PRVAKI IN PRVAKINJE PO STAROSTNIH KATEGORIJAH 1999/00 – 2015/16

(+50, +55, +60, +65, +70)

1999/00, Radenci  (100 LUČAJEV)
MOŠKI ŽENSKE
Janez Granda (Miklavž) 458 Zofija Romih (MTT) 418
Jože Blazina (Miklavž) 439
2000/01
Tekmovanja ni bilo
2001/02, Slovenska Bistrica
MOŠKI ŽENSKE
Miran Truntič (Konstruktor) 458 Ksenija Duh (Konstruktor) 401
Leopold Janžič (Impol) 465 J.Čeh (Krilato kolo) 373
Peter Rakovič (Lokomotiva) 430
Vinko Mandl (Lokomotiva) 427
2002/03, Radenci (120 LUČAJEV)
MOŠKI ŽENSKE
Peter Duh (Konstruktor) 545 Ivanka Kocbek (Miklavž) 490
Janez Podgoršek (Drava) 545 Milica Zorman (Konstruktor) 483
Oto Kos (Radenska) 559
Peter Rakovič (Lokomotiva) 497
2003/04, Slovenska Bistrica
MOŠKI ŽENSKE
Peter Duh (Konstruktor) 574 Vanda Koren (MTT) 557
Miran Truntič (Konstruktor) 581 Ivanka Kocbek (Miklavž) 526
Franc Žnidarič (Lent) 547
Peter Rakovič (Lokomotiva) 517
2004/05, Ptuj
MOŠKI ŽENSKE
Borut Planinšič (Lokomotiva) 532 Tatjana Vargazon (Miklavž) 530
Janez Podgoršek (Drava) 558 Olga Ramuta (Krilato kolo) 511
Franc Krajnc (Krilato kolo) 539
Jože Blazina (Miklavž) 549
2005/06, Slovenska Bistrica
MOŠKI ŽENSKE
Miro Koštomaj (Impol) 552 Tatjana Vargazon (Miklavž) 503
Miran Truntič (Konstruktor) 623 Silva Pečovnik (Impol) 552
Rudi Petrovič (Krilato kolo) 519 Terezija Veber (Lokomotiva) 527
Adi Gril (Invalid) 531 Rezika Požeg (Invalid) 429
2006/07, Slovenska Bistrica
MOŠKI ŽENSKE
Srečko Lešnik (Konstruktor) 579 Milena Kunčič (Impol) 522
Čedo Stajić (Impol) 611 Silva Pečovnik (Impol) 555
Janez Granda (Miklavž) 521 Marija Krajnc (Lokomotiva) 465
Peter Rakovič (Lokomotiva) 558 Slavica Juroš (Lokomotiva) 465
2007/08, Dvorana Tabor Maribor
MOŠKI ŽENSKE
Aslan Konjuvci (Ruše) 571 Poldka Vindiš (Miklavž) 539
Franc Ilešič (Lokomotiva) 548 Silva Pečovnik (Impol) 537
Janez Podgoršek (Drava) 554 Milica Zorman (Miklavž) 538
Peter Rakovič (Lokomotiva) 554
2008/09, Dvorana Tabor Maribor
MOŠKI ŽENSKE
Stevo Kovač (Miklavž) 529 Mira Štiher (Konstruktor) 492
Marjan Majžir (Invalid) 560 Tatjana Vargazon (Miklavž) 539
Milan Gajžler (Invalid) 548 Ivanka Kocbek (Miklavž) 493
Oto Lorenčič (Invalid) 538
2009/10, Ceršak
MOŠKI ŽENSKE
Karel Ferk (Ceršak) 575 Milica Lampreht (Impol) 520
Marjan Majžir (Invalid) 574 Ivanka Kocbek (Miklavž) 518
Slavko Gojčič (Ceršak) 576
Janez Granda (Miklavž) 523
Peter Rakovič (Lokomotiva) 508
2010/11, Slovenska Bistrica
MOŠKI ŽENSKE
Miro Žnidarič (Impol) 625 Poldka Pertoci (Miklavž) 544
Dušan Golob (Impol) 540 Milena Kunčič (Impol) 532
Ivan Kunčič (Impol) 572 Silva Pečovnik (Impol) 575
Janez Granda (Miklavž) 546 Jožica Vezonik (Invalid) 494
Peter Rakovič (Lokomotiva) 572
2011/12, Slovenska Bistrica
MOŠKI ŽENSKE
Miro Žnidarič (Impol) 570 Margit Ristič (Impol) 560
Peter Germ (Impol) 573 Marija Kozoderc (Drava) 499
Slavko Novak (Impol) 559 Milica Lampreht (Impol) 546
Oto Lorenčič (Lokomotiva) 551
Anton Stražar (Invalid) 550
2012/13, Ceršak
MOŠKI ŽENSKE
David Gril (Invalid) 578 Darinka Fišer (Ruše) 419
Mirko Harc (Ceršak) 573 Tatjana Vargazon (Miklavž) 584
Borut Planinšič (Lokomotiva) 567 Ivanka Kocbek (Miklavž) 504
Janez Granda (Miklavž) 576 Marija Krajnc (Bavaria) 491
Anton Stražar (Invalid) 562
2013/14, Slovenska Bistrica
MOŠKI ŽENSKE
Vili Jurančič (Miklavž) 567 Marina Kramberger (Drava) 523
Izet Lemezović (Lokomotiva) 520 Poldka Pertoci (Miklavž) 519
Ivo Kunčič (Impol) 587 Silva Pečovnik (Impol) 517
Milan Gajžler (Invalid) 529 Milica Zorman (Miklavž) 490
Anton Stražar (Invalid) 536
2014/15, Ceršak
MOŠKI ŽENSKE
Srečko Amšl (Ceršak) 557 Štefka Neuvirt (Miklavž) 526
Izet Lemezović (Lokomotiva) 557 Dragica Durić (Konstruktor) 537
Avgust Volšek (Lokomotiva) 548 Milica Zorman (Miklavž) 504
Jože Špenga (Lokomotiva) 556
Peter Rakovič (Lokomotiva) 539
2015/16, Ptuj
MOŠKI ŽENSKE
Srečko Fišer (Ruše) 527 Majda Grahor (Konstruktor) 516
Milan Čeh (Drava) 569 Dragica Durić (Konstruktor) 521
Bogdan Lončarič (Tehnotim) 525 Ivanka Plajnšek (Drava) 500
Franc Potočnik (Ruše) 516 Nada Fridl (Drava) 487
Peter Rakovič (Lokomotiva) 493

POKALI, MEDALJE – UVRSTITVE MED 3 – 16 PRVENSTEV

VETERANI
Peter Rakovič (Lokomotiva) 9 2 4
Janez Granda (Miklavž) 5 3 0
Anton Stražar Invalid) 3 3 4
Janez Podgoršek (Drava) 3 3 0
Miran Truntič (Konstruktor) 3 0 1
Jože Blazina (Miklavž) 2 6 1
Ivo Kunčič (Impol) 2 3 2
Oto Lorenčič (Invalid/Lokomotiva) 2 2 1
Milan Gajžler (Invalid) 2 1 2
Borut Planinšič (Lokomotiva) 2 1 2
Izet Lemezović (Lokomotiva) 2 1 1
Marjan Majžir (Invalid) 2 0 1
Peter Duh (Konstruktor) 2 0 0
Miro Žnidarič (Impol) 2 0 0
Slavko Gojčič (Ceršak) 1 3 0
Slavko Novak (Impol) 1 2 1
Rudi Petrovič (Krilato kolo) 1 2 1
Franc Potočnik (Ruše) 1 2 1
Vinko Mandl (Lokomotiva) 1 1 2
Jože Špenga (Lokomotiva) 1 2 0
Miro Koštomaj (Impol) 1 1 1
Peter Germ (Impol) 1 1 1
Franc Žnidarič (Invalid, Drava) 1 1 1
Karel Ferk (Ceršak) 1 1 0
Stevo Kovač (Miklavž) 1 1 0
David Gril (Invalid) 1 1 0
Lončarič (Tehnotim) 1 1 0
Adi Gril (Invalid) 1 0 2
Jože Golob (Lokomotiva) 1 0 2
Polde Janžič (Impol) 1 0 1
Franc Krajnc (Krilato kolo) 1 0 1
Franc Žnidarič (Invalid) 1 0 1
Vili Jurančič (Miklavž) 1 0 1
Mirko Lukić (Lokomotiva) 1 0 0
Dušan Golob (Impol) 1 0 0
Aslan Konjuvci (Ruše) 1 0 0
Franc Ilešič (Lokomotiva) 1 0 0
Srečko Lešnik (Konstruktor) 1 0 0
Čedo Stajić (Impol) 1 0 0
Oto Kos (Radenska) 1 0 0
Mirko Harc (Ceršak) 1 0 0
Srečko Amšl (Ceršak) 1 0 0
Volšek (Lokomotiva) 1 0 0
Srečko Fišer (Ruše) 1 0 0
Milan Čeh (Drava) 1 0 0
VETERANKE
Ivanka Kocbek (Miklavž) 5 3 1
Silva Pečovnik (Impol) 5 3 1
Milica Zorman (Kon/Miklavž) 4 4 2
Tatjana Vargazon (Miklavž) 4 0 0
Poldka Vindiš/Pertoci (Miklavž) 3 2 1
Marija Krajnc (Bavaria, Miklavž) 2 4 1
Ljudmila Lampreht (Impol) 2 2 3
Milena Kunčič (Impol) 2 1 1
Dragica Durić (Konstruktor) 2 1 1
Jožica Vezonik (Invalid) 1 2 1
Zofija Romih (MTT/Lokomotiva) 1 1 1
Marina Kramberger (Drava) 1 1 0
Majda Grahor (Konstruktor) 1 1 0
Marija Kozoderc (Fala) 1 1 0
Nada Fridl (Drava) 1 1 0
Ksenija Duh (Konstruktor) 1 0 1
Olga Ramuta (Krilato kolo) 1 0 1
Ivanka Plajnšek (Drava) 1 0 1
Vanda Koren (Impol) 1 0 0
Rezika Požeg (Invalid) 1 0 0
Terezija Veber (Lokomotiva) 1 0 0
Slavica Juroš (Lokomotiva) 1 0 0
Mira Štiher (Konstruktor) 1 0 0
Margit Ristič (Impol) 1 0 0
Marija Kozoderc (Drava) 1 0 0
Darinka Fišer (Ruše) 1 0 0
Štefka Neuvirt (Miklavž) 1 0 0
PREGLEDNICA O UDELEŽBI NA VETERANSKIH PRVENSTVIH OKZ/OTS MARIBOR 1999/00 – 2015/16
SEZONA KRAJ MOŠKI ŽENSKE SKUPNO
1. 1999/00 Radenci 28 4 32
2. 2001/02 S.Bistrica 37 12 39
3. 2002/03 Radenci 61 19 80
4. 2003/04 S.Bistrica 46 20 66
5. 2004/05 Ptuj 37 17 54
6. 2005/06 S.Bistrica 50 17 67
7. 2006/07 S.Bistrica 47 21 68
8. 2007/08 Maribor (D.Tabor) 43 17 60
9. 2008/09 Maribor (D.Tabor) 30 9 39
10. 2009/10 Ceršak 29 6 35
11. 2010/11 S.Bistrica 31 8 39
12. 2011/12 S.Bistrica 52 14 66
13. 2012/13 Ceršak 48 6 54
14. 2013/14 S.Bistrica 32 9 41
15. 2014/15 Ceršak 35 6 41
16. 2015/16 Ptuj 25 7 32

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor