381, 14. Nova KBM Maribor 381

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

3. MESTO: Peter Rakovič na državnem veteranskem prvenstvu (+60 let)

6. MESTO: Borut Planinšič v idealni šesterki prvenstva v 3.državni ligi

10. MESTO: Franc Ilešič na državnem veteranskem prvenstvu (+50 let)

15. MESTO: Zinka Veber in Peter Rakovič na državnem prvenstvu v mešanih dvojicah

2000-01-kk-lokomotiva-2000-01-1PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 2000/01

Sezona 2001/02

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3.LIGA – VZHOD (6 x 200 LUČAJEV)

Uvrstitev v prvenstvu: 2.mesto s 26 osvojenimi točkami (13 zmag in 5 porazov), 91.676 podrtih kegljev, ekipno povprečje 5093,1, posamično povprečje 848,8. Igrali so: Jože Golob (18 tekem), povprečje 864,2, Peter Rakovič (18) 842,5, Zvonko Cafuta (18) 840,9, Boris Kolenc (18) 835,0, Borut Planinšič (17) 868,1, Borut Ramšak (4) 782,3, Slavko Štelcar (3) 836,8, Mirko Lukić (1) 872, Dejan Koser (1) 414, Milojko Mihajlović (1) 376; trener Vinko Mandl. Borut Planinšič je s povprečjem 881,16 zasedel 5.mesto v idealni šesterki prvenstva.

Ekipa je domače jesenske tekme igrala na kegljišču Konstruktorja, zatem pa v Slovenskih Konjicah.

DRŽAVNO PRVENSTVO V BORBENIH IGRAH

Uvrstitev (Konstruktor, 20.10.2001): 6. Lokomotiva II 554 (Štelcar, Mernik, Visočnik, Volšek, Šimunić, Mandl st.), 9. Lokomotiva I 530 (Kolenc, Rakovič, Lukić, Golob, Planinšič, Koser)

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP v Celju; +50 let: 14. Lukić 418, 21. Ilešič 407; +60 let: 14. Rakovič 385

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

1. LIGA OTS

Druga ekipa Lokomotive je zasedla 5.mesto; igrali so: Jože Drevenšek, Franc Ilešič, Stanislav Juršič, Dejan Koser, Mirko Lukić, Milan Mali, Milojko Mihajlović, Danijel Mernik, Borut Ramšak, Slavko Štelcar, Igor Veselko, Ivan Visočnik, Avgust Volšek; trener Vinko Mandl.

Domače tekme so bile na kegljišču Konstruktorja.

PRVENSTVO OTS V BORBENIH IGRAH

Slov.Bistrica in Ptuj: 3. Lokomotiva; igrali so: Jože Golob, Borut Planinšič, Peter Rakovič, Zvonko Cafuta, Boris Kolenc, Franc Ilešič.

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve, 4 x 200: 16. Cafuta 3343, 17. Planinšič 3341, 20. Rakovič 3334, 25. Kolenc 3297

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve; +50 let: 5. Planinšič 416, 6. Volšek 410, 7. Golob 409, 11. Lukić 393, 12. Ilešič 393; +60 let: 1. Rakovič 430, 3. Alojz Škofljanec 373; +65 let: 1. Mandl 427

OSTALA TEKMOVANJA

TURNIR OB 50-LETNICI KK LOKOMOTIVA

3 x 200 lučajev: 1. Rakovič 2551, 2. Golob 2483, 3. Planinšič 2481, 4. Cafuta 2432…

TURNIR V BORBENIH IGRAH OB 50-LETNICI KLUBA

1. Konstruktor 545, 2. Lokomotiva I 540, 3. Konjice 508, 4. Fala 500, 5. Krilato kolo 458, 6. MČ Magdalena 444

TURNIR KK LOKOMOTIVA V DVOJICAH

V času od 13.junija do 4.julija je klub na kegljišču Konstruktorja priredil turnir v dvojicah, tekmovali so: Peter Rakovič in Franc Ilešič, Boris Kolenc in Borut Planinšič ter Jože Golob  in Stanko Šimunić.

MEMORIAL JANKA LUPŠA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (14 ekip): 1. SŽ Sindikat strojevodij 573, 2. Dvorana Tabor 530, 3. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki) 527, 4. Dalmadom 503, 5. Optimisti 486, 6. OOZ Obrtnik 463, 7. Mariborska mlekarna 460, 8. SŽ Centralne delavnice 454, 9. Cestar 428, 10. DU Center 428, 11. DU Tabor ženske 421, 12. Zavarovalnica Maribor 389, 13. Certus 381, 14. Nova KBM Maribor 381

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve, skupina A 1. Avto Hoče 1008, 2. Optimisti 1005, 3. Dalmadom 1004, 4. SŽ Sindikat strojevodij 1001, 5. DU Center 985, 6. OOZ Obrtnik I 964, 7. Avtoprevoz 951, 8. Upokojenci Lokomotive 936, 10. Dvorana Tabor 886;

skupina B: 1. Mariborska mlekarna 981, 2. Bar Medo 964, 3. DU Tabor ženske 949, 4. SŽ Centralme delavnice 943, 5. SERŠ 906, 6. Cestar 903, 7. Zavarovalnica Maribor 890, 8. Certus 887, 9. Večer 849, 10. OOZ Obrtnik II 848, 11. Mariborski vodovod 754

KROŽKOVNO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

A SKUPINA: 1. Dalmadom, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki), 3. Optimisti, 4. Avto Hoče, 5. OOZ Obrtnik I, 6. Dvorana Tabor, 7. DU Center, 8. SŽ Sindikat strojevodij, 9. Upokojenci Lokomotive

B SKUPINA: 1. Kava bar Medo, 2. Mariborska mlekarna, 3. DU Tabor ženske, 4. SŽ Centralne delavnice, 5. Zavarovalnica Maribor, 6. Certus, 7. Večer, 8. Cestar, 9. OOZ Obrtnik II

Skupno je tekmovalo 18 ekip.

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: Peter Rakovič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+60 let), Vinko Mandl na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65 let)

2. MESTO: Ekipa Lokomotive v 3.državni ligi – vzhod, Ekipa Lokomotive na turnirju v borbenih igrah ob 50-letnici KK Lokomotiva

3. MESTO: Ekipa Lokomotive na prvenstvu OTS Maribor v borbenih igrah, Alojz Škofljanec na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+60 let)

5. MESTO: Borut Planinšič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+50 let), Borut Planinšič v idealni šesterki prvenstva v 3.državni ligi

6. MESTO: Avgust Volšek na območnem veteranskem prvenstvu (+50)

7. MESTO: Jože Golob na območnem veteranskem prvenstvu (+50)

2001-02-kk-lokomotiva-2-m-v-3-slo-ligi-01-02-1PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 2001/02

Sezona 2002/03

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3.LIGA – VZHOD (6 x 120)

Uvrstitev v prvenstvu (22.9.2002 – 22.3.2003, prvič na 6 x 120 lučajev): 8.mesto z 18 osvojenimi točkami (8 zmag, 2 remija, 8 porazov); 54.957 podrtih kegljev, ekipno povprečje 3053,1, posamično povprečje 508,8. Igrali so: Borut Planinšič (18 tekem), povprečje 527,1, Zvonko Cafuta (18) 509,5, Jože Golob (17) 506,0, Boris Kolenc (17) 502,9, Peter Rakovič (16) 505,7, Slavko Štelcar (12) 502,5, Simon Mali (9) 510,1, Borut Ramšak (4) 494,9, Franc Ilešič (2) 480,6, Mirko Lukić (2) 484,9; trener Vinko Mandl.

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču v Slovenskih Konjicah.

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve (Celje, 9.5.2003, 100 lučajev); +50 let: 7. Lukić 439, 32. Planinšič 395, 36. Ilešič 383, 44. Josip Matulin 356; +55 let: 5. Milojko Mihajlović 431, 14. Stanislav Juršič 404; +60 let: 8. Rakovič 401, 14. Alojz Škofljanec 375; +65 let: 15. Vinko Mandl 351

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

2.LIGA OTS

Druga ekipa Lokomotive je osvojila 2.mesto. Domače tekme so bile na kegljišču Lokomotive.

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

(ni podatkov)

ČLANSKO PRVENSTVO OTS V DVOJICAH

Uvrstitve: 20. Planinšič, S.Mali 1032 (525+507), 21. Rakovič, Golob 1026 (536+490), 22. Ilešič, Mandl st. 1022 (535+487), 32. Mihajlović, Matulin 917 (495+422)

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Radenci; +50 let: 15. Miran Cvilak 486, 21. Avgust Volšek 470, 23. Planinšič 461, 24. Ilešič 460, 25. Lukić 459; +55 let: 4. Milojko Mihajlović 516, 11. Golob 485; +65 let: 1. Rakovič 497, 3. Mandl 457

OSTALA TEKMOVANJA

TURNIR ŠOŠTANJ

Uvrstitve (115 udeležencev): 91. Ilešič 476, 107. Kolenc 458, 108. Rakovič 457

KLUBSKO PRVENSTVO  (4 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitve: 1. Rakovič 2093, 2. Planinšič 2085, 3. S.Mali 2077, 4. Ilešič 2002, 5. Golob 1999, 6. Kolenc 1996, 7. Mihajlović 1987, 8. Miloš Rusić 1969, 9. Štelcar 1944, 10. Lukić 1932, 11. Matulin 1930, 12. Cafuta (3) 1529, 13. Mandl st.(3) 1419, 14. Volšek (3) 1369, 15. Danijel Mernik (3) 1315, 16. Miran Cvilak (2) 976, 17. Mirko Pak (2) 925, 18. Ramšak (1) 507

MEMORIAL VINKA FUNDAKA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki), 2. Zavarovalnica Maribor, 3. DU Center, 4. Optimisti

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (22 ekip): 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki), 2. Dalmadom, 3. Policijski sindikat Podravja, 4. Optimisti…

KROŽKOVNO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

A SKUPINA: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki), 2. Policijski sindikat Podravja, 3. Optimisti, 4. DU Center, 5. OOZ Obrtnik I, 6. Mariborska mlekarna, 7. Avto Hoče, 8. Cerus, 9. Borova vas Prijatelji, 10. Mariborski vodovod (finalni del tekmovanja je bil v Slovenskih Konjicah, na tekmi za prvo mesto so Avtoprevozniki premagali PS Podravja s 558:533).

B SKUPINA: 1. Dalmadom, 2. Bar Medo, 3. Upokojenci Lokomotive, 4. DU Tabor ženske, 5. Zavarovalnica Maribor, 6. Cestar, 7. Dvorana Tabor, 8. OOZ Obrtnik II, 9. SŽ Centralne delavnice, 10. Večer

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoznikov so kegljali: Ivan Kirbiš, Franc Kirbiš, Konrad Kirbiš, Peter Rakovič, Borut Planinšič, Dejan Koser, Rajmund Žaberl, A.Kirbiš; vodja ekipe Jože Vrhnjak.

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: Peter Rakovič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65 let)

2. MESTO: Druga ekipa Lokomotive v 2.ligi OTS Maribor

4. MESTO: Milojko Mihajlović na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+55 let)

5. MESTO: Milojko Mihajlović na državnem veteranskem prvenstvu (+55 let)

7. MESTO: Mirko Lukić na državnem veteranskem prvenstvu (+50)

8. MESTO: Peter Rakovič na državnem veteranskem prvenstvu (+55)

2002-03-kk-lokomotiva-1-ekipa-2002-03-2PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 20020/03

Sezona 2003/04

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3.LIGA – VZHOD

Uvrstitev v prvenstvu (13.9.2003 – 20.3.2004): 9.mesto s 14 točkami (7 zmag, 9 porazov), 55.077 podrtih kegljev, ekipno povprečje 3059,8, posamično povprečje 509,9. Igrali so: Borut Planinšič (18 tekem), povprečje 531,6, Boris Kolenc (18) 502,4, Peter Rakovič (17) 512,1, Simon Mali (15) 523,4, Jože Golob (15) 501,5, Franc Ilešič (14) 491,8, Dušan Jeranko (8) 531,7, Milojko Mihajlović (7) 486,3, Slavko Štelcar (3) 470,0, Mirko Lukić (2) 464,5, Miloš Rusić (1) 210, Zvonko Cafuta (1) 112. Borut Planinšič je bil s povprečjem 529,61 drugi igralec prvenstva, Peter Rakovič je s povprečjem 527,95 zasedel 4.mesto, Simon Mali (tudi 527,95) pa 5.mesto v idealni šesterki prvenstva. Ekipo je do 4.kroga vodil Mirko Lukić, od 5.kroga naprej pa Peter Rakovič, predstavnik ekipe Danijel Mernik.

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču v Slovenskih Konjicah.

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP (Celje, 26.4.2004): +50 let: 15. Avgust Volšek 515, 20. Borut Planinšič 502, 42. Mirko Lukić 480; +60 let: 2. Milojko Mihajlović 528; +65 let: 1. Peter Rakovič 518

DRŽAVNO PRVENSTVO V BORBENIH IGRAH

Celje, 23.4.2004: 10.mesto Lokomotive, 506 kegljev; igrali so: Borut Planinšič, Dejan Koser, Slavko Štelcar, Franc Ilešič, Peter Rakovič (Mirko Lukić).

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

1.LIGA OTS

(ni podatkov)

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (2 x 120): 20. Peter Rakovič 1027,  53. Milojko Mihajlović 957

ČLANSKO PRVENSTVO OTS V DVOJICAH

Uvrstitve: 7. Rakovič, S.Mali 1078 (565+513), 9. Planinšič, Jeranko 1069 (535+534), 15. Štelcar, Cafuta 1053 (547+506), 23. Volšek, Lukić (499+490), 25. Ilešič, Kolenc 985 (517+468), 30. Mihajlović, Rusić 919 (471+448)

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (S.Bistrica, 6.3.2004); +50 let: 3. Planinšič 533, 5. Volšek 529, 7. Lukić 518, 15. Ilešič 456, 16. Matulin 456; +55 let: 11. Golob 488; +60 let: 7. Mihajlović 465; +65 let: 1. Rakovič 517, 2. Mandl 491

OSTALA TEKMOVANJA

TURNIR ZA ODPRTO PRVENSTVO MARIBORA

Uvrstitve (Konstruktor, 22.5.2004): 12. Planinšič 512, 14. Štelcar 512, 15. Volšek 506, 22. Cafuta 501, 26. Ilešič 490, 32. S.Mali 472

KLUBSKO PRVENSTVO  (5 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitve: 1. Planinšič 2577, 2. Rakovič 2575, 3. Volšek 2449, 4. Mernik 2442, 5. Cafuta 2432, 6. Mandl st.(2) 962, 7. Matulin (2) 928

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (21 ekip): 1. Policijski sindikat Podravja, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki), 3. Dalmadom, 4. Mariborska mlekarna…

KROŽKOVNO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

A SKUPINA: 1. Policijski sindikat Podravja, 2. OOZ Sekija za promet (Avtoprevozniki), 3. DU Center, 4. Optimisti, 5. Dalmadom, 6. Bar Medo, 7. OOZ Obrtnik I

B SKUPINA: 1. Mariborska mlekarna, 2. Avto Hoče, 3. Certus, 4. Dvorana Tabor, 6. SŽ Centralne delavnice, 6. Zavarovalnica Maribor, 7. DU Tabor ženske

C SKUPINA: 1. Upokojenci Lokomotive, 2. OOZ Obrtnik II, 3. Večer, 4. Mariborski vodovod, 5. Cestar, 6. Prijatelji Borova vas, 7. Nova KBM Maribor

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: Peter Rakovič na državnem veteranskem prvenstvu (+65 let), Peter Rakovič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65 let)

2. MESTO: Milojko Mihajlović na državnem veteranskem prvenstvu (+60 let), Vinko Mandl na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65 let), Borut Planinšič v idealni šesterki prvenstva v 3.državni ligi

3. MESTO: Borut Planinšič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+50 let)

4. MESTO: Peter Rakovič v idealni šesterki prvenstva v 3.državni ligi

5. MESTO: Avgust Volšek na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+50 let), Simon Mali v idealni šesterki prvenstva v 3.državni ligi

7. MESTO: Peter Rakovič in Simon Mali na prvenstvu OTS Maribor v dvojicah, Mirko Lukić na območnem veteranskem prvenstvu (+50), Milojko Mihajlović na območnem veteranskem prvenstvu (+60)

9. MESTO: Borut Planinšič in Dušan Jeranko na prvenstvu OTS Maribor v dvojicah

2003-04-kk-lokomotiva-1-ekipa-2003-04-2PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 2003/04

Sezona 2004/05

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3.LIGA – VZHOD

Uvrstitev: 5.mesto z 18 osvojenimi točkami (8 zmag, 2 neodločena izida, 8 porazov). Igrali so: Dušan Jeranko (13 tekem, povprečje 525,0) ), Borut Planinšič (18) 523,2, Borut Ramšak (18) 516,4, Peter Rakovič (18) 516,4, Simon Mali (18) 513,1, Zvonko Cafuta (11) 509,8, Jože Golob (14) 509,7, Franc Ilešič (9) 494,0, Avgust Volšek (1), Dejan Koser (1), Slavko Štelcar (1), Miloš Rusić (1); trener: Srečko Lešnik, vodja ekipe: Daniel Mernik.

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču v Slovenskih Konjicah.

ČLANSKO POSAMIČNO  PRVENSTVO

Uvrstitev na DP (Radenci, S.Bistrica): 33.mesto Borut Planinšič 1079 (884+495)

BORBENE IGRE

Uvrstitev na DP (Celje, 23.04.2005): 1.mesto ekipe Lokomotiva I (naslov državnih prvakov so osvojili Zvonko Cafuta, Borut Planinšič, Borut Ramšak, Jože Golob, Peter Rakovič, Simon Mali; trener: Srečko Lešnik) in 10.mesto ekipe Lokomotiva II (Mirko Lukić, Franc Ilešič, Slavko Štelcar, Daniel Mernik, Milan Mali, Vinko Mandl, Miran Cvilak)

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP v Celju; +50 let: 3.mesto Mirko Lukić 552, 13.mesto Borut Planinšič 529, 41.mesto Franc Ilešič 495, 62. Miran Cvilak 462; +55 let: 5.mesto Jože Golob 532, 17.mesto Zofka Romih 448; +60 let: 26.mesto Stanislav Juršič 458, 31.mesto Milojko Mihajlović 402; +65 let: 21.mesto Peter Rakovič 465, 26.mesto Vinko Mandl 441

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

2.LIGA OTS

Uvrstitev: 1.mesto z 19 osvojenimi točkami (9 zmag, en neodločen izid, 4 porazi). Igrali so: Milan Mali, Slavko Štelcar, Avgust Volšek, Milojko Mihajlović, Daniel Mernik, Miloš Rusić, Franc Ilešič, Jože Matulin, Miran Cvilak, Borut Ramšak, Vinko Mandl, Mirko Lukić. Domače tekme so bile na kegljišču Lokomotive.

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve (Ptuj, S.Bistrica): 4.mesto Borut Planinšič 1070 (551+519), 18.mesto Zvonko Cafuta 1031 (548+483), 23.mesto Slavko Štelcar 1027 (529+498), 24.mesto: Peter Rakovič 1021 (511+510), 27.mesto Borut Ramšak 1013 (516+497), 29.mesto Franc Ilešič 1000 (502+498), 34.mesto Jože Golob 991 (474+517), 35.mesto Avgust Volšek 991 (516+475), 44.mesto Milojko Mihajlović 951 (483+468), 46.mesto Milan Mali 943 (493+450); Borut Planinšič se je uvrstil na državno prvenstvo.

ČLANSKO PRVENSTVO OTS V PARIH

Uvrstitve (Ptuj): 5.mesto Zvonko Cafuta, Simon Mali 1070 (516+554), 19.mesto Jože Golob, Franc Ilešič 1027 (498+529), 28.mesto Borut Planinšič, Peter Rakovič 985 (462+523), 29.mesto Milan Mali, Slavko Štelcar 957 (494+463), 30.mesto Daniel Mernik, Milojko Mihajlović 953 (527+426)

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (Ptuj); +50 let: 1.mesto Borut Planinšič 532, 4.mesto Franc Ilešič 517, 5.mesto Mirko Lukić 509, 15.mesto Miran Cvilak 473; +55 let: 4. Jože Golob 529, 2.mesto Zofka Romih 491, 13.mesto Jože Matulin 430; +60 let: 5.mesto Milojko Mihajlović 450; +65 let: 2.mesto Peter Rakovič 534, 3.mesto Vinko Mandl 496

OSTALA TEKMOVANJA

KLUBSKO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA

Uvrstitve (5 x 120): 1. Borut Ramšak 2635, 2. Štelcar 2603, 3. Planinšič 2588, 4. Golob 2586, 5.  S.Mali 2583, 6. Rusić 2542, 7. Rakovič 2528, 8. M.Mali 2521, 9. Ilešič 1524 (3), 10. Mernik 1514 (3), 11. Cafuta 1492 (3), 12. Lukić 1469 (3), 13. Volšek 1467 (3), 14. Mihajlović 1420 (3), 15. Cvilak 983 (2), 16. Matulin 464 (1)

NOVOLETNI TURNIR KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (22 ekip): 1. Policijski sindikat Podravja, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki), 3. DU Center, 4. Dalmadom…

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

A SKUPINA: 1. Policijski sindikat Podravja, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki), 3. DU Center, 4. Dalmadom I, 5. Optimisti, 6. Bar Medo, 7. Dvorana Tabor

B SKUPINA: 1. OOZ Obrtnik I, 2. Nova KMB Maribor, 3. Avto Hoče, 4. Mariborska mlekarna, 5. DU Tabor ženske, 6. Zavarovalnica Maribor, 7. Certus

C SKUPINA: 1. Večer, 2. Mariborski vodovod, 3. Upokojenci Lokomotive, 4. Dalmadom II, 5. Prijatelji Borova vas, 6. SŽ Centralne delavnice, 7. OOZ Obrtnik II, 8. Cestar

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: Prva ekipa Lokomotive na državnem prvenstvu v borbenih igrah – pokal+medalje, Druga ekipa  v 2.ligi OTS Maribor – pokal, Borut Planinšič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+50 let) – pokal

2. MESTO: Zofka Romih na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+55)) – pokal, Peter Rakovič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65) – pokal

3. MESTO: Mirko Lukić na veteranskem državnem prvenstvu (+50 let) – bronasta medalja, Vinko Mandl na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65 let) – pokal

4. MESTO: Borut Planinšič na članskem posamičnem prvenstvu OTS Maribor in uvrstitev na državno prvenstvo (33.mesto), Franc Ilešič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+50 let), Jože Golob na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+55 let)

5. MESTO: Prva ekipa Lokomotive v 3.državni ligi – vzhod, Jože Golob na veteranskem državnem prvenstvu (+55 let), Zvonko Cafuta, Simon Mali na prvenstvu OTS Maribor v dvojicah, Mirko Lukić na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+50 let), Milojko Mihajlović na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+60 let)

33. MESTO:Borut Planinšič na državnem članskem posamičnem prvenstvu

2004-05-kk-lokomotiva-1-ekipa-2004-05-2MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 2004/05

Sezona 2005/06

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3. LIGA – VZHOD

Uvrstitev: 5.mesto z 19 osvojenimi točkami (9 zmag, 1 neodločen izid, 8 porazov). Igrali so: Borut Ramšak (18 tekem) povprečje 535,2 , Borut Planinšič (18) 529,6, Simon Mali (17) 519,7, Zvonko Cafuta (16) 522,8, Slavko Štelcar (15) 510,3, Dušan Jeranko (11) 522,0, Jože Golob (10) 496,1, Franc Ilešič (5) 483,3, Peter Rakovič (4) 483,3, Jure Grušovnik (3) 452,0, Milan Mali (2) 498,0, Mirko Lukić (1), trener Alojz Škofljanec, vodja ekipe Danijel Mernik.

Borut Ramšak se je s povprečjem 537,8 uvrstil v idealno šesterko prvenstva (6.mesto).

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču v Slovenskih Konjicah.

BORBENE IGRE

Uvrstitev na DP (Celje, 18.12.2005): 8.mesto ekipe Lokomotiva I (igrali so: Zvonko Cafuta, Borut Planinšič, Ramšak, Avgust Volšek, Peter Rakovič, Simon Mali, trener Alojz Škofljanec) in 10.mesto ekipe Lokomotiva II (Mirko Lukić, Franc Ilešič, Pero Vekić, Vinko Mandl, Slavko Štelcar, Milojko Mihajlović, Jure Grušovnik).

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP v Celju; +55 let: 21.mesto Franc Ilešič 520, 28.mesto Borut Planinšič 514, 47.mesto Jože Matulin 466, 48.mesto Mirko Lukić 454, 20. Zofka Romih 494 (ženske);  +60 let: 12. Milojko Mihajlović 538, 6. Zinka Veber 494 (ženske);  +65 let: 6. Peter Rakovič 542, 30. Vinko Mandl 472.

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

1. LIGA OTS

Uvrstitev ekipe Lokomotiva II: 8.mesto s 7 točkami (3 zmage, 1 neodločen izid, 10 porazov). Igrali so: Franc Ilešič (12 tekem) 503,8, Miloš Rusić (11) 517,0, Mirko Lukić (11) 509,3, Avgust Volšek (9) 512,2, Jure Grušovnik (8) 509,9, Pero Vekić (8) 500,6, Danijel Mernik (8) 494,5, Slavko Štelcar (6) 513,1, Milan Mali (6) 512,3, Jože Golob (4) 531,7, Milojko Mihajlović (3) 456,8, Jože Matulin (3) 456,8, Zvonko Cafuta (1), vodja ekipe Peter Rakovič. Domače tekme so bile na kegljišču v dvorani Tabor.

2. LIGA OTS

Uvrstitev veteranske ekipe: 5.mesto s 4 točkami (2 zmagi in 6 porazov). Igrali-e so: Zinka Veber (8 tekem) 478,2, Zofka Romih (8) 477,2, Peter Rakovič (4) 507,1, Jože Vrhnjak (4) 484,0, Vinko Mandl (4) 465,6, Helena Pleteršek (4) 392,6, Jože Golob (3) 475,3, Stanislav Juršič (1).  

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve (Maribor DT, Ptuj): 11.mesto Borut Planinšič 1071 (532+539), 16.mesto Slavko Štelcar 1058 (559+499), 17.mesto Borut Ramšak 1056 (539+517), 28.mesto Simon Mali 1022 (518+504), 30.mesto Franc Ilešič 1020 (552+468), 33.mesto Peter Rakovič 1016 (507+509), 41.mesto Pero Vekić 998 (526+472), 42.mesto Avgust Volšek 998 (528+470), 43.mesto Mirko Lukić 997 (525+472), 47.mesto Jure Grušovnik 990 (515+475).

ČLANSKO PRVENSTVO V PARIH

Uvrstitve (Maribor, DT): 6.mesto Borut Ramšak+Borut Planinšič 1100 (531+569), 18.mesto Franc Ilešič+Peter Rakovič 1047 (517+530), 23.mesto Zvonko Cafuta+Simon Mali 1010 (465+545).

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve (S.Bistrica M, Maribor DT Ž); +55 let: 7.mesto Mirko Lukić 518, 8.mesto Franc Ilešič 513, 16.mesto Borut Planinšič 479, 18. Mirko Pak 473; 5.mesto Zofka Romih 490 (ženske); +60 let: 11.mesto Milojko Mihajlović 449; 1.mesto Zinka Veber 527 (ženske); +65 let: 2.mesto: Peter Rakovič 528, 7.mesto Vinko Mandl 435.

OSTALA TEKMOVANJA

KLUBSKO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA

Uvrstitve (6 x 120): 1. Franc Ilešič 3246, 2. Planinšič 3234, 3. S.Mali 3209 4. Rakovič 3172, 5. Matulin, 6. M.Mali, 7. Golob, 8. Vekić, 9. Rusić, 10. Cafuta, 11. Volšek, 12. Grušovnik, 13. Mihajlović (3), 14. Lukić (3), 15. Mandl st.(3), 16. Štelcar (3), 17. Mirko Pak (3), 18.Miran Cvilak (3), 19. Zinka Veber (3), 20. Zofka Romih (3)

NOVOLETNI TURNIR KK MIKLAVŽ

1. mesto ekipe v kategoriji registriranih klubov (398). Igrali so: Slavko Štelcar, Franc Ilešič, Mirko Lukić, Miran Cvilak, Vinko Mandl.

TURNIR OB 30.OBLETNICI KK SLOVENSKE KONJICE (31.8.2005)

Uvrstitev ekipe KK Lokomotiva: 6.mesto – 3025 kegljev; igrali so: Peter Rakovič, Borut Planinšič, Jože Golob, Zvonko Cafuta, Simon Mali, Dušan Jeranko (Franc Ilešič, Slavko Štelcar).

TURNIR SLOVENSKA BISTRICA (3.9.2005)

Uvrstitve (184 udeležencev): 46. Simon Mali 550, 72. Franc Ilešič 530, 93. Borut Ramšak 518, 116. Miran Cvilak 511, 139. Borut Planinšič 495, 151. Miloš Rusić 486, 156. Zvonko Cafuta 484, 160. Jože Golob 481, 162. Slavko Štelcar 480, 164. Milojko Mihajlović 479, 167. Mirko Lukić 478, 178. Peter Rakovič 460.

TURNIR DRAVOGRAD (10.9.2005)

Uvrstitve (133 udeležencev): 55. Borut Planinšič 561, 73. Franc Ilešič 550, 85. Slavko Štelcar 543, 102. Peter Rakovič 527, 104. Borut Ramšak 523, 118. Milojko Mihajlović 508, 120. Jože Golob 506, 122. Zvonko Cafuta 506, 124. Simon Mali 500, 127. Milan Mali 497.

TURNIR PTUJ (10. IN 11.12.2005)

Uvrstitve (118 udeležencev): 9. Borut Planinšič 537, 12. Zvonko Cafuta 536, 18. Borut Ramšak 526, 19. Simon Mali 525, 26. Franc Ilešič 521, 59. Miloš Rusić 495, 71. Danijel Mernik 489, 74. Slavko Štelcar 486, 78. Avgust Volšek 480, 79. Pero Vekić 479, 103. Mirko Lukić 450.

NOVOLETNI TURNIR KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (22 ekip): 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki), 2. Policijski sindikat Podravja, 3. Bar Medo, 4. Dalmadom…

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA

A SKUPINA: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki) 10 točk, 3493 kegljev, 2. Policijski sindikat Podravja 8 (3460), 3. DU Center 8 (3165), 4. Dalmadom I 8 (3095), 5. Bar Medo 4 (3040), 6. OOZ Obrtnik I 3 (2998), 7. Optimisti 3 (2901

B SKUPINA: 1. Mariborska mlekarna 12 (3109), 2. Avto Hoče 8 (3048), 3. Nova KBM Maribor 8 (2920), 4. Večer 4 (2727), 5. Zavarovalnica Maribor 4 (2722), 6. Certus 4 (2684), 7. DU Tabor ženske 2 (2722)

C SKUPINA: 1. Mariborski vodovod 12 (3275), 2. OOZ Obrtnik II 10 (3124), 3. Dalmadom II 8 (3272), 4. Cestar 8 (3160), 5. Prijatelji Borova vas 8 (3072), 6. Upokojenci Lokomotive 8 (3031), 7. Balinček 2 (2663), 8. SŽ Centralne delavnice 0 (2701)

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoznikov so igrali: Konrad Kirbiš, Borut Planinšič, Dejan Koser, Darko Merčnik, Franc Kirbiš, Ivan Kirbiš, Peter Rakovič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Anton Kirbiš

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: Zinka Veber na veteranskem območnem prvenstvu (+60) – pokal, Ekipa Lokomotive na turnirju KK Miklavž v borbenih igrah – pokal

2. MESTO: Peter Rakovič na veteranskem območnem prvenstvu (+65) – pokal

5. MESTO: Ekipa Lokomotive v 3.državni ligi – vzhod, Zofka Romih na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+55 let)

6. MESTO: Borut Ramšak in Borut Planinšič na prvenstvu OTS Maribor v parih, Peter Rakovič na državnem veteranskem prvenstvu (+65), Borut Ramšak v idealni šesterki prvenstva v 3.državni ligi, Zinka Veber na državnem veteranskem prvenstvu (+60)

7. MESTO: Mirko Lukić na območnem veteranskem prvenstvu (+55), Vinko Mandl na območnem veteranskem prvenstvu (+65)

8. MESTO: ekipa na državnem prvenstvu v borbenih igrah, Franc Ilešič na območnem veteranskem prvenstvu (+55)

9. MESTO: Borut Planinšič na turnirju KK Drava na Ptuju

10. MESTO: Borut Planinšič na posamičnem prvenstvu OTS Maribor

OBE EKIPI KK LOKOMOTIVA 2005/06

2005-06-kk-lokomotiva-2005-06-predsednik-prvicOBE EKIPI KK LOKOMOTIVA 2005/06

IN MEMORIAM ANDREJ LEŠNIK (30.7.1936 – junij 2006)

Junija 2006 je naše vrste za vselej zapustil Andrej Lešnik, dolgoletni podpredsednik KK Lokomotiva, od njega smo se poslovili 19.junija v Selnici ob Dravi. S svojim delovanjem in ugledom direktorja JZ Dvorana Tabor je ogromno prispeval k razvoju kluba in športa nasploh. Leta 1991 je tako prejel Cizljevo plaketo, leta 1998 pa srebrno statuo Olimpijskega komiteja Slovenije. Med drugim je bil predsednik organizacijskega odbora za izvedbo proslav ob 40. in 50.obletnici KK Lokomotiva. Andrej je ob klubskem abrahamu smelo napovedal: “Lokomotiva bo nekoč imela štiri oziroma šeststezno kegljišče!” Žal tega, v kar je trdno verjel in kar bi se z vsemi močmi trudil tudi uresničiti, ni dočakal. Kljub temu, Andrej, hvala Ti za vse, kar si storil za Lokose iz Kolonije!

Sezona 2006/07

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3. LIGA – VZHOD

Uvrstitev v prvenstvu (16.9.2006 – 24.3.2007): 10.mesto z 9 osvojenimi točkami (3 zmage, 3 neodločeni izidi, 12 porazov); 57.476 podrtih kegljev, ekipno povprečje 3.193,1, posamično povprečje 532,2. Igrali so: Borut Ramšak (18 tekem), povprečje 557,1  Borut Planinšič (18) 526,6  Simon Mali (17) 537,2  Milan Mali (14) 532,1  Dejan Koser (10) 529,4  Robert Simonič (9) 521,3  Peter Rakovič (9) 528,0  Jure Grušovnik (9) 519,8  Slavko Štelcar (7) 508,0  Zvonko Cafuta (5) 522,5  Željko Skrober (2); trener Alojz Škofljanec, tehnični vodja ekipe Danijel Mernik.

Borut Ramšak se je s povprečjem 564,31 uvrstil v idealno šesterko prvenstva (2.mesto).

Ekipa je domače tekme igrala na kegljišču v dvorani Tabor.

BORBENE IGRE

Uvrstitvi na DP (Celje, 16.12.2006): 8.mesto ekipe Lokomotiva I – 577; igrali so: Dejan Koser, Jure Grušovnik, Robert Simonič, Milan Mali, Slavko Štelcar, Simon Mali, 15.mesto ekipe Lokomotiva II – 452; igrali so: Milojko Mihajlović, Danijel Mernik, Pero Vekić, Franc Ilešič, Mirko Lukić, Miran Cvilak.

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP (Kranj, 14.4.2007); +55 let: 11. Mirko Lukić 544, 24. Miran Cvilak 497; +60 let: 24. Milojko Mihajlović 286 (odstopil); +65 let: 8. Peter Rakovič 533.

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

1. LIGA OTS

Uvrstitev ekipe Lokomotiva II (14.10.2006 – 8.4.2007): 7.mesto s 6 osvojenimi točkami (3 zmage in 11 porazov), 42.728 podrtih kegljev, ekipno povprečje 3.052,0, posamično povprečje 508,6. Igrali so: Mirko Lukić (12 tekem), povprečje 509,5  Franc Ilešič (12) 488,9  Avgust Volšek (10) 519,1  Slavko Štelcar (9) 510,4  Jože Matulin (9) 491,1  Pero Vekić (9) 500,8  Danijel Mernik (6) 481,1  Jure Grušovnik (5) 507,7  Dejan Koser (4) 546,0  Željko Skrober (4) 532,0  Miloš Rusić (4) 515,0  Milan Mali (2), Robert Simonič (2), Alojz Škofljanec (2), Milojko Mihajlović (1), Peter Rakovič (1), Jože Golob (1); trener Alojz Škofljanec, tehnični vodja ekipe Danijel Mernik. Domače tekme so bile v dvorani Tabor.

2. LIGA OTS

Uvrstitev ekipe Lokomotiva III/veterani I (10.10.2006 – 29.3.2007): 6.mesto z 10 osvojenimi točkami (4 zmage, 2 neodločena izida, 6 porazov), 23.891 podrtih kegljev, ekipno povprečje 1.990,9, posamično povprečje 497,7. Igrali so: Jože Golob (7 tekem), povprečje 514,9  Jože Matulin (6) 510,8  Peter Rakovič (5) 533,6  Miran Cvilak (5) 481,8  Mirko Pak (5) 465,4  Milojko Mihajlović (5) 463,3  Pero Vekić (3) 495,0  Mirko Lukić (3) 487,0  Robert Simonič (2), Željko Skrober (2), Danijel Mernik (2), Vinko Mandl st.(1), Avgust Volšek (1), Miloš Rusić (1), Alojz Škofljanec (1), Štuber (1); tehnični vodja ekipe Vinko Mandl st.

Domače tekme so bile na kegljišču Lokomotive.

Uvrstitev ekipe Lokomotiva-ženske/veterani II (12.10.2006 – 22.3.2007): 7.mesto z dvema osvojenima točkama (ena zmaga, 11 porazov), 23.182 podrtih kegljev, ekipno povprečje 1.931,8, posamično povprečje 482,9. Igrale so: Majda Krajnc (12 tekem), povprečje 491,9  Slavica Juroš (12) 472,8  Zofija Romih (11) 482,6  Zinka Veber (8) 494,1  Štuber 5 (464,2); tehnični vodja ekipe Peter Rakovič.

Domače tekme so bile na kegljišču Lokomotive.

BORBENE IGRE

Uvrstitvi na območnem prvenstvu OTS (Ptuj, 26.5.2007): 2.mesto ekipe Lokomotiva I – 550; igrali so: Jure Grušovnik, Dejan Koser, Borut Ramšak, Slavko Štelcar, Simon Mali, Željko Skrober.

7.mesto ekipe Lokomotiva II – 507; igrali so: Majda Krajnc, Pero Vekić, Milojko Mihajlović, Danijel Mernik, Mirko Lukić, Peter Rakovič, Mirko Pak.

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (1. in 2.krog S.Bistrica, 28.10.2006+Ptuj, 29.10.2006, 3. in 4.krog Maribor, 2. in 3.12.2006): 5.mesto Borut Ramšak 2241 (538+600+561+542), 22.mesto Milan Mali 2067 (531+528+490+518), 32.mesto Borut Planinšič 1037 (515+522), 37.mesto Peter Rakovič 1028 (495+533), 38.mesto Dejan Koser 1014 (506+508), 56.mesto Simon Mali 961 (468+493).

ČLANSKO PRVENSTVO OTS V PARIH

Uvrstitve (S.Bistrica, 28.3.2007): 9.mesto Dejan Koser+Peter Rakovič 1094 (523+571), 10.mesto Borut Ramšak+Borut Planinšič 1083 (556+527), 11.mesto Željko Skrober+Jure Grušovnik 1072 (554+518), 17.mesto Simon Mali+Milan Mali 1055 (511+544), 29.mesto Franc Ilešič+Slavko Štelcar 984 (487+497).

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve (S.Bistrica, 19. in 20.5.2007); +55 let: 8.mesto Miran Cvilak 532, 11.mesto Mirko Lukić 514; +60 let: 6.mesto Milojko MIhajlović 506; +65 let: 1.mesto Peter Rakovič 558; ženske +60 let: 1.mesto Majda Krajnc 465, 3.mesto Zofija Romih 454; ženske +65 let: 1.mesto Slavica Juroš 465.

OSTALA TEKMOVANJA

TURNIR DRAVOGRAD (28.8.2006)

Uvrstitve (91 udeležencev): 41. Jure Grušovnik 577, 63. Dejan Koser 548, 65. Milan Mali 547, 87. Mirko Lukić 513.

TURNIR RADENCI (1.9.2006)

Uvrstitve (98 udeležencev): 17. Simon Mali 565, 52. Borut Planinšič 533, 79. Pero Vekić 495, 87. Miran Cvilak 473.

TURNIR SLOVENSKA BISTRICA (9.9.2006)

Uvrstitve (131 udeležencev): 2. Borut Ramšak 617, 19. Peter Rakovič 558, 54. Slavko Štelcar 532, 99. Franc Ilešič 498.

Borut Ramšak je dne 9.9.2006 s 617 podrtimi keglji na turnirju v Slovenski Bistrici kot prvi tekmovalec v majici Lokomotive dosegel »šeststotico«.

KLUBSKO PRVENSTVO (5 X 120 LUČAJEV)

Uvrstitve (predtekmovanje in polfinale v D.Tabor 12.4.2007 – 17.5.2007, finale na kegljišču Lokomotive, 24.5.2007); po 5 nastopov: 1. Simon Mali 2759 (povprečje 551,8), 2. Peter Rakovič 2724 (544,8), 3. Borut Ramšak 2721 (544,2), 4. Jože Matulin 2682 (547,0); po 4 nastopi: 5. Željko Skrober 2166 (541,5), 6. Slavko Štelcar 2154 (538,5), 7. Jure Grušovnik 2153 (538,2), 8. Milan Mali 2094 (523,5); po 3 nastopi:  9. Miloš Rusić 1531 (510,3), 10. Borut Planinšič 1528 (509,3), 11. Mirko Lukić 1520 (506,6), 12. Avgust Volšek 1517 (505,6), 13. Milojko Mihajlović 1486 (495,3), 14. Miran Cvilak 1459 (486,3), 15. Mirko Pak 1409 (469,6), 16. Pero Vekić 512 (1).

NEURADNO ŽENSKO TEKMOVANJE (3 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitve (Lokomotiva, 19.4. – 3.5.2007): 1. Zofija Romih 1498 (povprečje 499,3), 2. Majda Krajnc 1451 (483,6), 3. Slavica Juroš 1429 (476,3).

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (dva nastopa): 1. Policijski sindikat Podravja 1206 (povprečje 603,0), 2. DU Center 1164, 3. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki) 1158, 4. Bar Medo 1130, 5. Dalmadom ASS I 1115, 6. Mariborski vodovod 1064, 7. Optimist 1047, 8. Avto Hoče 1041, 9. Mariborska mlekarna 1029, 10. Borova vas Prijatelji 1013, 11. OOZ Maribor Obrtnik 1003, 12. Dalmadom ASS II 988, 13. SŽ Centralne delavnice 977, 14. Zavarovalnica Maribor 972, 15. CPM Cestar 962, 16. Nova KBM 957, 17. DU Tabor ženske 943, 18. Večer 940, 19. KK Lokomotiva upokojenci 923, 20. Certus 888.

Člani zmagovalne ekipe Policijskega sindikata Podravja: Avgust Volšek, Janez Podgoršek, Robert Pinterič, Milan Podgoršek, Matej Jerončič, Pero Vekić, Drago Arnuš, Simon Mali, Darko Žinkovič.

KROŽKOVNO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve – skupina A: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki) 10 točk (3612 kegljev, povprečje 602,0), 2. Policijski sindikat Podravja 10 (3526), 3. DU Center 8 (3339), 4. Dalmadom ASS I 6 (3275), 5. Mariborska mlekarna 4 (3086), 6. Bar Medo 2 (3271), 7. OOZ Maribor Obrtnik 2 (3051)

Skupina B: 1. Optimist 10 (3154, povprečje 525,6), 2. Avto Hoče 10 (3098), 3. Mariborski vodovod 8 (3127), 4. Zavarovalnica Maribor 6 (2905), 5. Nova KBM 4 (2907), 6. Večer 4 (2873), 7. Certus 0 (2557)

Skupina C: 1. Borova vas Prijatelji 8 (2597, povprečje 519,4), 2. SŽ Centralne delavnice 8 (2414), 3. DU Tabor ženske 4 (2417), 4. Dalmadom ASS II 4 (2394), 5. CPM Cestar 4 (2370), 6. KK Lokomotiva upokojenci 2 (2343).

Člani zmagovalne ekipe OOZ Sekcije za promet (Avtoprevoznikov): Konrad Kirbiš, Borut Planinšič, Dejan Koser, Darko Merčnik, Franc Kirbiš, Ivan Kirbiš, Peter Rakovič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Anton Kirbiš.

REKORDI

NOVI EKIPNI REKORD PRVE EKIPE KK LOKOMOTIVA

Na prvenstveni tekmi 3.državni lige proti Piramidi iz Zagorja (6:2) na kegljišču v dvorani Tabor je dne 28.1.2007 ekipa Lokomotive dosegla svoj najboljši ekipni rezultat nasploh – 3296 podrtih kegljev; igrali so: Borut Planinšič 539,  Dejan Koser 559, Borut Ramšak 553, Milan Mali 543, Robert Simonič 524, Simon Mali 578; trener Alojz Škofljanec. Prejšnji rekordni dosežek je znašal 3282 podrtih kegljev (12.11.2005 v Dravogradu).

TRIJE PREK MAGIČNIH 600

V sezoni 2006/07 so trije člani Lokomotive skupno osemkrat dosegli rezultat 600 in več podrtih kegljev. Kot prvi je Borut Ramšak na turnirju v Slovenski Bistrici dne 9.9.2006 dosegel rezultat 617 kegljev, 26.9.2006 je podrl 601 kegelj na treningu na kegljišču Lokomotive, 29.10.2006 je podrl 600 kegljev na območnem posamičnem prvenstvu na Ptuju, v februarju in marcu 2007 je na treningih v dvorani Tabor podrl 611 in 602 keglja, 24.3.2007 pa na prvenstveni tekmi v državni ligi v dvorani Tabor 601 kegelj.

Peter Rakovič je 5.10.2006 na treningu v dvorani Tabor podrl 614 kegljev.

Borut Planinšič je 8.2.2007 na treningu v dvorani Tabor podrl 600 kegljev.

ŠTAFETNI TEK  MED AVTOPREVOZNIKI IN POLICAJI

Krožkovno tekmovanje je zadnja leta v znamenju srditih prestižnih dvobojev za primat med ekipama OOZ Sekcije za promet in Policijskim sindikatom Podravja, ki ju vodita Jože Vrhnjak oziroma Avgust Volšek. Tako imenovani Avtoprevozniki in policaji si izmenjujejo zmagovalne naslove in tudi rekorde. Tako je ekipa PS Podravja 13.11.2006 v okviru novoletnega turnirja z rezultatom 629 podrtih kegljev postavila novi rekord kegljišča KK Lokomotiva, ki je bil pred tem v lasti Avtoprevoznikov (627 z dne 10.12.2005), še prej pa v lasti PS Podravja (615, marca 2003). Rekord 629 so za PS Podravja podirali: Srečko Lešnik 117 kegljev (2 ribi), Avgust Volšek 83 (2), Janez Podgoršek 99 (2), Zvonko Cafuta 140 (0), Milan Podgoršek 108 (1), Pero Vekić 82 (5).

Toda ta rekordni dosežek ni trajal dolgo, ekipa Avtoprevoznikov ga je 28.2.2007 v okviru krožkovne lige povišala na 647 kegljev (rezultat neuradno velja za najboljšega v Sloveniji), dosegla pa ga je v zasedbi: Konrad Kirbiš 121 (1), Borut Planinšič 113 (0), Dejan Koser 93 (4), Darko Merčnik 105 (2), Franc Kirbiš 121 (1), Ivan Kirbiš 94 (5).

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: Peter Rakovič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65 let), Majda Krajnc na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+60 let), Slavica Juroš na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65 let)

2. MESTO: Ekipa Lokomotive I na prvenstvu OTS Maribor v borbenih igrah, Borut Ramšak na turnirju v Slovenski Bistrici, Borut Ramšak v idealni šesterki prvenstva v 3.državni ligi

3. MESTO: Zofija Romih na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+60 let)

5. MESTO: Borut Ramšak na članskem posamičnem prvenstvu OTS Maribor, Milojko Mihajlović na območnem veteranskem prvenstvu (+60)

8. MESTO: Peter Rakovič na državnem veteranskem prvenstvu (+65), Miran Cvilak na območnem veteranskem prvenstvu (+55)

9. MESTO: Dejan Koser in Peter Rakovič na prvenstvu OTS Maribor v dvojicah

10. MESTO: Borut Ramšak in Borut Planinšič na prvenstvu OTS Maribor v dvojicah

2006-07-kk-lokomotiva-17-03-07PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 2006/07

Sezona 2007/08

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3.LIGA – VZHOD

Uvrstitev v prvenstvu (15.9.2007 – 29.3.2008): 7.mesto s 15 osvojenimi točkami (7 zmag, remi, 10 porazov), 56.910 podrtih kegljev, ekipno povprečje 3161,6, posamično povprečje 526,9. Igrali so: Robert Simonič (17 tekem), povprečje 529,9, Željko Skrober (16) 522,5, Dejan Koser (13) 528,9, Janez Grušovnik (12) 522,7, Peter Rakovič (12) 537,8, Simon Mali (11) 524,0, Borut Ramšak (10) 530,5, Slavko Štelcar (9) 526,7, Jože Golob (6) 537,6, Milan Mali (6) 503,2, Avgust Volšek (1) 525; trener Borut Ramšak, predstavnik ekipe Danijel Mernik.

Ekipa je domače tekme igrala v dvorani Tabor.

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP (Celje, 19.4.2008); +55 let: 9. Franc Ilešič 552, 18. Mirko Lukić 531; +60 let: 15. Milojko Mihajlović 506; +65 let: 8. Peter Rakovič 540

DRŽAVNO PRVENSTVO V BORBENIH IGRAH

Celje, 23.12.2007: 2.mesto Lokomotiva, 607 kegljev; igrali so: Dejan Koser, Željko Skrober, Slavko Štelcar, Milan Mali, Borut Ramšak, Simon Mali; trener Borut Ramšak; 15.mesto druge ekipe Lokomotive 423 kegljev.

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

2.LIGA OTS (4 x 120 LUČAJEV)

Druga ekipa Lokomotive je z 12 točkami (6 zmag, 8 porazov) osvojila 4.mesto; igrali so: Mirko Lukić (11 tekem), Milojko Mihajlović (10), Pero Vekić (9), Jože Golob (7), Miran Cvilak (6), Milan Mali (5), Dejan Koser (4), Danijel Mernik (2), Slavko Štelcar (1), Peter Rakovič (1).

Tretja ekipa Lokomotive je v isti ligi z 12 točkami (6 zmag, 8 porazov) osvojila 5.mesto; igrali so: Franc Ilešič (14 tekem), Josip Matulin (13), Avgust Volšek (12), Mirko Pak (10), Slavko Štelcar (2), Simon Mali (2), Miloš Rusić (2), Slavko Fak (1).

Obe ekipi sta domače tekme igrali na kegljišču Lokomotive.

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (2 x 120, dvorana Tabor Maribor, 15. in 16.12.2007): 9. Grušovnik 1093, 16. Rakovič 1072, 18. Štelcar 1051, 1 x 120: 26. Skrober 522, 31. Simonič 517, 44. M.Mali 503, 51. Matulin 484, 58. Mihajlović 466

ČLANSKO PRVENSTVO OTS V DVOJICAH

Uvrstitve (26. in 27.4.2008 v dvorani Tabor Maribor in Ceršaku): 9. Vekić, Koser 2118, 10. Štelcar, Grušovnik 2108, 1 x 120: 16. Matulin, Ilešič 1042, 19. Ramšak, Skrober 1039

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (dvorana Tabor Maribor, 24.5.2008); +55 let: 1. Ilešič 548, 4. Volšek 538, 7. Matulin 528, 11. Pak 509;  +60 let: 3. Golob 533, 4. Mihajlović 530; +65 let: 1. Rakovič 554, 8. Vinko Mandl 468

OSTALA TEKMOVANJA

TURNIR OB 55-LETNICI KK LOKOMOTIVA

V dneh 29.10. do 8.11.2007 je klub ob 55.obletnici delovanja na domačem kegljišču priredil turnir na 120 lučajev (87 udeležencev). Uvrstitve: 1. Boštjan Zvezič (Konstruktor) 618 kegljev, 2. Milan Brezner (Prepolje) 609, 3. Janez Granda (Miklavž) 593… 19. Cvilak 550, 21. Ramšak 549, 27. Ilešič 540, 29. Rakovič 539, 32. Vekić 535, 33. S.Mali 533, 37. M.Mali 528, 39. Volšek 524, 43. Štelcar 520, 44. Koser 520, 45. Simonič 519, 50. Mihajlović 516, 52. Matulin 514, 54. Rusić 514, 62. Skrober 506, 69. Grušovnik 498, 71. Golob 496, 79. Pak 474, 81. Fak 469, 87. Mernik 413 (vsi Lokomotiva). Ženske (14 udeleženk): 1. Maja Drevenšek (ASS Thomas) 569, 2. Slavica Juroš (DU Tabor) 554, 3. Tatjana Vargazon (Miklavž) 540.

Turnir v borbenih igrah (5. – 8.11.2007): 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki) 642, 2. Miklavž 618, 3. Drava Ptuj 610… 6. Lokomotiva I 594, 8. Lokomotiva II 575.

Podelitev nagrad je bila opravljena na svečani proslavi, združeni z otvoritvijo prenovljenega kegljišča dne 9.11.2007.

TURNIR SLOVENSKA BISTRICA

Uvrstitve (185 udeležencev): 38. Rakovič 555, 61. Grušovnik 545, 164. Skrober 489

KLUBSKO PRVENSTVO  (3 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitve: 1. Ramšak 1639, 2. Skrober 1628, 3. Koser 1616, 4. Simonič 1605, 5. Rakovič 1600, 6. Golob 1599, 7. Štelcar 1559, 8. Ilešič 1534, 9. Matulin 1533, 10. Rusić 1507, 11. Mihajlović 1496, 12. Cvilak 1490, 13. Vekić (2) 987, 14. M.Mali (2) 983, 15. Volšek (1) 485

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (2 nastopa): 1. Top Agent 1176, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki) 1152, 3. ASS Thomas 1085, 4. Avto Hoče 1058, 5. Mariborski vodovod 1025, 6. Prijtelji 1007, 7. SŽ Centralne delavnice 1005, 8. Zavarovalnica Maribor 992, 9. Bar Medo 961, 10. Cestno podjetje SERŠ 955, 11. Upokojenci Lokomotive 950, 12. Večer 926, 13. OOZ Obrtnik 904, 14. DU Tabor ženske 904, 15. Veseljaki 810

KROŽKOVNO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

A SKUPINA: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki) 8 točk (2252 kegljev), 2. Mariborski vodovod 4 (2075), 3. ASS Thomas 4 (2067), 4. Top Agent 2 (2175), 5. DU Center 2 (1962)

B SKUPINA: 1. Avto Hoče 7 (2715), 2. Prijatelji 6 (2520), 3. Bar Medo 6 (2473), 4. SŽ Centralne delavnice 4 (2452), 5. Zavarovalnica Maribor 4 (2351), 6. OOZ Obrtnik 3 (2389)

C SKUPINA: 1. Cestno podjetje SERŠ 8 (1849), 2. Upokojenci Lokomotive 6 (1830), 3. Večer 4 (1835), 4. DU Tabor ženske 2 (1767), 5. Veseljaki 0 (1655)

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoznikov so kegljali: Jože Vrhnjak, Peter Rakovič, Konrad Kirbiš, Franc Kirbiš, Anton Kirbiš, Ivan Kirbiš, Rajmund Žaberl, Darko Merčnik, Dejan Koser, Leon Polše, Janez Prah, Štefan Novak.

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: Franc Ilešič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+55 let) Peter Rakovič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65 let)

2. MESTO: ekipa Lokomotive v borbenih igrah na državnem prvenstvu v Celju (Dejan Koser, Željko Skrober, Slavko Štelcar, Milan Mali, Borut Ramšak,Simon Mali)

3. MESTO: Jože Golob na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+60 let)

4. MESTO: Avgust Volšek na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+55 let), Milojko Mihajlović na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65 let)

7. MESTO: Jože Matulin na območnem veteranskem prvenstvu (+55)

8. MESTO: Peter Rakovič na državnem veteranskem prvenstvu (+65), Vinko Mandl na območnem veteranskem prvenstvu (+65)

9. MESTO: Franc Ilešič na državnem veteranskem prvenstvu (+55), Jure Grušovnik na posamičnem prvenstvu OTS Maribor, Pero Vekić in Dejan Koser na prvenstvu OTS Maribor v dvojicah

10. MESTO: Slavko Štelcar in Jure Grušovnik na prvenstvu OTS Maribor v dvojicah

2007-08-kk-lokomotiva-2007-08OBE EKIPI LOKOMOTIVE 2007/08

Sezona 2008/09

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3.LIGA – VZHOD

Uvrstitev v prvenstvu (14.9.2008 – 28.3.2009): 5.mesto z 20 osvojenimi točkami (9 zmag, 2 remija, 7 porazov); 57.522 podrtih kegljev, ekipno povprečje 3195,6, posamično povprečje 532,6). Igrali so: Robert Simonič (18 tekem), povprečje 546,4, Željko Skrober (17) 524,3, Dejan Koser (17) 530,5, Milan Podgoršek (14) 541,4, Jože Golob (10) 534,6, Simon Mali (10) 512,0, Borut Ramšak (9) 538,5, Janez Grušovnik (8) 530,2, Slavko Štelcar (7) 514,6, Peter Rakovič (4) 545,0. Robert Simonič je zasedel 3.mesto v idealni šesterki prvenstva. Trener Borut Ramšak, predstavnik ekipe Danijel Mernik.

Domače tekme je ekipa igrala v dvorani Tabor.

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP (Celje, 18.4.2009); +55 let: 37. Franc Ilešič 491, 40. Josip Matulin 474; +65 let: 15. Peter Rakovič 519, 34. Milojko Mihajlović 473

DRŽAVNO PRVENSTVO V BORBENIH IGRAH

Celje, 6.12.2008: 5. Lokomotiva Dixi 587; igrali so: Željko Skrober, Borut Ramšak, Janez Grušovnik, Simon Mali, Milan Podgoršek, Dejan Koser (Slavko Štelcar, Mirko Pak); trener Borut Ramšak.

 

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

1.LIGA OTS

Druga ekipa Lokomotive Dixi je z 8 točkami (4 zmage, 14 porazov) osvojila 10.mesto. Igrali so: Milan Mali (15 tekem), Franc Ilešič (14), Avgust Volšek (14), Peter Rakovič (12), Miran Cvilak (11), Slavko Štelcar (9), Janez Grušovnik (8), Pero Vekić (8), Josip Matulin (6), Milojko Mihajlović (6), Jože Golob (6), Miloš Rusić (5), Simon Mali (3), Vlado Ostojić (2), Dejan Koser (2), Borut Ramšak (1), Željko Skrober (1); trener Borut Ramšak. Domače tekme so bile v dvorani Tabor.

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve 2 x 120 lučajev (20. in 21.12.2008 v Mariboru in S.Bistrici): 17. Koser 1062, 22. Štelcar 1043, 26. Ilešič 1031, 1 y 120: 46. Vekić 509, 57. Skrober 482, 62. Golob 473

ČLANSKO PRVENSTVO OTS V DVOJICAH

Uvrstitve (25.4.2009 v dvorani Tabor v Mariboru): 8. M.Podgoršek, Simonič 1023, 9. M.Mali, S.Mali 1080, 15. Grušovnik, Skrober 1057

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (dvorana Tabor Maribor, 23.5.2009); +55 let: 5. Ilešič 529, 8. Matulin 501; +60 let: 6. Golob 493; +65 let: 3. Rakovič 512

 

OSTALA TEKMOVANJA

TURNIR SLOVENSKA BISTRICA

Uvrstitve (158 udeležencev): 23. M.Podgoršek 572, 66. Koser 538, 81. Ramšak 532, 130. Ilešič 505, 137. Skrober 500, 140. M.Mali 482

TURNIR RADENCI

Uvrstitve (107 udeležencev): 62. Ilešič 521, 64. Grušovnik 521, 65. Rakovič 520, 90. Golob 488

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (2 nastopa): 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki) 1152, 2. Optimisti 1066, 3. Avto Hoče 1061, 4. Bar Medo 1060, 5. DU Tabor 1040, 6. Lokosi 1036, 7. ASS Thomas 1003, 8. Mariborski vodovod 1002, 9. Zavarovalnica Maribor 988, 10. Cestar SERŠ 983, 11. Večer 957, 12. SŽ Centralne delavnice 944, 13. OOZ Obrtnik 877, 14. DU Tabor ženske 855, 15. Upokojenci Lokomotive 826, 16. Veseljaki 784

KROŽKOVNO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

A SKUPINA: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki) 12 točk (3891 kegljev), 2. Mariborski vodovod 10 (3691), 3. Bar Medo 10 (3538), 4. ASS Thomas 8 (3534), 5. Avto Hoče 6 (3693), 6. Cestar SERŠ 6 (3481), 7. SŽ Centralne delavnice 4 (3426), 8. Upokojenci Lokomotive 0 (3047)

B SKUPINA: 1. Du Tabor 12 (3798), 2. Lokosi 12 (3769), 3. Optimisti 12 (3701), 4. OOZ Obrtnik 6 (3344), 5. Večer 6 (3313), 6. Zavarovalnica Maribor 4 (3358), 7. DU Tabor ženske 4 (3062), 8. Veseljaki 0 (2815)

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoznikov so kegljali: Jože Vrhnjak, Peter Rakovič, Konrad Kirbiš, Franc Kirbiš, Abton Kirbiš, Ivan Kirbiš, Rajmund Žaberl, Darko Merčnik, Dejan Koser, Leon Polše, Janez Prah, Štefan Novak.

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

3. MESTO: Peter Rakovič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65 let), Robert Simonič v idealni šesterki prvenstva v 3.državni ligi

5. MESTO: Ekipa Lokomotive Dixi na državnem prvenstvu v borbenih igrah, Ekipa Lokomotive Dixi v 3.državni ligi – vzhod, Franc Ilešič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+55)

6. MESTO: Jože Golob na območnem veteranskem prvenstvu (+60)

8. MESTO: Milan Podgoršek in Robert Simonič na prvenstvu OTS Maribor v dvojicah, Jože Matulin na območnem veteranskem prvenstvu (+55)

9. MESTO: Simon in Milan Mali na prvenstvu OTS Maribor v dvojicah

Sezona 2009/10

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3.LIGA – VZHOD

Uvrstitev v prvenstvu (19.9.2009 – 27.3.2010): 5.mesto z 19 osvojenimi točkami (9 zmag, remi in 8 porazov; 57.403 podrtih kegljev, ekipno poprečje 3189,1, posamično povprečje 531,5. Igrali so: Borut Ramšak (16 tekem), povprečje 546,1, Robert Simonič (9) 529,1 (13), Željko Skrober (17) 521,7, Milan Podgoršek (12) 540,9, Janez Grušovnik (12) 531,6, Simon Mali (14) 512,9, Dejan Koser (13) 538,1, Jože Golob (10) 541,1, Janez Podgoršek (7) 531,7, Slavko Štelcar (4) 506,5, Milan Mali (2) 518,5, Vlado Ostojić (1) 114. Milan Podgoršek (4.mesto) in Borut Ramšak (5.mesto) sta se uvrstila v idealno šesterko prvenstva. Trener Borut Ramšak, predstavnik ekipe Danijel Mernik.

Ekipa je domače tekme igrala v dvorani Tabor.

DRŽAVNO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitev (2 x 120 lučajev, Nova Gorica in Šoštanj): 20. Borut Ramšak 1190

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP (Celje, 17.4.2010); +55 let: 35. Franc Ilešič 505, 36. Miran Cvilak 501, 37. Avgust Volšek 500, +60 let: 9. Jože Golob 537, 11. Janez Podgoršek 528, 27. Jože Matulin 496,; +65 let: 16. Milojko Mihajlović 487; +70 let: 4. Peter Rakovič 523.

DRŽAVNO PRVENSTVO V BORBENIH IGRAH

Celje, 20.12.2009: 5. Lokomotiva Dixi 580 kegljev; igrali so: Željko Skrober, Janez Grušovnik, Borut Ramšak, Milan Mali, Milan Podgoršek, Simon Mali (Dejan Koser); trener Borut Ramšak.

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

1.LIGA OTS

Ekipa Lokomotive Dixi II je s 27 točkami (13 zmag, remi in 6 porazov) osvojila 2.mesto; igrali so: Avgust Volšek (17 tekem), Milan Mali (15), Peter Rakovič (14), Pero Vekić (13), Slavko Štelcar (13), Vlado Ostojić (11), Josip Matulin (10), Jože Golob (9), Miloš Rusić (9), Franc Ilešič (7), Janez Grušovnik (5), Dejan Koser (5), Simon Mali (2), Milojko Mihajlović (1), Mirko Pak (1), Miran Cvilak (1); trener Borut Ramšak. Domače tekme so bile v dvorani Tabor.

Dejan Koser je s 619 podrtimi keglji na tekmi druge ekipe v prvi ligi OTS, dne 14.3.2010 v dvorani Tabor,  dosegel absolutno najboljši rezultat tekmovalca v majici Lokomotive (pred tem Borut Ramšak s 617 keglji na turnirju v Slovenski Bistrici, 9.9.2006).

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (1.krog 12. in 13.12.2009 v Ptuju in Mariboru, 2.krog v Rušah in Ceršaku): 5. Borut Ramšak 1103, 15. Dejan Koser 1064, 27. Željko Skrober 1047, 34. Janez Grušovnik 1040, 44. Milan Podgoršek 1024, 49. Milan Mali 1014; Borut Ramšak je bil v 2.krogu s skupnim rezultatom 2201 na 4 x 120 lučajev 5. in se je uvrstil na državno prvenstvo, Dejan Koser je z 2104 keglji osvojil 9. mesto.

ČLANSKO PRVENSTVO OTS V DVOJICAH

Uvrstitve (27.2.2010 v Slovenski Bistrici): 10. Koser, Ramšak 1084 (532+552), 12. Štelcar. Skrober 1076 (550+526), 15. M.Mali, S.Mali 1067 (533+534). 27. Golob, J.Podgoršek 1011 (492+519)

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (Ceršak 22.5.2010); +55 let: 7. Ilešič 533, +60 let: 3. Matulin 514, 4. J.Podgoršek 508; +70 let: 1. Rakovič 508

OSTALA TEKMOVANJA

MEDNARODNI TURNIR SLOVENSKA BISTRICA (12.9.2009)

Uvrstitve (175 udeležencev): 11. M.Podgoršek 581, 40. Koser 522, 56. J.Podgoršek 544, 86. Štelcar 527, 150. Skrober 491

MEDNARODNI TURNIR PTUJ (6. – 22.5.2010)

Uvrstitev (77 udeležencev): 36. Janez Podgoršek 525

KLUBSKO PRVENSTVO  (3 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitve: 1. J.Podgoršek 1722 (povprečje 574,0), 2. Simonič 1675 (558,3), 3. Volšek 1655 (551,6); podatki o ostalih uvrstitvah niso znani.

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (2 nastopa): 1. Lokosi 1242, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki) 1153, 3. Avto Hoče 1108, 4. Večer 1108, 5. Mariborski vodovod 1094, 6. Bar Medo 1087, 7. Optimisti 1067, 8. SŽ Centralne delavnice 1056, 9. DU Tabor 1053, 10. Cestar SERŠ 981, 11. Pošta Slovenije 968, 12. Zavarovalnica Maribor 953, 13. ASS Thomas 942, 14. Veseljaki 929, 15. OOZ Obrtnik 902, 16. DU Tabor ženske 732.

KROŽKOVNO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

A SKUPINA: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki) 12 točk (4086 kegljev), 2. Lokosi 12 (4066), 3. DU Tabor 10 (3814), 4. Mariborski vodovod 6 (3812), 5. Bar Medo 5 (3808), 6. Avto Hoče 5 (3669), 7. Optimisti 4 (3730), 8. ASS Thomas 2 (3691)

B SKUPINA: 1. Večer 14 (4279), 2. SŽ Centralne delavnice 14 (4223), 3. Pošta Slovenije 14 (3997), 4. Cestar SERŠ 8 (3951), 5. Veseljaki 8 (3727), 6. Upokojenci Lokomotive 6 (3913), 7. OOZ Obrtnik 2 (3793), 8. Zavarovalnica Maribor 4 (3842), 9. DU Tabor ženske 2 (3430)

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoznikov so kegljali: Jože Vrhnjak, Peter Rakovič, Konrad Kirbiš, Franc Kirbiš, Anton Kirbiš, Ivan Kirbiš, Rajmund Žaberl, Darko Merčnik, Dejan Koser, Janez Prah, Leon Polše, Štefan Novak.

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: Peter Rakovič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+70 let)

2. MESTO: Ekipa Lokomotive II v 1.ligi OTS Maribor

3. MESTO: Josip Matulin na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+60 let)

4. MESTO: Milan Podgoršek v idealni šesterki prvenstva v 3.državni ligi, Janez Podgoršek na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+60), Peter Rakovič na državnem veteranskem prvenstvu (+70)

5. MESTO: Borut Ramšak na posamičnem prvenstvu OTS Maribor in uvrstitev na državno prvenstvo (20.mesto), Borut Ramšak v idealni šesterki prvenstva v 3.državni ligi, Ekipa Lokomotive Dixi na državnem prvenstvu v borbenih igrah, Ekipa Lokomotive Dixi v 3.državni ligi – vzhod

7. MESTO: Franc Ilešič na območnem veteranskem prvenstvu (+55)

9. MESTO: Jože Golob na državnem veteranskem prvenstvu (+60)

10. MESTO: Dejan Koser in Borut Ramšak na prvenstvu OTS Maribor v dvojicah

20. MESTO: Borut Ramšak na članskem državnem posamičnem prvenstvu

2009-10-kp-kk-lokomotiva-09-10PREJEMNIKI POKALOV NA KLUBSKEM PRVENSTVU KK LOKOMOTIVA 2009/10

IN MEMORIAM MIRKO LUKIĆ (14.8.1951 – 29.9.2009)

Dne 29.8.2009 se je za vselej poslovil Mirko Lukić, predsednik KK Lokomotiva med letoma 1986 in 1992, zatem je bil do leta 1993 v.d. predsednika kluba. Mirko je član kluba postal leta 1975, vrsto let je bil tehnični vodja ekip in uspešen kegljač, barve kluba je na ekipnih in posamičnih tekmovanjih zastopal prek trideset let (leta 2005 je na državnem veteranskem prvenstvu v Celju osvojil bronasto medaljo). Mirko, kot enega najzvestejših lokosov te športni kolegi zelo pogrešamo!

Sezona 2010/11

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3.LIGA – VZHOD

Uvrstitev v prvenstvu (18.9.2010 – 26.3.2011): 9.mesto z 12 osvojenimi točkami (6 zmag, 12 porazov); 57.372 podrtih kegljev, ekipno povprečje 3187,3 , posamično povprečje 531,2. Igrali so:

Borut Planinšič (17 tekem), povprečje 543,1, Slavko Štelcar (15) 520,7, Jože Golob (14) 532,3, Peter Rakovič (12) 528,4, Avgust Volšek (10) 517,9, Jože Špenga (9) 532,9, Milan Mali (7) 509,1, Janez Podgoršek (5) 549,6, Robert Simonič (4) 541,5, Jure Grušovnik (4) 540,7, Borut Ramšak (3) 562,6, Željko Skrober (2) 545,3, Simon Mali (2) 518,0, Miloš Rusić (1) 510, Vlado Ostojić (1) 485, Franc Ilešič (1) 482; trenerja Borut Ramšak (do 3.kroga) in Vinko Mandl (od 4.kroga), predstavnik ekipe Franc Ilešič (od 6.kroga).

Domače tekme je ekipa igrala v dvorani Tabor.

POKAL KZS

Ekipa Lokomotive je na območnem predtekmovanju v okviru novoustanovljenega tekmovanja za pokal Slovenije v Rušah (14. in 21.5.2011; udeleženca še Miklavž in Ceršak) na 2 x 120 lučajev zasedla 3.mesto s skupno 6565 podrtimi keglji (3286+3279). Igrali so: Avgust Volšek (1101), Slavko Štelcar (1108), Jože Golob (1975), Borut Planinšič (1075), Jože Špenga (1071), Peter Rakovič (1135)

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP (Celje, 16.4.2011); +60 let: 2. Avgust Volšek 572, 14. Jože Golob 531, 25. Borut Planinšič 511; +70 let: 10. Peter Rakovič 494

 

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

1.LIGA OTS

Ekipa Lokomotiva II  je v času od 19.9. do 30.10.2010 odigrala 7 tekem, zatem pa zaradi odhoda številnih igralcev iz kluba izstopila iz tekmovanja. Igrali so: Avgust Volšek (6 tekem), Petar Vekić (5), Jože Golob (5), Željko Skrober (4), Peter Rakovič (4), Slavko Štelcar (3), Dejan Koser (3), Josip Matulin (3), Milan Mali (2), Vlado Ostojić (2), Simon Mali (2), Stanko Žagar (1), Franc Ilešič (1), Miloš Rusić (1), Miran Cvilak (1); vodja ekipe Franc Ilešič. Domače tekme so bile v dvorani Tabor.

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (1. in 2.krog v dvorani Tabor in Ceršaku, 8. in 9.1.2011): 31. Borut Planinšič 1057 (544+513), 45. Slavko Štelcar 1024 (499+525), 46. Avgust Volšek 1020 (487+533), 55. Milan Mali 914 (443+471)

ČLANSKO PRVENSTVO OTS V TANDEMU

Dvorana Tabor (4.12.2010): 10.mesto Borut Planinšič, Peter Rakovič 250

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (S.Bistrica, 28.5.2011): +60 let: 3. Jože Golob 534, 4. Avgust Volšek 527, 8. Jože Špenga 501, 11. Borut Planinšič 489; +70 let: 1. Peter Rakovič 572

 

OSTALA TEKMOVANJA

MEDNARODNI TURNIR SLOVENSKA BISTRICA (11.9.2010)

Uvrstitve (162 udeležencev): 8. Borut Ramšak 586, 62. Robert Simonič 542, 66. Janez Podgoršek 538, 69. Borut Planinšič 536, 74. Slavko Štelcar 534, 78. Avgust Volšek 531, 87. Peter Rakovič 526, 144. Jure Grušovnik 496

KLUBSKO PRVENSTVO  (3 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitve: 1. Borut Planinšič 1711 (povprečje 570,3), 2. Peter Rakovič 1662 (554,6), 3. Jože Golob 1614 (538,0), 4. Oto Lorenčič 1600 (533,3), 5. Jože Špenga 1583 (527,6), 6. Milan Mali 1569 (523,0), 7. Slavko Štelcar 1566 (522,0), 8. Avgust Volšek 1565 (521,6), 9. Josip Matulin 1536 (512,0), 10. Vlado Ostojić 1500 (500,0), 11. Vinko Mandl 989 (2, 494,5), 12. Mirko Pak 949 (2, 474,5)

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (3 nastopi): 1. De Vesta 1765, 2. Bar Medo 1762, 3. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevozniki) 1661, 4. Večer 1596, 5. Avto Hoče 1555, 6. Optimisti Prijatelji 1545, 7. Mariborski vodovod 1540, 8. ASS Thomas 1537, 9. SŽ Centralne delavnice 1537, 10. Zavarovalnica Maribor 1445, 11. DU Tabor M 1415, 12. Cestar SERŠ 1382, 13. Obrtnik 1338, 14. DU Tabor Ž 1310, 15. Upokojenci Lokomotive 1286, 16. Veseljaki 1281.

Za zmagovalno ekipo De Veste so kegljali: Zlatko Weingerl, Simon Mali, Jure Grušovnik, Janez Podgoršek, Dejan Koser, Robert Pinterič, Damir Vindiš, Željko Skrober, Eva Pak, Milan Podgoršek.

KROŽKOVNO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

A SKUPINA: 1. Avtoprevozniki 13 točk (3932 kegljev, povprečje 561,7), 2. Bar Medo 11 (3870, 3. Avto Hoče 9 (3607), 4. SŽ Centralne delavnice 8 (3538), 5. Večer 6 (3738), 6. DU Tabor M 5 (3300), 7. Mariborski vodovod 4 (3629), 8. Cestar SERŠ 0 (3364)

B SKUPINA: 1. ASS Thomas 12 (3577), 2. Zavarovalnica Maribor 12 (3369), 3. De Vesta 10 (4041), 4. Optimisti Prijatelji 6 (3316), 5. Veseljaki 6 (3199), 6. Upokojenci Lokomotive 4 (3174), 7. Obrtnik 4 (3052), 8. DU Tabor Ž 2 (3012).

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoznikov so kegljali: Ivan Kirbiš, Franc Kirbiš, Darko Merčnik, Konrad Kirbiš, Peter Rakovič, Borut Planinšič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Janez Prah, Štefan Novak, Leon Polše.

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: Peter Rakovič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+70 let)

2. MESTO: Avgust Volšek na državnem veteranskem prvenstvu v Celju (+60 let)

3. MESTO: Jože Golob na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+60 let), Ekipa Lokomotive na prvem pokalnem (pred)tekmovanju KZS

4. MESTO: Avgust Volšek na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+60 let)

8. MESTO: Borut Ramšak na turnirju v Slovenski Bistrici, Jože Špenga ma območnem veteranskem prvenstvu (+60)

10. MESTO: Peter Rakovič na državnem veteranskem prvenstvu (+70), Borut Planinšič in Peter Rakovič na območnem prvenstvu v tandemih

2010-11-lokomotiva-8-2-2011-3PRVO MOŠTVO LOKOMOTIVE 2010/11

IN MEMORIAM VINKO MANDL (30.6.1933 – 8.5.2011)

Dne 8.5.2011 se je za vselej poslovil Vinko Mandl, legenda KK Lokomotiva. Vinko je bil dolgoletni tajnik, gospodar, trener, tehnični vodja, sodnik, organizator številnih tekmovanj in eden najuspešnejših  kegljačev kluba. S svojim zavzetim delovanjem, izpričanim s 54 letno pripadnostjo klubu, je zapustil neizbrisen pečat  v zgodovini enega izmed najstarejših kegljaških klubov v Sloveniji in kegljaškega športa nasploh. Vinko, hvala ti in slava tvojemu spominu!

Sezona 2011/12

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

3.LIGA – VZHOD 2011/12

Uvrstitev v prvenstvu (17.9.2011 – 24.3.2012): 10.mesto z 10 osvojenimi točkami (5 zmag in 13 porazov); 56.283 podrtih kegljev, ekipno povprečje 3126,8, posamično povprečje521,1 (ekipa je po 16 letih izpadla iz 3.državne lige).

Igrali so: Jože Golob (18 tekem), povprečje 529,1, Igor Skaza (18) 512,7, Borut Planinšič (17) 539,3, Avgust Volšek (17) 527,6, Slavko Štelcar (17) 520,2, Jože Špenga (11) 508,1, Peter Rakovič (9) 506,8, Milan Mali (8) 505,8, Oto Lorenčič (5) 483,6, Vlado Ostojić (2) 502,4; trener-vodja ekipe Franc Ilešič. Borut Planinšič se je uvrstil v idealno šesterko prvenstva (4.mesto).

Domače tekme je ekipa igrala v dvorani Tabor.

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP (Celje, 15. in 21.4.2012); +60 let: 3.Volšek 547, 28. Špenga 501, 38. Planinšič 490, 40.Ilešič 487, 42. Golob 484, 50. Matulin 443; +65 let: 2. Lorenčič 559; +70 let: 9. Rakovič 523

 

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (1. in 2.krog v dvorani Tabor in Slovenski Bistrici, 31.3. in 1.4.2012, 3.krog, v katerega se je uvrstil Borut Planinšič, pa 14.4. v Ceršaku): 18. Planinšič (3 x 120) 1567 (533+517+517), 29. Golob (2 x 120) 1027 (511+516), 36. Ostojić 1018 (515+503), 42. Skaza 1000 (505+495)

ČLANSKO PRVENSTVO OTS V TANDEMIH

Dvorana Tabor (4.12.2011): 7.mesto Igor Skaza, Jože Špenga 248, 11.mesto Borut Planinšič, Avgust Volšek 235

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (S.Bistrica, 26.5.2012): +60 let: 4. Golob 547, 8. Ilešič 535, 15. Jože Matulin 506, 17. Volšek 502, 18. Špenga 498, 19. Planinšič 495; +65 let: 1. Lorenčič 551; +70 let: 3. Rakovič 526

 

OSTALA TEKMOVANJA

TURNIR RADLJE OB DRAVI (7.12.2011)

Uvrstitve: 18. Borut Planinšič 538. 28. Peter Rakovič 516, 36. Franc llešič 466

TURNIR CERŠAK (16.12.2011)

Uvrstitve (121udeležencev): 46. Borut Planinšič 540, 102. Franc Ilešič 502

MEDNARODNI TURNIR RUŠE (7.1.2012)

Uvrstitve (181 udeležencev): 87. Borut Planinšič 533, 97.Igor Skaza 529, 131. Peter Rakovič 510, 164. Franc Ilešič 487

MEDNARODNI TURNIR RUŠE OPEN (MAJ 2012)

Uvrstitve (259 nastopov): 36. Skaza 581, 71. Planinšič 565, 123. Volšek 545, 148. Ostojić 537, 227. Rakovič 503, 238. Ilešič 495

KLUBSKO PRVENSTVO  (3 x 120 LUČAJEV, 3. – 24.4.2012))

Uvrstitve: 1. Golob 1679 (povprečje 559,6), 2. Planinšič 1616 (535,6), 3. Volšek 1593 (531,0), 4. Štelcar 1571, 5. Rakovič 1567, 6. Matulin 1559, 7. Ostojić 1559, 8. Skaza 1544, 9. Špenga 1544, 10. Lorenčič 1541, 11. Ilešič 1513, 12. Slavko Fak 1451, 13. Igor Šteh 1429, 14. Mirko Pak 1425

TURNIR V BORBENIH IGRAH OB 60-LETNICI KK LOKOMOTIVA

Uvrstitve-moški (3.-13.5.2012): 1, Konstruktor 616, 2. Avtoprevoz 606, 3. De Vesta 576, 4. Krilato kolo 570, 5. Bavaria I 570, 6. Ceršak 566, 7. Konjice 565, 8. Impol 563, 9. DU Tabor 552, 10. DU Center 552, 11. Lokomotiva I 548, 12. Miklavž 544, 13. Večer 537, 14. ŠD Invalid 530, 15. Elektrarna Fala 529, 16. Drava DC 525, 17. Delovni invalidi 513, 18. Ruše 509, 19. Obrtna zbornica 507, 20. Avto Hoče  495, 21. Lokomotiva II 486, 22. Bavaria II 474, 23. Srečko Team 468, 24. DU Ptuj 465, 25. Nigrad I 463, 26. SŽ Sindikat strojevodij 462, 27. Veseljak 443, 28. Nigrad II 396.

Za KK Konstruktor so kegljali: Damir Vindiš, Darko Jug, Tadej Serdinšek, Darko Merčnik, Miran Truntič, Aljaž Plohl.

Posamično: 1. Franc Kirbiš (Avtoprevoz) 136 (1) točk, 2. Miran Truntič (DU Center) 132 (0), 3. Uroš Stoklas (Srečko Team) 114 (1).

Ženske: 1. Miklavž 546, 2. DU Tabor 432, 3. Impol 409

Za KK Miklavž so kegljale: Štefka Neuvirt, Sonja Jurančič, Karmen Jurančič, Ivanka Kocbek, Poldka Pertoci, Tatjana Vargazon

Posamično: 1. Karmen Jurančič 109 (1) točk, 2. Ivanka Kocbek 91 (2), 3. Štefka Neuvirt (vse Miklavž) 83 (3)

Za Lokomotivo I so igrali: Štelcar, Skaza, Golob, Volšek, Planinšič, Rakovič

Lokomotiva II: Lorenčič, Ostojić, Matulin, Šteh, Špenga, Ilešič

PRVENSTVO KROŽKOV OB 60-LETNICI KK LOKOMOTIVA (60 LUČAJEV)

Uvrstitve (15.5. – 2.6.2012; 86 udeležencev, 140 nastopov)

Moški registrirani: 1. Franc Kirbiš (Avtoprevoz) 296, 2. Franc Ilešič (Mlekarna Poštar) 292, 3. Borut Planinšič (Avtoprevoz) 287, 4. Matulin 283, 5. Truntič (oba DU Center) 276, 6. R.Pinterič (S.strojevodij) 276, 7. J.Špenga (DU Tabor) 274, 8. D.Merčnik (Avtoprevoz) 271, 9. J.Golob (D.invalidi) 271, 10. Petrovič 268, 11. Rakovič (oba DU Center) 264, 12. Duh (ASS Thomas) 256, 13. Korpar (Večer) 248, 14. Rusić (S.strojevodij) 236, 15. Haložan (S.strojevodij) 235

Moški neregistrirani: 1. Zvonko Stanko (Bar Medo) 279, 2. Alojz Kovačič (Optimisti) 277, 3. Marko Topolovec (SŽ CD) 272, 4. A.Fermišek (Bar Medo) 267, 5. Polič (Avto Hoče) 264, 6. Polše (Avtoprevoz) 263, 7. Drevenšek (ASS Thomas) 262, 8. Koler (Cestar) 262, 9. Štampar (Bar Medo) 262, 10. Pernek (OZ) 259, 11. Visočnik (ASS Thomas) 257, 12. I.Kirbiš (Avtoprevoz) 257, 13. M.Tome (SŽ CD) 257, 14. Veselič (Optimisti) 256, 15. Breznik (SŽ CD) 255, 16. Vajs (Avto Hoče) 254, 17. Senekovič (SŽ CD) 254, 18. Hamer 252, 19. Viltužnik (oba Avto Hoče) 251, 20. Dukarič (Bar Medo) 251, 21. Vrhnjak (Avtoprevoz) 250, 22. Zafred (ASS Thomas) 249, 23. Karo 247, 24. Erbert (oba Optimisti) 247, 25. Barun (Cestar) 243, 26. Vidrih (OZ) 243, 27. Lorber 240, 28. Križnik (oba Večer) 239, 29. Rep (Veseljak) 238, 30. J.Fermišek (Bar Medo) 236, 31. A.Špenga (DU Center) 235, 32. D.Brečko (S.strojevodij) 233, 33. Ferk (Cestar) 232, 34. Rožman (DU Tabor) 231, 35. Katavić (SŽ CD) 230, 36. T.Šinko (S.strojevodij) 230, 37. Zupanič (SŽ CD) 226, 38. Jakopič (OZ) 226, 39. Predin (DU Center) 226, 40. Špur (D.invalidi) 224, 41. Klampfer (Avto Hoče) 224, 42. Poljšak (Upokojenci KKL) 221, 43. Pernek (OZ) 219, 44. Hudernik (Avto Hoče) 219, 45. Glodež (OZ) 217, 46. Črnčec (Večer) 216, 47. E.Krajnc (OZ) 298, 48. Sedovšek (OZ) 187, 49. Čuček (Avto Hoče) 183, 50. Kokalj (OZ) 172.

Ženske registrirane: 1. Maja Drevenšek (ASS Thomas) 262, 2. Dragica Planinšič (ZM) 261, 3. Ksenija Duh (DU Tabor) 250, 4. Štefanič 250, 5. Romih (obe ZM) 247

Ženske neregistrirane: 1. Helena Krajnc (OZ) 262, 2. Alenka Hercog 258, 3. Zinka Veber 242, 4. Vujinović 234, 5. Štuber (vse DU Tabor) 233, 6. Mo.Drevenšek (ASS Thomas) 214, 7. Zorger (DU Tabor) 211, 8. Buzov (Večer) 209, 9. Vegan (Cestar) 208, 10. Kac (DU Tabor) 203, 11. Čuček (Avto Hoče) 203, 12. Vidovič 202, 13. Višnar 195, 14. Kompara 184, 15. Lokić (vse DU Tabor) 184, 16. Špur (D.invalidi) 182

MEMORIAL VINKA MANDLA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (1. – 13.6.2012): 1. Avto Hoče 531, 2. Optimisti Prijatelji 516, 3. DU Center 513, 4. Lokomotiva 510, 5. Bar Medo 496, 6. DU Tabor ženske 492, 7. Zavarovalnica Maribor 491, 8. SŽ Sindikat strojevodij 480, 9. Mlekarna Poštar 479, 10. ASS Thomas 472, 11. SŽ Centralne delavnice 460, 12. Upokojenci Lokomotive 454, 13. Obrtna zbornica 454, 14. Delovni invalidi 450, 15. Avtoprevoz 441, 16. DU Tabor moški 433, 17. Cestar SERŠ 416, 18. Veseljak 394.

Za Avto Hoče so kegljali: Aleš Klampfer, Robert Čančala, Darko Čuček, Janko Viltužnik, Miran Vajs, Drago Hamer.

Posamično: 1. Alojz Rozman 98 (2) točk, 2. Miran Truntič (oba DU Center) 96 (1), 3. Zofija Romih (ZM) 95 (2).

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

A SKUPINA: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz) 8 točk (3192 kegljev), 2. Avto Hoče 8 (3082),  3. Bar Medo 6 (3143), 4. ASS Thomas 6 (2957),  5. SŽ Centralne delavnice 6 (2785), 6. Večer 4 (3099), 7. Zavarovalnica Maribor 4 (2763)

B SKUPINA: 1. Mariborski vodovod 12 točk (2546), 2. Cestar-SERŠ 8 (2313), 3. OOZ Obrtnik 6 (2214), 4. Upokojenci Lokomotive 4 (2232), 5. DU Tabor ženske I 2 (2174), 6. DU Tabor ženske II 0 (1869)

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoznikov so kegljali: Konrad Kirbiš, Borut Planinšič, Ivan Kirbiš, Darko Merčnik, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Janez Prah, Leon Polše, Anton Kirbiš, Rajmund Žaberl

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

Uvrstitve (18.12.2011 – 28.1.2012)štejeta prva nastopa v krožkovni ligi): 1. Avto Hoče 1050, 2. Mariborski vodovod 1047, 3. Večer 1034, 4. ASS Thomas 1011, 5. Avtoprevoz 999, 6. Bar Medo 946, 7. SŽ Centralne delavnice 911, 8. Obrtna zbornica 896, 9. Zavarovalnica Maribor 893, 10. Cestar SERŠ 891, 11. Upokojenci Lokomotive 846, 12. DU Tabor ženske I 795, 13. DU Tabor ženske II 786

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: Oto Lorenčič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65 let)

2. MESTO: Oto Lorenčič na državnem veteranskem prvenstvu v Celju (+65 let)

3. MESTO: Avgust Volšek na državnem veteranskem prvenstvu v Celju (+60 let), Peter Rakovič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+70 let)

4. MESTO: Borut Planinšič v idealni šesterki prvenstva v 3.državni ligi, Jože Golob na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+60 let)

7. MESTO: Igor Skaza in Jože Špenga na prvenstvu OTS Maribor v tandemih

8. MESTO: Franc Ilešič na območnem veteranskem prvenstvu (+60)

2011-12-kk-lokomotiva-2011-12-img_3689-3PRVO MOŠTVO LOKOMOTIVE 2011/12

IN MEMORIAM

V letu 2012 so umrli dolgoletni člani KK Lokomotiva Ivan Perpar, Herman Šunko, Mirko Novak (vsi člani že v začetnih, 50-ih letih delovanja kluba) in Branko Petek (član kluba od začetka 80-ih let).

Sezona 2012/13

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP (Celje, 20. in 21.4.2013), +50 let: 17. Leon Polše 517; +60 let: 4. Borut Planinšič 548, 22. Avgust Volšek 523, 59. Jože Matulin 469, 62. Franc Ilešič 457; +65: 9. Jože Špenga 525, 12. Jože Golob 514; +70: 17. Oto Lorenčič 500, 19. Peter Rakovič 495

 

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

1.LIGA OTS MARIBOR (6 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitev v prvenstvu (15.9.2012 – 13.4.2013): 3.mesto s 33 osvojenimi točkami (16 zmag, en neodločen izid, 7 porazov), 74.371 podrtih kegljev, ekipno povprečje 3098,8, posamično povprečje 516,5.

Igrali so: Igor Skaza (22 tekem), povprečje 515,0, Jože Špenga (21) 524,1, Jože Golob (20) 519,3, Peter Rakovič (20) 515,5, Avgust Volšek (19) 517,3, Borut Planinšič (12) 524,8, Slavko Štelcar (12) 508,4, Erik Haložan (10) 514,5, Oto Lorenčič (7) 493,4, Izet Lemezović (5) 535,0, Franc Ilešič (5) 487,0, Milan Mali (2) 504,0; vodja ekipe Franc Ilešič, vaditelj z licenco Igor Skaza.

Domače tekme je ekipa igrala v dvorani Tabor.

2.LIGA OTS MARIBOR (4 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitev v prvenstvu (15.9.2012 – 28.4.201): 4.mesto s 25 točkami (11 zmag, 3 neodločeni izidi, 6 porazov), 37.224 podrtih kegljev, ekipno povprečje 1858,1 (za 19 tekem, ker tekma 20.kroga ni bila odigrana), posamično povprečje 489,8.

Igrali so: Leon Polše (15 tekem), povprečje 495,3, Ivan Senekovič (15) 476,2, Oto Lorenčič 527,5, Vinko Pernek (11) 475,5, Jože Matulin (9) 478,3, Franc Ilešič (8) 484,8, Igor Šteh (3) 465,6, Milan Mali (1), Erik Haložan (1), Miloš Rusić (1); vodja ekipe Franc Ilešič.

Domače tekme je ekipa igrala na kegljišču Lokomotive.

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS MARIBOR

Uvrstitve (1. in 2.krog 5. in 6.1.2013 v dvorani Tabor in Slovenski Bistrici, 3.krog 9.3.2013 na Ptuju, 4.krog 10.2.2013 v dvorani Tabor): 16.Igor Skaza (4 x 120) 2051, 18.Borut Planinšič (3 x 120) 1542, 19.Oto Lorenčič (3 x 120) 1538, 24.Erik Haložan (3 x 120) 1499, 25.Jože Golob (2 x 120) 1062, 27.Avgust Volšek (2 x 120) 1052, 31.Jože Špenga (2 x 120) 1022, 42.Leon Polše (2 x 120) 978

ČLANSKO PRVENSTVO OTS MARIBOR V TANDEMIH

Slov.Bistrica (8.12.2012): 4.mesto Igor Skaza, Erik Haložan, 8.mesto Jože Golob, Peter Rakovič

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (Ceršak, 25.5.2013): +50 let: 7. Leon Polše 504; +55 let: 3. Izet Lemezović 557; +60 let: 1. Borut Planinšič 567, 5. Avgust Volšek 542, 7. Jože Matulin 515, 11. Franc Ilešič 496,; +65 let: 2. Jože Špenga 543; +70 let; 3. Peter Rakovič 537

 

 

OSTALA TEKMOVANJA

MEDNARODNI TURNIR SLOV.BISTRICA (17.8. – 9.9.2012)

Uvrstitve (176): 89.Igor Skaza 538, 101.Peter Rakovič 530, 107.Jože Golob 527, 149.Franc Ilešič 499.

MEDNARODNI TURNIR LOKOS OPEN (1. – 9.9.2012)

Uvrstitve (132) v dvorani Tabor): 29. Planinšič 545, 31. Golob 543, 51. Ilešič 531, 59. Rakovič 524, 79. Skaza 513, 80. Volšek 512, 85. Štelcar 508, 95. Rusić 498.

MEDNARODNO SREČANJE ŽELEZNIČARSKIH KLUBOV (BORBENE IGRE)

Kegljišče Lokomotive (25.10.2012): 1. Željezničar Čakovec 600, 2. Krilato kolo 539, 3. Lokomotiva 1 521, 4. Lokomotiva 2 471

Za prvo ekipo Lokomotive so kegljali: Avgust Volšek, Slavko Štelcar, Franc Ilešič, Ivo Senekovič, Jože Golob in Josip Matuli, za drugo ekipo pa Jože Špenga, Leon Polše, Franc Ilešič, Ivo Senekovič, Oto Lorenčič in Josip Matulin.

TURNIR DRAVOGRAD (29.4.2013)

Rezultati (29.4.2013): Igor Skaza 580, Erik Haložan 579, Ivo Senekovič 539, Leon Polše 519.

PRIJATELJSKO SREČANJE S KK ŽELJEZNIČAR ČAKOVEC

Čakovec, 3.5.2012, rezultat prijateljske tekme v borbenih igrah (2 x 4 seti), Željezničar – Lokomotiva 404:373. Nastopili so: Anton Brumen 50 (4), Stanko Lašič 52 (5), Erik Haložan 56 (3), Franc Ilešič 77 (4), Avgust Volšek 59 (6), Peter Rakovič 79 (1).

KLUBSKO PRVENSTVO  (4 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitve (14. – 30.5.2013): 1. Rakovič 2192 (548,0), 2. Skaza 2163 (540,7), 3. Lemezović 2157 (539,2), 4. Senekovič 2130, 5. Pernek 2128, 6. Volšek 2121, 7. Planinšič 2102, 8. M.Mali 2093; po 3 nastopi: 9. Matulin 1569, 10. Lorenčič 1541, 11. Ilešič 1537, 12. Špenga 1526, 13. Haložan 1511, 14. Polše 1415; 2 nastopa: 15. Šteh 941.

Izven konkurence so nastopali (3 x 120): 1. Dalibor Katavič 1518, 2. David Brečko 1438, 3. Tomaž Šinko 1420, 4. Igor Pintarič 1419, 5. Bojan Mušič 1352, 6, Robert Pinterič (1) 554

MEDNARODNI TURNIR RUŠE OPEN (1. – 15.6.2013)

Uvrstitve (185 nastopov): 14. Igor Skaza 573, 104. Borut Planinšič 520, 125. Franc Ilešič 510.

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH (19.12.2012 – 25.4.2013)

SKUPINA A: 1. Avtoprevoz 10 točk (4008 kegljev), 2. Avto Hoče 10 (3413), 3. DU Center 8 (3788), 4. Mariborski vodovod 8 (3712), 5. Bar Medo 6 (3755), 6. Večer 6 (3539), 7. SŽ VIT 4 (3209), 8. ASS Thomas 4 (2894)

SKUPINA B: DU Tabor ženske I 12 (3379), 2. SŽ Vleka vlakov 10 (3412), 3. Zavarovalnica Maribor 10 (3153), 4. Delovni invalidi 8 (3281), 5. OOZ Obrtnik 8 (3155), 6. Lokomotiva veterani 4 (3114), 7. Veseljaki 2 (2629), 8. DU Tabor ženske II 2 (2759)

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoza so kegljali: Konrad Kirbiš, Anton Kirbiš, Ivan Kirbiš, Darko Merčnik, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Leon Polše, Borut Planinšič in Janez Prah.

Zmagovalna ekipa Avtoprevoza je 8.aprila 2013 na tekmi proti SŽ VIT (653:452) s 653 podrtimi keglji dosegla novi rekord krožkovne lige (prejšnji, s 647 keglji, je bil v posesti iste ekipe z dne 28.2.2007).

 

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH (19.12.2012 – 6.2.2013)

NOVOLETNI TURNIR (16 ekip): 1. DU Center 1140 kegljev, 2. Mariborski vodovod 1124, 3. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz) 1116, 4. Bar Medo 1036, 5. Večer 1032, 6. Avto Hoče 1031, 7. SŽ Vleka vlakov 1017, 8. DU Tabor ženske I 1005, 9. SŽ VIT 947, 10. Delovni invalidi 938, 11. Lokomotiva veterani 937, 12. Zavarovalnica Maribor 919, 13. OOZ Maribor 879, 14. Veseljaki 765, 15. DU Tabor ženske II  743, 16. ASS Thomas 460

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: Borut Planinšič na območnem veteranskem prvenstvu v Ceršaku (+60)

2. MESTO: Jože Špenga na območnem veteranskem prvenstvu v Ceršaku (+65)

3. MESTO: prva ekipa Lokomotive v 1.ligi OTS Maribor, Izet Lemezović na območnem veteranskem prvenstvu v Ceršaku (+55), Peter Rakovič na območnem veteranskem prvenstvu v Ceršaku (+70)

4. MESTO: Borut Planinšič na državnem veteranskem prvenstvu v Celju (+60), Igor Skaza in Erik Haložan na prvenstvu OTS Maribor v tandemih

8. MESTO: Jože Golob in Peter Rakovič na območnem prvenstvu v tandemih

9. MESTO: Jože Špenga na državnem veteranskem prvenstvu v Celju (+65)

14. MESTO: Igor Skaza na mednarodnem turnirju Ruše Open

2012-13-kk-lokomotiva-2012-13-13-4-2013-img_4829-2 2012-13-kk-lokomotiva-30-05-13-drugo-mostvo
PRVO IN DRUGO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 2012/13

Sezona 2013/14

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

DP V BORBENIH IGRAH

Uvrstitev v Celju, 22.12.2013 (21 ekip): 19.mesto s 498 podrtimi keglji; nastopili so: Ivan Senekovič, Tomaž Šinko, Vinko Pernek, Erik Haložan, Leon Polše, Igor Pintarič (rezerva Franc Ilešič).

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP (Celje, 26. In 27.4.2014); +50 let: 20. Vinko Pernek 508, 26. Milan Mali 497, 34. Leon Polše 481; +55: 5. Izet Lemezović 557; +60: 4. Avgust Volšek 547, 19. Borut Planinšič 524, 36. Franc Ilešič 490, 41. Jože Matulin 470; +65: 5. Jože Špenga 554; +70: 3. Peter Rakovič 543, 13. Oto Lorenčič 480.

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

1.LIGA OTS MARIBOR (6 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitev v prvenstvu (14.9.2013 – 22.3.2014): 1.mesto na kvalifikacijski lestvici in uvrstitev v kvalifikacije za popolnitev 3.državne lige. Ekipa je na 16 tekmah osvojila 25 točk (12 zmag, en neodločen rezultat, 3 porazi). Na absolutni lestvici (s predstavnikoma Koroške in Pomurja) pa je Lokomotiva z 31 točkami za Radljami ob Dravi zasedla 2.mesto (15-1-4). Izet Lemezović se je uvrstil v idealno šesterko prvenstva (5.mesto).

Nastopali so: Izet Lemezović (19 tekem, povprečje 539,15), Jože Golob (14), 531,00, Borut Planinšič (19), 530,45, Igor Skaza (19), 527,19, Avgust Volšek (19) 513,29, Erik Haložan (14, 512,67), Jože Špenga (11) 507,57, priložnostno pa še Dalibor Katavić (4), 519,1, Peter Rakovič (7) 498,0, Ivan Senekovič (3)  476, Milan Mali (1) 256, Vinko Pernek (1) 221. Ekipo je vodil trener Igor Skaza s pomočnikom Petrom Rakovičem, športni direktor je bil Avgust Volšek. Domače tekme je ekipa igrala v dvorani Tabor.

V kvalifikacijah za uvrstitev v 3.državno ligo, 10. in 11.5.2014 v Novi Gorici je Lokomotiva zasedla tretje mesto. Igrali so: Izet Lemezović 1140 (542+598), Peter Rakovič 1113 (583+530, Avgust Volšek 1077 (551+526), Jože Špenga 913 (532+381), Milan Mali 571, Borut Planinšič 510, Erik Haložan 510, Igor Skaza 508 in Dalibor Katavić 131. Končni vrstni red: 1. Radlje ob Dravi 6775 (3382+3393) podrtih kegljev, 2. Brežice 6550 (3313+3237), 3. Lokomotiva 6473 (3226+ 3247), 4. Šoštanj 6195 (3075+3120).

2.LIGA OTS MARIBOR (4 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitev druge ekipe Lokomotive v prvenstvu (14.9.2013 – 22.3.2014): 4.mesto z 28 točkami (14 zmag in 8 porazov), 42.806 podrtih kegljev na 22 tekmah, ekipno povprečje 1845,7, posamično povprečje 486,4.

Nastopali so: Milan Mali (514,98), Oto Lorenčič (503,00), Leon Polše (496,56), Ivan Senekovič 493,98, Vinko Pernek (491,24), priložnostno pa še Jože Matulin (502,0) in Franc Ilešič (461,50); vodji ekipe Franc Ilešič in zatem Vinko Pernek. Domače tekme je ekipa igrala na kegljišču Lokomotive.

Uvrstitev tretje ekipe Lokomotive v prvenstvu: 8.mesto s 23 točkami (11 zmag, en neodločen rezultat, 10 porazov), 42.406 podrtih kegljev na 22 tekmah, ekipno povprečje 1927,5, posamično 481,9.

Nastopali so: Dalibor Katavić (509,35), Igor Pintarič (495,28), David Brečko (494,53), Tomaž Šinko (481,01), Mario Druže (465,09) in Bojan Mušič (438,67); vodji ekipe David Brečko in zatem Tomaž Šinko. Domače tekme je ekipa igrala na kegljišču Lokomotive.

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS MARIBOR

Uvrstitve (1. in 2.krog 4. in 5.1.2014 v Ceršaku in Slovenski Bistrici, 3.krog 29.3.2014 v Rušah, 4.krog 30.3.2014 v Ceršaku; skupno 50 udeležencev): 6.Erik Haložan (4 x 120) 2129 (532,2), 10.Avgust Volšek (4) 2111 (527,7), 22.Borut Planinšič (3) 1555 (518,3), 27.Jože Golob (2) 1049, 33.Jože Špenga (2 ) 1017, 44. Leon Polše (2) 980, 46. Ivan Senekovič (2) 973, 47. Igor Skaza (2) 970

ČLANSKO PRVENSTVO OTS MARIBOR V TANDEMIH

Ruše, 8.12.2013: 11.mesto (osmina finala) Igor Skaza, Jože Golob, 12.mesto (osmina finala) Vinko Pernek, Leon Polše, 25.mesto (predtekmovanje) Jože Špenga, Izet Lemezović

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (Slovenska Bistrica, 7.6.2014); +50 let: 5. Leon Polše 512, 6. Milan Mali 496; +55 let: 1. Izet Lemezović 520; +60 let: 7. Jože Matulin 529, 10. Borut Planinšič 490, 11. Franc Ilešič 444; +65 let: 4. Jože Špenga 504; +70 let: 3. Oto Lorenčič 501

 

OSTALA TEKMOVANJA

TURNIR SLOV.BISTRICA (30.8.2013)

Uvrstitve (140 udeležencev): 21.Izet Lemezović 561, 60.Borut Planinšič 537, 67.Erik Haložan 534, 74.Leon Polše 530, 81.Jože Golob 528, 99.Peter Rakovič 518, 113.Ivan Senekovič 497, 114.Jože Špenga 497, 118.Igor Skaza 496

PRIJATELJSKA TEKMA S KK MIKLAVŽ

Dvorana Tabor, 4.9.2013, Miklavž – Lokomotiva 3:6 (4377:4442); nastopili so: Jože Golob (0:1) 486, Erik Haložan (1:0) 519, Milan Mali (0:1) 465, Borut Planinšič (1:0) 512, Izet Lemezović (1:0) 514, Ivan Senekovič (0:1) 493, Igor Skaza (1:0) 508, Leon Polše (1:0) 447, Peter Rakovič (1:0) 498: povprečje 9-članske ekipe 493,5.

PRIJATELJSKA TEKMA S KK PERGOLA

Ruše, 8.9.2013, Pergola – Lokomotiva 2:6 (4138:4295); nastopili so: Borut Planinšič (1:0) 518, Jože Golob (0:1) 528, Peter Rakovič (1:0) 544, Izet Lemezović (1:0) 572, Ivan Senekovič (0:1) 534, Avgust Volšek+Leon Polše (1:0) 270+280, Erik Haložan 1:0 (525), Igor Skaza (1:0) 524; povprečje 8-članske ekipe 536,8

PRIJATELJSKA TEKMA MED EKIPAMA KK LOKOMOTIVA

Dvorana Tabor, 2.11.2013, Lokomotiva 1 – Lokomotiva 2 7:1(3126:2953); Planinšič – Lorenčič 1:0 (562:547), Volšek – Ilešič 1:0 (493:465), Skaza – Senekovič 1:0 (491:487), Špenga – Haložan 0:1 (524:551), Rakovič – M.Mali 1:0 (520:486), Lemezović – Matulin 1:0 (536:417)

MEDNARODNI TURNIR RUŠE (26.12.2013 – 5.1.2014)

Uvrstitve (142  nastopov): 40. Avgust Volšek 542, 44. Igor Skaza 540, 49. Borut Planinšič 537, 62. Jože Špenga 527, 72. Jože Golob 523, 78. Vinko Pernek 516, 115. Dalibor Katavić 492, 121. Erik Haložan 488, 129. Ivan Senekovič 475, 131. Leon Polše 474, 139. David Brečko 459, 140. Tomaž Šinko 454.

KLUBSKO PRVENSTVO  (4 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitve (13. – 31.5.2014): 1. Lemezović     2154 (538,5), 2. Matulin 2111(527,7), 3. Planinšič 2097 (524,2), 4. Volšek 2076, 5. Golob 2073, 6. Lorenčič 2066, 7. Rakovič 2023, 8. M.Mali 2009; po 3 nastopi: 9. Polše 1483, 10. Špenga 1474, 11. Skaza 1453, 12. Mušič 1446, 13. Haložan 1443, 14. Ilešič 1437, 15. Šinko 1433, 16. Senekovič 1424, 17. Druže 1397, 18. Katavić 1391, 19. D.Brečko 1389, 20. Mernik 1348; po 2 nastopa: 21. I.Pintarič 882, 22. Fak 852

KLUBSKI TURNIR V DISCIPLINI SPRINT (4 x 10 LUČAJEV)

Uvrstitve (10. – 21.6.2014): 1. Igor Skaza, 2. Izet Lemezović (finale 2:0, 98:87, 97:81), 3.-4. Jože Špenga in Jože Matulin, 5.-8. Ivan Senekovič, David Brečko, Avgust Volšek, Oto Lorenčič, 9.-15. Franc Ilešič, Dalibor Katavić, Milan Mali, Tomaž Šinko, Erik Haložan, Leon Polše

MEDNARODNI TURNIR RUŠE OPEN (31.5. – 21.6.2014)

Uvrstitve (234 nastopov): 43. Lemezović 559, 50. Skaza 550, 125. M.Mali 525, 143. Haložan 519, 153. Druže 516, 178. Planinšič 508, 181. Polše 507, 189. Katavić 505, 220. Ilešič 473, 222. Brečko 472, 230. Mušič 461, 232. Senekovič 451, 233. Šinko 442

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH (11.11.2013 – 16.5.2014)

SKUPINA A: 1. DU Center 14 točk (3776 kegljev), 2. SŽ Sind.strojevodij 10 (3578), 3. Zavarovalnica Maribor  8 (3186), 4. Veterani Lokomotive 6 (3137), 5. DU Tabor Ž 1 6 (3134),            6. Veseljaki            2 (2799), 7. DU Tabor Ž 2 2 (2502)

SKUPINA B: 1. Avtoprevoz 14   (3693)  , 2. MB vodovod 10 (3659), 3. Stinako    10 (3632), 4. ASS Thomas     8 (3386),  5. SŽ VIT 4 (3433), 6. OOZ Obrtniki 4     (3086), 7. Delovni invalidi 4 (3053), 8. Avto Hoče 2 (3227)

POLFINALE: Mariborski vodovod – DU Center Maribor  509:528,  OOZ Avtoprevoz – SŽ Sindikat strojevodij 570:531

FINALE:  OOZ Avtoprevoz – DU Center Maribor  489:551

KONČNI  VRSTNI RED 2013/14: 1. DU Center Maribor, 2. OOZ Avtoprevoz, 3. SŽ Sindikat strojevodij, 4. Mariborski vodovod , 5.-6. Stinako in Zavarovalnica Maribor, 7.-8. ASS Thomas in Veterani Lokomotive, 9.-10. SŽ VIT in DU Tabor Ž 1, 11.-12. OOZ Obrtniki in Veseljaki, 13.-14. Delovni invalidi in DU Tabor Ž 2, 15. Avto Hoče

UVRSTITVE POSAMIČNO–SKUPNO (PREDTEKMOVANJE+KONČNICA): 1. Franc Kirbiš (Avtoprevoz, 9 nastopov) 924 točk (963 kegljev+13 praznih), 2. Darko Merčnik (Avtoprevoz) 697 točk (796 kegljev+33 praznih), 3. Smiljan Zlatkovski (MB vodovod) 671 točk (755 kegljev+28 praznih)

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH (11.11.2013 – 16.12.2013)

Uvrstitve (15 ekip): 1. DU Center Maribor 1063 kegljev, 2. Stinako 1048, 3. Avtoprevoz 1035, 4. SŽ VIT 1011, 5. MB vodovod 1006, 6. SŽ Sindikat strojevodij 974, 7. OOZ Obrtniki 917,  8. DU Tabor Ž 2 901, 9. ASS Thomas 894, 10. Delovni invalidi 885, 11. Veterani Lokomotive 883, 12. DU Tabor Ž 1 881, 13. Avto Hoče 866, 14. Zavarovalnica Maribor 862, 15. Veseljaki 803

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE

1. MESTO: prva ekipa Lokomotive v 1.ligi OTS Maribor (kvalifikacijska lestvica), Izet Lemezović na območnem veteranskem prvenstvu v Slov.Bistrici (+55)

3. MESTO: Peter Rakovič na državnem veteranskem prvenstvu v Celju (+70), Oto Lorenčič na območnem veteranskem prvenstvu v Slovenski Bistrici (+70)

4 .MESTO: Avgust Volšek na državnem veteranskem prvenstvu v Celju (+60), Jože Špenga na območnem veteranskem prvenstvu v Slov.Bistrici (+65)

5. MESTO: Izet Lemezović na državnem veteranskem prvenstvu v Celju (+55), Jože Špenga na državnem veteranskem prvenstvu v Celju (+65), Izet Lemezović v idealni šesterki prvenstva v 1.ligi OTS Maribor

6. MESTO: Erik Haložan na območnem članskem prvenstvu OTS Maribor

10. MESTO: Avgust Volšek na območnem članskem prvenstvu OTS Maribor

2013-14-kk-lokomotiva-2013-14-img_5557-1PRVO MOŠTVO KK LOKOMOTIVA 2013/14

Sezona 2014/15

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP (Celje, 18.4.2015); +50 let: 11.Milan Mali 525; +55: 3.Izet Lemezović 559, 24.Vinko Pernek 489, 32.Leon Polše 428; +60: 6.Borut Planinšič 558, 26.Avgust Volšek 521; +65: 14.Jože Špenga 497, 29.Jože Matulin 430; +70: 3.Peter Rakovič 555, 11.Oto Lorenčič 481

 

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

1.LIGA OTS MARIBOR 2014/15 (6 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitev v prvenstvu (13.9.2014 – 21.3.2015): 3.mesto. Ekipa je na 16 tekmah osvojila 21 točk (10 zmag, en neodločen izid, 5 porazov), podrla je 49.284 kegljev (ekipno povprečje 3080,2, posamično 513,4). Dalibor Katavić (3.mesto) in Izet Lemezović (5.) sta se uvrstila v idealno šesterko prvenstva.

Nastopali so: Dalibor Katavić na 15 tekmah (klasično povprečje 524,7 in povprečje KZS 534,77), Izet Lemezović 16 (525,5 in 528,90), Erik Haložan 16 (518,7 in 518,61), Avgust Volšek 13 (510,5 in 512,67), Borut Planinšič 15 (508,6 in 511,02), Igor Skaza 16 (508,8 in 510,25), Jože Špenga 11 (498,6 in 503,61), Peter Rakovič 3 (478,6), Milan Mali 2 (462,4) in Leon Polše 1 (113). Ekipo je do 7.kroga vodil trener Igor Skaza, od 8.kroga naprej pa Franc Ilešič, športni direktor je bil Avgust Volšek. Domače tekme je ekipa igrala v dvorani Tabor.

2.LIGA OTS MARIBOR (4 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitev druge ekipe Lokomotive v prvenstvu (22.9.2014 – 12.5.2015): 1. mesto po ligaškem delu v skupini A z 22 točkami (11 zmag in en poraz  in končno 3.mesto po dveh tekmah v končnici tekmovanja (poraz in zmaga). Ekipa je na 14 tekmah skupno podrla 27.882 kegljev (ekipno povprečje 1991,6, posamično 497,9). Oto Lorenčič je bil 4.igralec prvenstva.

Nastopali so: Oto Lorenčič na 12 tekmah (klasično povprečje 504,7 in povprečje KZS 507,09), Jože Matulin 10 (508,0 in 502,20), Leon Polše 12 (489,5 in 493,02), Jože Golob 12 (494,0 in 490,62), Vinko Pernek 8 (490,6 in 489,17), Ivan Senekovič 3 (494,3 in 494,33), Milan Mali 1 (250). Ekipo je do 6.kroga vodil Franc Ilešič, za tem pa Leon Polše. Domače tekme je ekipa igrala na kegljišču Lokomotive.

Uvrstitev tretje ekipe Lokomotive v prvenstvu (20.9.2014 – 14.3.2015): 7.mesto v skupini B s 4 točkami (dve zmagi in 10 porazov). Ekipa je na 12 tekmah podrla 23.002 keglja (ekipno povprečje 1916,8, posamično 479,2).

Nastopali so: Tomaž Šinko na 9 tekmah (klasično povprečje 498,3, povprečje KZS 501,10), Bojan Mušič 8 (490,8 in 489,60), Mario Druže 9 (473,3 in 471,20), David Brečko 7 (468,4 in 469,0), Gorazd Zupanič 5 (476,8 in 476,44), Drago Cimerman 6 (474,5 in 473,42), Danijel Mernik 5 (466,0 in 465,11) in Goran Vidrih 1 (417). Ekipo, ta je domače tekme igrala na kegljišču Lokomotive,  je vodil Tomaž Šinko.

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS MARIBOR

Uvrstitve (41 udeležencev); 1. in 2.krog 7.in 8.2.2015 v Ceršaku in Ptuju, 3.krog 28.3. v dvorani Tabor, 4.krog 29.3. v Rušah: 8. Igor Skaza (4 x 120) 2117 (povprečje 529,2), 20. Erik Haložan (3 x 120) 1545 (515,0), 25. Vinko Pernek (2 x 120) 1008 (504,0), 35. Tomaž Šinko (2 x 120) 965 (482,5)

ČLANSKO PRVENSTVO OTS MARIBOR V TANDEMIH

Uvrstitve, dvorana Tabor, 29.11.2014 (12 tandemov): 7.mesto (četrtfinale) Erik Haložan, Igor Skaza, 10.mesto (predtekmovanje) Izet Lemezović, Borut Planinšič, 12.mesto (predtekmovanje) Tomaž Šinko, Dalibor Katavić

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (Ceršak, 30.5.2015); +55 let: 1. Izet Lemezović 557, 3. Vinko Pernek 542, 5. Leon Polše 510; +60: 1. Avgust Volšek 548, 2. Borut Planinšič 542; +65: 1. Jože Špenga 556, 7. Jože Golob 490, 9. Jože Matulin 487; +70: 1. Peter Rakovič 539, 4. Oto Lorenčič 495

 

OSTALA TEKMOVANJA

PRIJATELJSKA TEKMA S KK CERŠAK

 Dvorana Tabor, 31.8.2014; Lokomotiva – Ceršak 8:3 (4667:4608); nastopili so: Planinšič (0:1) 534, Golob (0:1) 475, Šinko (0:1) 505, Lorenčič (1:0) 521, Lemezović (1:0) 531, Polše (1:0) 492, M.Mali (1:0) 540, Volšek (1:0) 552, Skaza (1:0) 517; povprečje 9-članske ekipe 518,5

PRIJATELJSKA TEKMA S KK RUŠE

Ruše, 4.9.2014; Ruše – Lokomotiva 7:3 (4201:4115); nastopili so: Planinšič (1:0) 525, Haložan (1:0) 554, Rakovič (0:1) 513, Volšek (0:1) 513, Šinko (0:1) 453, Polše (0:1) 533, M.Mali (1:0) 530, Skaza (0:1) 514; povprečje 8-članske ekipe 514,4

PRIJATELJSKA TEKMA S KK PERGOLA

Ruše, 7.9.2014: Pergola – Lokomotiva 6:2 (3155:3062); nastopili so: Planinšič (0:1) 477, Brečko (0:1) 474, Katavić (1:0) 548, M.Mali (0:1) 492, Lemezović (1:0) 546, Skaza (0:1) 525; povprečje 6–članske ekipe 510,3

KLUBSKI TURNIR NA 120 LUČAJEV NA POLNO

Uvrstitve; 9. – 20.12.2014 (2 x 120 in 8 najboljših 60 lučajev na izpadanje): 1. Peter Rakovič 1395 v predtekmovanju, v finalu 330:329, 2. Oto Lorenčič 1416, 3. Izet Lemezović 1432, 4. Avgust Volšek 1396, 5. Igor Skaza 1377, 6. Dalibor Katavić 1364, 7. Bojan Mušič 1361, 8. Danijel Mernik 1358, 9. Jože Špenga 1357, 10. Jože Matulin in Leon Polše po 1342, 12. Borut Planinšič 1342, 13. Jože Golob 1340, 14. Vinko Pernek 1339, 15. Drago Cimerman 1322, 16. Tomaž Šinko 1319, 17. Erik Haložan 1300, 18. Ivan Senekovič 1264

KLUBSKI TURNIR 2 x 120 NA ČIŠČENJE

Uvrstitve (23. in 30.12.2014): 1. Borut Planinšič 689, 2. Erik Haložan 674, 3. Jože Matulin 665, 4. Jože Špenga 664, 5. Peter Rakovič 633, Dalibor Katavić 629, 7. Avgust Volšek 618, 8. Igor Skaza 607, 9. Vinko Pernek 601, 10. Ivan Senekovič 546, 11. Drago Cimerman 535, 12. Jože Golob (1) 309, 13. Tomaž Šinko (1) 284

TURNIR CERŠAK (8. – 21.12.2014)

Uvrstitve (62 udeležencev): 18. Igor Skaza 542, 27. Erik Haložan 533, 45. Tomaž Šinko 501

MEDNARODNI TURNIR RUŠE (26.12.2014 – 4.1.2015)

Rezultati (129 nastopov): 44. Igor Skaza 530, 59.Tomaž Šinko 518, 85.Erik Haložan 501, 115.Vinko Pernek 471, 119.Jože Špenga 460

TURNIR DVOJIC/TANDEMOV RUŠE (12.4.2015)

Rezultati (44 nastopov, 120 lučajev): 1. mesto Igor Skaza, Erik Haložan 575, 4. Borut Planinšič, Izet Lemezovič 555, 13. Tomaž Šinko, Drago Cimerman 505, 32. Vinko Pernek, Leon Polše 438

KLUBSKO PRVENSTVO  (4 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitve (14.4. – 9.5.2015): 1. Avgust Volšek 2091 (povprečje 522,7), 2. Igor Skaza 2063 (515,7), 3. Izet Lemezović 2054 (513,5), 4. Peter Rakovič 2053, 5. Jože Špenga 2050, 6. Borut Planinšič 2031, 7. Leon Polše 2011, 8. Erik Haložan 1969; po 3 nastopi: 9. Jože Matulin 1533, 10. Jože Golob 1478, 11. Tomaž Šinko 1474, 12. Milan Mali 1474, 13. Danijel Mernik 1464, 14. Vinko Pernek 1459, 15. Oto Lorenčič 1456, 16. Ivan Senekovič 1444, 17. Franc Ilešič 1398, 18. Drago Cimerman 1363, 19. Goran Vidrih 1323

TURNIR KK BREST CERKNICA – 47.GROMOV MEMORIAL (13., 21.4. in 30.4.2015)

Uvrstitve (119 udeležencev): 18. Borut Planinšič (558 v predtekmovanju, 544 v finalu), 33. Igor Skaza 577, 67. Izet Lemezović 550, 95. Erik Haložan 527, 98. Tomaž Šinko 525, 100. Vinko Pernek 522

11. KEGLJAŠKI MARATON KRANJ (13.5.2015)

Rezultati- 8 x 30 lučajev (130 udeležencev): 6. Dalibor Katavić 1100 (+60 bonusa), 47. Igor Skaza 1031 (+60 bonusa), 91. Vinko Pernek 971 (+60 bonusa), 100. Tomaž Šinko 962 (+60 bonusa)

MEDNARODNI TURNIR NBC ZAPREŠIĆ (17.4. – 31.5.2015)

Uvrstitve (94 udeležencev, 177 nastopov): 17. Izet Lemezović 629 (uvrstil se je v finale med 24 najboljših, kjer je na 2 x 30 lučajev izpadel v prvem krogu tekmovanja in zasedel 17. – 24.mesto), 75. Borut Planinšič 549.

Rezultat 629 podrtih kegljev na 120 lučajev predstavlja doslej absolutno najboljši dosežek tekmovalca v majici Lokomotive (dotlej Dejan Koser s 619 keglji na tekmi druge ekipe v prvi ligi OTS Maribor z dne 14.3.2010).

TURNIR SLOVENJ GRADEC (28.5. – 28.6.2015)

Uvrstitve (200 lučajev; 87 nastopov): 3. Izet Lemezović 940,  26. Erik Haložan 880,  41. Igor Skaza 867,  69. Dalibor Katavić 825

MEDNARODNI TURNIR RUŠE OPEN (30.5. – 20.6.2015)

Uvrstitve (136 nastopov): 11. Igor Skaza 561, 14. Erik Haložan 558, 48. Borut Planinšič 535, 72. Vinko Pernek 523, 80. Dalibor Katavić 518, 86. Leon Polše 514

KLUBSKI TURNIR V DISCIPLINI SPRINT (4 x 10 LUČAJEV)

Uvrstitve (9. – 13.6.2015): 1. Igor Skaza, 2. Oto Lorenčič (finale 1:1/SV 17:16; 92:93, 91:76), 3. Borut Planinšič, 4. Vinko Pernek; 5. – 8.: Izet Lemezović, Leon Polše, Franc Ilešič, David Brečko;

9. – 15.: Ivan Senekovič, Jože Golob, Tomaž Šinko, Jože Špenga, Drago Cirmerman, Erik Haložan, Goran Vidrih

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH (1.12.2014 – 11.4 .2015)

SKUPINA A: 1. DU Center 16 točk (3767 kegljev; povprečje 538,1 na 7 tekmah; proti ekipi SŽ SS zmaga brez borbe), 2. DU Tabor ženske 1 8 (3664, 8 tekem), 3. Veterani Lokomotive 8 (3590, 8 tekem), 4. SŽ Sindikat strojevodij 8 (3505, 7 tekem), 5. DU Tabor ženske 2 0 (3035, 8 tekem)

SKUPINA B: 1. Zavarovalnica Maribor 14 točk (3918 kegljev, povprečje 489,7 na 8 tekmah), 2. SŽ VIT 12 (3997, 8 tekem), 3. Stinako 12 (3940, 8 tekem), 4. Mariborski vodovod 8 (3985, 8 tekem), 5. OOZ Obrtniki 7 (3415, 8 tekem), 6. ASS Thomas 6 (3793, 8 tekem), 7. Avto Hoče 6 (3162, 8 tekem), 8. Delovni invalidi 3 (3445, 8 tekem), 9. Večer 2 (3084, 8 tekem)

KONČNICA – polfinale: DU Center – SŽ VIT 522:495, Zavarovalnica Maribor – DU Tabor ženske 1 490:448; finale: DU Center . Zavarovalnica Maribor 587:501

KONČNE UVRSTITVE: 1. DU Center, 2. Zavarovalnica Maribor, 3. SŽ VIT, 4. DU Tabor ženske 1, 5. Stinako, 6. Mariborski vodovod, 7. Veterani Lokomotive, 8. SŽ Sindikat strojevodij, 9. OOZ Obrtniki, 10. ASS Thomas, 11. Avto Hoče, 12. Delovni invalidi, 13. Večer, 14. DU Tabor ženske 2

POSAMIČNO (upošteva se le predtekmovanje/po 8 tekem): 1. Smiljan Zlatkovski (MB Vodovod) 641 točk (749 kegljev minus 36 praznih x 3), 2. Dalibor Katavić (SŽ VIT) 630 točk (729/33), 3. Majda Štefanič (Zavarovalnica MB) 621 točk (702/27)

MEMORIAL VINKA MANDLA V BORBENIH IGRAH (1.12.2014 – 16.1.2015)

1. DU Center 1066 kegljev, 2. Stinako 1015, 3. Mariborski vodovod 1009, 4. SŽ VIT 1000, 5. DU Tabor Ž 1 963, 6. SŽ Sindikat strojevodij 950, 7. Zavarovalnica Maribor 948, 8. ASS Thomas 928, 9. Delovni invalidi 895, 10. Veterani KKL 893, 11. Večer 865, 12. Avto Hoče 829, 13. OOZ Obrtniki 825, 14. DU Tabor Ž 2 724

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KKL V BORBENIH IGRAH (6.1. – 4.2.2015)

1. DU Center 1109, 2. SŽ Sindikat strojevodij 1053, 3. Stinako 1022, 4. Mariborski vodovod 1021, 5. Zavarovalnica Maribor 975, 6. SŽ VIT 962, 7. ASS Thomas 945, 8. Avto Hoče 932, 9. Veterani KKL 906, 10. Večer 883, 11. DU Tabor Ž 1 878, 12. OOZ Obrtniki 861, 13. Delovni invalidi 837, 14. DU Tabor Ž 2 712

 

 

REZIME – NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE 2014/15

1.MESTO: Izet Lemezović na območnem veteranskem prvenstvu v Ceršaku (+55), Avgust Volšek na območnem veteranskem prvenstvu v Ceršaku (+60), Jože Špenga na območnem veteranskem prvenstvu v Ceršaku (+65), Peter Rakovič na območnem veteranskem prvenstvu v Ceršaku (+70), Igor Skaza in Erik Haložan na turnirju tandemov v Rušah

2.MESTO: Borut Planinšič na območnem veteranskem prvenstvu v Ceršaku (+60)

3.MESTO: prva ekipa Lokomotive v 1.ligi OTS Maribor, Druga ekipa Lokomotive v 2.ligi OTS Maribor, Dalibor Katavić v idealni šesterki prvenstva v 1.ligi OTS Maribor, Izet Lemezović na državnem veteranskem prvenstvu v Celju (+55), Peter Rakovič na državnem veteranskem prvenstvu v Celju (+70), Vinko Pernek na območnem veteranskem prvenstvu v Ceršaku (+55), Izet Lemezović med rekreativci na turnirju v Slovenj Gradcu

4.MESTO: Borut Planinšič in Izet Lemezović na turnirju tandemov v Rušah

5.MESTO: Izet Lemezović v idealni šesterki prvenstva v 1.ligi OTS Maribor

7.MESTO: Erik Haložan in Igor Skaza na območnem prvenstvu v tandemih

6.MESTO: Borut Planinšič na državnem veteranskem prvenstvu v Celju (+60), Dalibor Katavić na kegljaškem maratonu v Kranju

8.MESTO: Igor Skaza na območnem članskem prvenstvu OTS Maribor

11.MESTO: Igor Skaza na turnirju Ruše Open

14.MESTO: Erik Haložan na turnirju Ruše Open

17.MESTO: Izet Lemezović v predtekmovanju in v finalu turnirja NBC v Zaprešiću

18.MESTO: Borut Planinšič v fnalu Gromovega memoriala v Cerknici

2014-15-kk-lokomotiva-1-mostvo-2014-15-1-dsc03528-3PRVA EKIPA KKL 2014/15 2014-15-kk-lokomotiva-2-mostvo-2014-15-dsc03578-2DRUGA EKIPA KKL 2014/15 2014-15-kk-lokomotiva-3-2014-15TRETJA EKIPA KKL 2014/15

Sezona 2015/16

DRŽAVNA PRVENSTVA KZS

POSAMIČNO ČLANSKO PRVENSTVO

Uvrstitvi (9. in 10.4.2016 v Postojni in Cerknici, 54 udeležencev): 32. Erik Haložan 1153 (588 + 565), 39. Izet Lemezović 1136 (553 + 583)

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO

Uvrstitve na DP (Celje, 23.4.2016); +55 let: 6. Vinko Pernek 527, 7. Izet Lemezović 526, 24. Leon Polše 465; +65: 2.mesto Borut Planinšič 552, 9. Jože Matulin 521, 13. Avgust Volšek 506, 20. Jože Špenga 490, 35. Franc Ilešič 439; +70: 6. Oto Lorenčič 506, 10. Peter Rakovič 486

OBMOČNA PRVENSTVA OTS MARIBOR

1.LIGA OTS MARIBOR 2015/16 (6 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitev v prvenstvu (13.9.205 – 20.3.2016): 1.mesto. Ekipa je na 20 tekmah osvojila 35 točk (17 zmag, en neodločen izid, 2 poraza), podrla je 62.035 kegljev (ekipno povprečje 3101,7, posamično 516,9). Izet Lemezović je bil po doseženem povprečju prvi igralec prvenstva.

Nastopali so: Izet Lemezović na 19 tekmah (povprečje KZS 532,88 in klasično povprečje 531,9), Igor Skaza 20 (524,85 in 519,2), David Petek 15 (523,59 in 522,8), Borut Planinšič 18 (519,68 in 514,4), Erik Haložan 14 (516,91 in 516,9), Avgust Volšek 505,45 in 505,9), Dalibor Katavić 11 (522,36 in 519,6), Matic Kreuh 9 (517,85 in 511,4), Muhamed Seferović 3 (496,0), Milan Mali 2 (466,6) in Andrej Kocjan 2 (442,4). Ekipo je vodil Franc Ilešič, športni direktor je bil Igor Skaza. Domače tekme je ekipa igrala v dvorani Tabor.

KVALIFIKACIJE ZA UVRSTITEV V 3.DRŽAVNO LIGO

14. in 15.5.2016: ekipa KK Lokomotiva se je uvrstila v 3.državno ligo – vzhod, potem ko v kvalifikacijah v Slovenski Bistrici in Slovenskih Konjicah s skupno 6342 keglji (3148 + 3194) osvojila prvo mesto pred Brežicami, Radljami, Šoštanjem in Nafto. Pod vodstvom Franca Ilešiča so nastopali: Erik Haložan 1100 (538 + 562) kegljev, Dalibor Katavić 1064 (543 + 521), Igor Skaza 1055 (510 + 545), Izet Lemezović 1054 (547 + 507), David Petek 1026 (508 + 518) ter po enkrat Avgust Volšek 502 in Borut Planinšič 541 (rezervni igralec Leon Polše ni nastopil).

2.LIGA OTS MARIBOR (4 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitev druge ekipe Lokomotive v prvenstvu (14.9.2015 – 19.3.2016): 1.mesto. Ekipa je na 20 tekmah osvojila 35 točk (17 zmag, en neodločen izid, 2 poraza), podrla je 39.709 kegljev (ekipno povprečje 1985,4, posamično 496,4). Milan Mali je bil po povprečju tretji igralec prvenstva, Leon Polše pa šesti.

Nastopali so:  Milan Mali na 16 tekmah (povprečje KZS 513,43, klasično povprečje 511,9), Leon Polše 19 (501,88 in 503,2), Jože Matulin 13 (489,08 in 495,7), Peter Rakovič 14 (487,75 in 492,3), Jože Golob 7 (473,0), Goran Vidrih 4 (475,5), Oto Lorenčič 3 (507,3), Branislav Trglavčnik 2 (504,0), Franc Ilešič 1 (412). Ekipo je vodil Leon Polše. Domače tekme je ekipa igrala na kegljišču Lokomotive.

Uvrstitev tretje ekipe Lokomotive v prvenstvu (19.9.2015 – 19.3.2016): 5.mesto. Ekipa je osvojila 22 točk (11 zmag in 9 porazov), podrla je 38.657 kegljev (ekipno povprečje 1932,8, posamično 483,2). Andrej Kocjan je bil po povprečju drugi igralec prvenstva.

Nastopali so: Tomaž Šinko na 18 tekmah (povprečje KZS 482,67, klasično 485,8), Anžej Hriberšek 12 (483,00 in 484,9), Drago Cimerman 16 (466,49 in 467,3), Andrej Kocjan 9 (518,88 in 515,3), Bojan Mušič 8 (462,80 in 469,5), Muhamed Seferović 7 (493,53 in 494,7), Danijel Mernik 6 (460,50 in 466,0), David Petek 1 (525), David Brečko 1 (505), Mihael Kristl 1 (478), Danilo Klobučar 1 (460). Ekipo je vodil Tomaž Šinko. Domače tekme je ekipa igrala na kegljišču Lokomotive.

ČLANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS MARIBOR

Uvrstitve (31 udeležencev); 1. in 2.krog, 9. in 10.1.2016, v Rušah in Slov.Bistrici, 3.krog 2.4.2016 v Ceršaku, 4.krog 3.4.2016 v dvorani Tabor: 1.mesto (prvak OTS) Izet Lemezović 2197 (564+567+547+519, povprečje 549,2), 6. Erik Haložan 2115 (492+549+571+503); oba sta se uvrstila na državno prvenstvo;  10. Igor Skaza 2098 (509+523+518+548), 14. David Petek 2073 (518+523+514+518); 3 krogi: 18. Borut Planinšič 1535 (506+504+525); 2 kroga: Andrej Kocjan 1050 (537+513; nastopu v 3.krogu se je odpovedal), 27. Tomaž Šinko 999 (519+480)

ČLANSKO PRVENSTVO OTS MARIBOR V TANDEMIH

Uvrstitve, dvorana Tabor, 6.12.2015: 2.mesto (finale) Borut Planinšič, Izet Lemezović, 3.mesto Erik Haložan, Igor Skaza, 6.mesto (kvalifikacije) Drago Cimerman, Bojan Mušič

VETERANSKO POSAMIČNO PRVENSTVO OTS

Uvrstitve (Ptuj, 7.5.2016); +55 let: 2.mesto Izet Lemezović 546, 5. Vinko Pernek 476; +65: 2.mesto Jože Špenga 511, 3.mesto Borut Planinšič 507; +70: 1.mesto (že devetič) Peter Rakovič 493

 

OSTALA TEKMOVANJA

TURNIR SLOVENSKE KONJICE (15.8.2015)

Uvrstitve (86 udeležencev): 14. Igor Skaza 559, 43. Erik Haložan 525, 49. Peter Rakovič 522, 65. Jože Špenga 513, 71. Izet Lemezović 499, 72. Vinko Pernek 497, 74. Borut Planinšič 492

PRIJATELJSKA TEKMA S KK RUŠE

Ruše, 20.8.2015: zaradi okvare prve steze tekme ni bilo moč odigrati v celoti. Rezultati ekipe KK Lokomotiva: Izet Lemezović 505, Borut Planinšič 506, Andrej Kocjan 515, Muhamed Seferović 546, Mihael Kristl 502, Igor Skaza 514, Avgust Volšek 533 (povprečje 517,3).

TURNIR SLOVENSKA BISTRICA (14.8. – 6.9.2015)

Uvrstitve (76 udeležencev): 27. Borut Planinšič 530, 33. Izet Lemezović 523, 47. Vinko Pernek 512, 58. Igor Skaza 497, 64. Branko Trglavčnik 488

PRIJATELJSKA TEKMA S KK KONSTRUKTOR 2

Kegljišče KK Lokomotiva in dvorana Tabor, 3.9.2015: Lokomotiva – Konstruktor 3049:3071; nastopili so: Andrej Kocjan 497, Matic Kreuh 493. Muhamed Seferović 512 (na KKL; ni vštetih 457 kegljev Jožeta Goloba kot sedmega igralca), Izet Lemezović 550, Erik Haložan 493, Borut Planinšič 504 (v DT); povprečje 6-članske ekipe 508,2.

PRIJATELJSKA TEKMA S KK RUŠE

Kegljišče v Rušah, 7.9.2015: Ruše – Lokomotiva 3171:3219 (3:5); igrali so: Andrej Kocjan 576 (1:0), Muhamed Seferović 542 (1:0), David Petek 515 (0:1), Matic Krevh 561(1:0), Erik Haložan 558 (0:1), Borut Planinšič 467 (0:1); povprečje ekipe 536,5.

TURNIR KK CERŠAK (12. – 18.12.2015)

Uvrstitve v predtekmovanju (65 udeležencev): 14.Igor Skaza 569 (v finalu 11.mesto, 529), 21. Lemezović 559, 31. Erik Haložan 542, 53. Borut Planinšič 504.

UV TURNIR KK RUŠE (21.12.2015 – 3.1.2016)

Uvrstitve (119 nastopov): 2.mesto Igor Skaza 579, 8. Dalibor Katavić 559, 15. Izet Lemezović 550, 22. Borut Planinšič 544, 31. Leon Polše 535, 38. Erik Haložan 531, 44. Branko Trglavčnik 525, 71. Andrej Kocjan 505, 92. David Brečko 487, 93. David Petek 486, 99. Tomaž Šinko 482, 105. Danijel Mernik 477, 107. Matic Kreuh 470

TURNIR V TANDEMIH V RUŠAH (21.2.2016)

Uvrstitve (27 tandemov): 5. Igor Skaza, Erik Haložan 527, 6. Muhamed Seferović, Matic Kreuh 513, 7. Borut Planinšič, Izet Lemezović 513

KLUBSKI TURNIR NA 120 LUČAJEV NA POLNO

Uvrstitve, 5.1. – 20.2.2016 (2 x 120 in končnica osmerice 60 lučajev na izločanje): 1. Izet Lemezović, v predtekmovanju 1375, v finalu 373:335, 2. Avgust Volšek 1403, 3. Borut Planinšič 1367, v malem finalu 338:332, 4. Andrej Kocjan 1417, 5.-8. David Petek 1462, Igor Skaza 1412, Leon Polše 1391, Goran Vidrih 1373; 9. Peter Rakovič 1429, 10. Jože Matulin 1408, 11. Jože Špenga 1408, 12. Dalibor Katavić 1382, 13. Milan Mali 1365, 14. Bojan Mušič 1356, 15. Anžej riberšek 1354, 16. Branislav Trglavčnik 1350, 17. Erik Haložan 1349, 18. Tomaž Šinko 1337, 19. Danijel Mernik 1293, 20. Drago Cimerman 1265, 21. Danilo Klobučar 1208.

Rakovič, Matulin, Špenga in Katavić so se nastopom v končnici odpovedali.

KLUBSKO PRVENSTVO (4 x 120 LUČAJEV)

Uvrstitve (29.3. – 17.4.2016): 1. Izet Lemezović 2185 (povprečje 546,2), 2. Borut Planinšič 2164 (541,0), 3. Igor Skaza 2121 (530,2), 4. Peter Rakovič 2110, 5. Vinko Pernek 2094, 6. Erik Haložan 2072, 7. Avgust Volšek 2067, 8. Leon Polše 2064; po 3 nastopi: 9. Oto Lorenčič 1547, 10. Jože Špenga 1541, 11. David Petek 1528, 12. Anžej Hriberšek 1527, 13. Jože Matulin 1511, 14. Dalibor Katavić 1506, 15. Branislav Trglavčnik 1506, 16. Tomaž Šinko 1491, 17. Bojan Mušič 1472, 18. Goran Vidrih 1451, 19. Drago Cimerman 1437, 20. Franc Ilešič 1410, 21. Igor Dolinšek 1328; po 2 nastopa: 22. Muhamed Seferović 1004, 23. Danijel Mernik 934; 1 nastop: 24. Milan Mali 480

TURNIR V CERKNICI – 48.GROMOV MEMORIAL (19.4.2016)

Uvrstitve (145 nastopov): 3.mesto Erik Haložan 608, 23.Igor Skaza 579, 38.Avgust Volšek 562, 43.Izet Lemezović 558, Dalibor Katavić 546, 69.David Petek 542, 107.Borut Planinšič 515, 115.Vinko Pernek 507, 124. Leon Polše 501 (seštevek najboljših šestih rezultatov je 3395 kegljev, povprečje znaša 565,8, kar je rekordni dosežek KKL na 120 lučajev)

12. KEGLJAŠKI MARATON KRANJ

Rezultati- 8 x 30 lučajev (108 nastopov): 12. Igor Skaza 1131 (1071+60 bonusa), 43. Dalibor Katavić 1068 (1008+60 bonusa), 75. Vinko Pernek 1013 (953+60 bonusa), 84. Tomaž Šinko 999 (939+60 bonusa)

TURNIR V SLOVENJ GRADCU (22.5.2016)

Uvrstitve (72 nastopov): 4. Izet Lemezović 565, 11. Borut Planinšič 538

TURNIR RUŠE OPEN (2.6.2016)

Uvrstitve (115 nastopov):  27. Igor Skaza 544, 36. Borut Planinšič 538,  43. Erik Haložan 532, 46. Dalibor Katavić 530,  58. Leon Polše 519,  68. Avgust Volšek 513,  73. Izet Lemezović 509, 94. David Petek 495, 95. Branislav Trglavčnik 493, 107. Vinko Pernek 470

KLUBSKI TURNIR V DISCIPLINI SPRINT (2 x 20 LUČAJEV)

Urstitve (31.5. – 18.6.2016): 1. Jože Špenga, 2. Oto Lorenčič (finale 2:0; 80:69, 78:71), 3. Izet Lemezović, 4. Vinko Pernek; 5. – 8.mesto: Tomaž Šinko, Goran Vidrih, Igor Dolinšek, Borut Planinšič (s 114 na 20 in 207 na 40 lučajev v osmini finala postavljen novi klubski rekord); 9. – 12.mesto: Igor Skaza, Leon Polše, Josip Matulin, Erik Haložan (v kalifikacijah je nastopil še Bojan Mušič).

KLUBSKI TURNIR 2 x 120 NA ČIŠČENJE

Uvrstitve (14. – 30.6.2016): 1. Izet Lemezović 688 (320 + 368), 2. Branislav Trglavčnik 683 (340 + 343), 3. Borut Planinšič 679 (316 + 363), 4. Avgust Volšek 672 (356 + 316), 5. Jože Špenga 664 (278 + 386), 6. Igor Skaza 653 (330 + 323), 7. Jože Matulin 644 (328 + 316), 8. Vinko Pernek 639 (343 + 296), 8. David Petek 639 (343 + 296), 10. Leon Polše 605 (261 + 344), 11. Ivan Fras 583 (286 + 297), 12. Igor Dolinšek 569 (334 + 235), 13. Goran Vidrih 567 (313 + 254)

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH (7.12.2015 – 16.4 .2016)

SKUPINA A: 1. SŽ Sindikat strojevodij 10 točk (2513 kegljev na 5 tekmah; povprečje 502,6), 2. DU Center 1 6 (2494), 3. DU Tabor moški 6 (2467, 4. Veterani KKL 4 (2227, 5. DU Tabor ženske 1 4 (2161, 6. DU Tabor ženske2 0 (2052)

SKUPINA B: 1. Stinako 14 točk (3671 kegljev na 7 tekmah, povprečje 524,2), 2. DU Center 2 8 (3549), 3. Mariborski vodovod 8 (3520), 4. Zavarovalnica Maribor 8 (3352), 5. ASS Thomas 8 (3305), 6. SŽ VIT 6 (3395), 7. Večer 4 (3226), 8. Obrtnik 0 (3018)

KONČNICA – polfinale: SŽ Strojevodij – DU Center 2 552:518, Stinako – DU Center 1 528:580; finale: DU Center 1 – SŽ Sindikat strojevodij 536:499

KONČNE UVRSTITVE: . DU Center 1, 2. SŽ Sindikat strojevodij, 3. Stinako, 4. DU Center 2, 5. DU Tabor moški, 6. Mariborski vodovod, 7. Zavarovalnica Maribor, 8. Veterani KKL, 9. ASS Thomas, 10. DU Tabor ženske 1, 11. SŽ VIT, 12. DU Tabor ženske 2, 13. Večer, 14. Obrtnik

POSAMIČNO (upošteva se le predtekmovanje): 1.Aleš Fermišek (Stinako) 606 točk (povprečje 86,6, 669 kegljev na 7 tekmah, 21 rib), 2. Izidor Dukarič (Stinako) 605 (677/24), 3. Jože Matulin (DU Center) 564 (663/33)

NOVOLETNI TURNIR KROŽKOV KKL V BORBENIH IGRAH (7.12.2015 – 29.1.2016)

1. DU Tabor moški 1078 kegljev (2 tekmi), 2. Stinako 1038, 3. DU Center 2 1029, 4. SŽ VIT 1025, 5. SŽ Sindikat strojevodij 987, 6. DU Center 1 981, 7. Zavarovalnica Maribor 958, 8. Mariborski vodovod 919, 9. Veterani KKL 904, 10. ASS Thomas 895, 11. Večer 889, 12. DU Tabor Ž 1 873, 13. DU Tabor Ž 2 822, 14. Obrtnik 814

MEMORIAL VINKA MANDLA V BORBENIH IGRAH (11.1.2015 – 24.3.2016)

1. Mariborski vodovod 1093 kegljev (2 tekmi), 2. Stinako 1081, 3. SŽ Sindikat strojevodij 1038, 4. DU Center 1 1000, 5. ASS Thomas 977, 6. DU Center 2 973, 7. Zavarovalnica Maribor 970, 8. SŽ VIT 945, 9. DU Tabor moški 906, 10. Večer 867, 11. Obrtnik 855, 12. Veterani KKL 834, 13. DU Tabor Ž 1 821, 14. DU Tabor Ž 2 800

REZIME – NAJVIŠJE/NAJVIDNEJŠE UVRSTITVE 2015/16

1.MESTO: prva ekipa Lokomotive v 1.ligi OTS Maribor, prva ekipa Lokomotive v kvalifikacijah za 3.državno ligo, Izet Lemezović v idealni šesterki prvenstva v 1.ligi OTS (igralec prvenstva), druga ekipa Lokomotive v 2.ligi OTS Maribor, Izet Lemezović na članskem posamičnem prvenstvu OTS Maribor, Peter Rakovič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+70)

2.MESTO: Borut Planinšič in Izet Lemezović na prvenstvu OTS Maribor v tandemih, Borut Planinšič na državnem veteranskem prvenstvu (+65), Izet Lemezović na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+55), Jože Špenga na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65), Igor Skaza na UV turnirju v Rušah

3.MESTO Erik Haložan in Igor Skaza na prvenstvu OTS Maribor v tandemih, Borut Planinšič na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+65), Erik Haložan na Gromovem memorialnem turnirju v Cerknici

4.MESTO: Izet Lemezović na turnirju v Slovenj Gradcu (skupina rekreativcev)

5.MESTO: Igor Skaza in Erik Haložan na turnirju tandemov v Rušah, Vinko Pernek na veteranskem prvenstvu OTS Maribor (+55)

6.MESTO: Erik Haložan na članskem posamičnem prvenstvu OTS Maribor, Muhamed Seferović in Matic Kreuh na turnirju tandemov v Rušah, Vinko Pernek na državnem veteranskem prvenstvu (+55), Oto Lorenčič na državnem veteranskem prvenstvu (+70)

7.MESTO: Borut Planinšič in Izet Lemezović na turnirju tandemov v Rušah, Izet Lemezović na državnem veteranskem prvenstvu (+55)

8.MESTO: Dalibor Katavić na UV turnirju v Rušah

9.MESTO: Josip Matulin na državnem veteranskem prvenstvu (+65)

10.MESTO: Igor Skaza na članskem posamičnem prvenstvu OTS Maribor, Peter Rakovič na državnem veteranskem prvenstvu (+70)

11.MESTO: Igor Skaza v finalu turnirja v Ceršaku

12.MESTO: Igor Skaza na kegljaškem maratonu v Kranju

14.MESTO: Igor Skaza na turnirju v Slovenskih Konjicah

32.MESTO: Erik Haložan na članskem državnem posamičnem prvenstvu

39.MESTO: Izet Lemezović na članskem državnem posamičnem prvenstvu

 

REZIME – LOKOSI 14 KRAT MED TRI V SEZONI 2015/16

DRŽAVNA PRVENSTVA (1): 0 – 1 – 0

OBMOČNA PRVENSTVA OTS (10): 5 – 3 – 2

OSTALA TEKMOVANJA (3): 1 – 1 – 1

SKUPNO (14): 6 – 5 – 3

 

REZIME 1990/91 – 2015/16 – 115 UVRSTITEV KKL MED TRI

DRŽAVNA PRVENSTVA (20): 4 – 8 – 8

OBMOČNA PRVENSTVA OTS/OKZ (81): 36 – 17 – 29

OSTALA TEKMOVANJA (13): 5 – 6 – 2

SKUPNO (115): 45 – 31 – 39

 

NAJTROFEJNEJŠI/NAJUSPEŠNEJŠI KEGLJAČI SEZONE 2015/16

IZET LEMEZOVIĆ (7 – 2 – 1, KEGLJAČ SEZONE)

1.mesto na članskem prvenstvu OTS Maribor, član zmagovalne ekipe v ligi OTS Maribor (igralec prvenstva) in na kvalifikacijah za uvrstitev v državno ligo, 1. na klubskem prvenstvu KKL, 1. na turnirju KKL 120 polno, 1. na turnirju KKL 120 čiščenje, 2.na prvenstvu OTS Maribor v tandemih (s Planinšič), 2.na veteranskem prvenstvu OTS Maribor na Ptuju, 3.na turnirju KKL v sprintu, 4.na turnirju v Slovenj Gradcu, 7.na turnirju tandemov v Rušah (s Planinšič), 7.na veteranskem DP, 39.na članskem DP…

BORUT PLANINŠIČ (3 – 3 – 3)

2.mesto na prvenstvu OTS Maribor v tandemih (z Lemezović), član zmagovalne ekipe v ligi OTS Maribor (trinajsti igralec prvenstva) in na kvalifikacijah za državno ligo, 2.na veteranskem DP v Celju, 2.na klubskem prvenstvu KKL, 3.na veteranskem prvenstvu OTS na Ptuju, 3. na turnirju KKL 120 polno, 3.na turnirju KKL 120 čiščenje, četrtfinale na turnirju KKL v sprintu (s klubskima rekordoma na 20 oziroma 40 lučajev 114/207), 7.na turnirju tandemov v Rušah (z Lemezović), 18. (3.krog) na članskem posamičnem prvenstvu OTS Maribor…

ERIK HALOŽAN (3 – 0 – 2)

3.mesto na prvenstvu OTS Maribor v tandemih (s Skaza), član zmagovalne ekipe v ligi OTS Maribor (osemnajsti igralec prvenstva) in najboljši igralec ekipe na kvalifikacijah za državno ligo, 3.na turnirju v Cerknici, 5.na turnirju tandemov v Rušah (s Skaza), 6.na članskem prvenstvu OTS Maribor, 32.na članskem DP…

IGOR SKAZA (2 – 1 – 2)

2.mesto na UV turnirju v Rušah, 3.na prvenstvu OTS Maribor v tandemih (s Haložan), član zmagovalne ekipe v ligi OTS Maribor (sedmi igralec prvenstva) in na kvalifikacijah za državno ligo, 3.na klubskem prvenstvu KKL, 5.na turnirju tandemov v Rušah (s Haložan), 10.na članskem prvenstvu OTS Maribor, 11.mesto na turnirju v Ceršaku, 12. mesto na kegljaškem maratonu v Kranju, 14.mesto na turnirju v S.Konjicah…

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPRVA EKIPA KKL 2015/16 2015-16-lokomotiva-15-5-16-s-konjice-2ZMAGOVALCI KVALIFIKACIJ ZA 3.SLO LIGO
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
DRUGA EKIPA KKL 2015/16
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
DRUGA IN TRETJA EKIPA KKL 2015/16

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor