DRŽAVNA ČLANSKA POSAMIČNA PRVENSTVA KZS – 1991/92 – 2015/16

ZMAGOVALNA LISTA

1992/93

MOŠKI ŽENSKE
POSAMIČNO Pihlar (Konstruktor) Zupanc (EMO Celje)
DVOJICE Steržaj, Kirbiš (Kon) 3717 Tkalčič, Kardinar (EMO) 1805

 

1993/94

MOŠKI ŽENSKE
POSAMIČNO Benedik (Gradis) 3894 Kardinar (EMO) 1802
DVOJICE Kirbiš, Steržaj (Kon) 3793 Kardinar, Tkalčič (EMO) 1723
MIX Benedik, T.Urbanc 912 (Norik)

 

1994/95

MOŠKI ŽENSKE
POSAMIČNO Steržaj (Konstruktor) 3747 Kardinar (Miroteks) 1781
DVOJICE Steržaj, Kirbiš (Kon) 3656 Grobelnik, Petak (Miroteks) 1753
MIX: Krže, Stevanič(Kočevje) 874

 

1995/96

MOŠKI ŽENSKE
POSAMIČNO Steržaj (Konstruktor) 3861 Kardinar (Miroteks) 1733
DVOJICE Juvančič, Urbanc (Trig.) 3738 Šeško, Tkalčič (Miroteks) 1743
MIX M.Beber, J.Jerala(Trig.) 869

 

1996/97

MOŠKI ŽENSKE
POSAMIČNO Steržaj (Konstruktor) 3939 Kardinar (Miroteks) 1817
DVOJICE Bratina, Terzić (Proteus) 3753 Kardinar, Petak (Miroteks) 1758
MIX Pintarič, T.Urbanc 940 (Norik)

1997/98

MOŠKI ŽENSKE
POSAMIČNO Urbanc (Norik Prosol) 3975 Petak (Miroteks) 1795
DVOJICE Urbanc, Pintarič (Norik) 3908 Kardinar, Petak (Miroteks) 1860
MIX Pintarič, T.Urbanc 933 (Norik)

1998/99

MOŠKI ŽENSKE
POSAMIČNO Urbanc (Prosol) 4135 Kardinar (Miroteks) 1975
DVOJICE Kirbiš, Steržaj (Kon) 4016 Čanžek, Urbanc (Prosol) 1784
MIX Pintarič, T.Urbanc 967 (Prosol)

1999/00

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA Urbanc (Prosol) 3960 Kardinar (Miroteks) 1833
POSAMIČNO Urbanc 1011 B.Petak (Miroteks) 463
DVOJICE Urbanc, Pintarič(Pros) 2056 Belcijan, Fleischman(Triglav) 902
MIX Šimnovec, Jerala(Trig.) 890

2000/01

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA Kirbiš (Konstruktor) 4026 B.Petak (Miroteks) 1859
POSAMIČNO Kirbiš 1028 B.Petak 504
DVOJICE Benedik, Stoklas(Iskr.) 2018 Kardinar, B.Petak (Miroteks) 945
MIX Mejač, Bohte (Ljubelj) 927

2001/02

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA Stoklas (Iskraemeco) 4042 B.Petak (Miroteks) 1815
POSAMIČNO Stoklas 988 Ule (Brest) 465
DVOJICE Benedik,Stoklas(Iskr.) 2033 Fidel, Razlag (Miroteks) 897
MIX Praprotnik,T.Urbanc 925 (Ljubelj)

2002/03 (120 LUČAJEV)

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA Urbanc (Rudar) 2507 Kardinar (Miroteks) 2196
POSAMIČNO Benedik (Iskraemeco) 639 Jakša (Prosol) 570
DVOJICE Terzič, Turk (Proteus) 1220 Fidel, Razlag (Miroteks) 897
TANDEM DP ni bilo Fidel, Podlesnik (Mitoteks) 555

2003/04

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA Pintarič (Iskraemeco) 2397 Fidel (Miroteks) 2276
POSAMIČNO Ilnikar (Prosol) 599 Šeško (Miroteks) 568
DVOJICE Borovič, Kovačič(Rad.) 1157 Sajko, Radić (Konstruktor) 1106
SPRINT Ilnikar (Ljubljana) Sajko (Konstruktor)
TANDEM DP ni bilo DP ni bilo

2004/05

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA M.Oman (Iskraemeco) 2461 Pavlović (Brest) 2320
POSAMIČNO Terzič (Brest) 639 Belcijan (Triglav) 620
DVOJICE D.Hafnar, Bizjak(Iskr.) 1173 Fidel, B.Petak (Miroteks) 1084
SPRINT DP ni bilo DP ni bilo
TANDEM MIX Bizjak, Belcijan (Triglav)

2005/06

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA Kovačič (Radenska) 2425 Fidel (Miroteks) 2338
POSAMIČNO Kovačič (Radenska) 652 Fidel (Miroteks) 594
DVOJICE Gostinčar,Mahkovic(Ru) 1279 Potokar, Pavlović (Brest) 1251
SPRINT Belaj (Interokno) Fidel (Miroteks)
TANDEM MIX DP ni bilo

2006/07

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA M.Oman (Triglav) 2606 Fidel (Miroteks) 2569
POSAMIČNO M.Oman 644 Fidel
DVOJICE Zvezič, Mahkovic (Kon) 1214 B.Petak, Kardinar (Miroteks) 1127
SPRINT Zvezič (Konstruktor) Strelec (Miroteks)
TANDEM MIX Terzič, Belcijan (Triglav)

2007/08

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA Kirbiš (Konstruktor) 1854 Fidel (Miroteks) 1904
POSAMIČNO M.Oman (Calcit) Fidel
DVOJICE Čulibrk, Zvezič (Kon) 1337 N.Savić, R.Savić (Miroteks) 1262
SPRINT Ružman (Konstruktor) Fidel (Miroteks)
TANDEM MIX Bugarski, Živkovič (Proteus)

2008/09

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA Čulibrk (Konstruktor) 1912 Fidel (Miroteks) 1881
POSAMIČNO M.Oman Calcit) Fidel (Miroteks)
DVOJICE Kirbiš, Ružman (Kon) 1246 N.Savić, Fidel (Miroteks) 1234
SPRINT Puntar (Proteus) Pavlović (Brest)
TANDEM MIX Lepej, Bašek (Pivka)

2009/10

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA Gornik (Konstruktor) 2052 N.Savić (Lanteks) 1743
POSAMIČNO M.Oman (Calcit) R.Savić (Lanteks)
DVOJICE Gornik, Čulibrk (Kon) 1215 Adam, Grubič (Koper) 1146
SPRINT Lapanja (Ptoteus) Blaž (Triglav)
TANDEM MIX Franc, Verbole (Korotan)

2010/11

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA Lužan (Triglav) 1826 Fidel (Lanteks) 1846
POSAMIČNO Gornik (Konstruktor) Belcijan (ETA)
TANDEM Jesenšek, Mejač(Ljubelj) Fidel, N.Savić (Lanteks)
SPRINT Skalicky (Sinet) Ristič (Impol)
TANDEM MIX Jerič, Kokalj (Litija)

2011/12

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA Starman (Ljubelj) 1832 Fidel (Lanteks) 1827
POSAMIČNO Mavsar (Jesenice) R.Savić (Lanteks)
TANDEM Grubar, Štrukelj(Calcit) Drevenšek, Plavčak (Kon)
SPRINT Skalicky (Sinet) Udovič (Adria)
TANDEM MIX Grubar, Koprivc (Calcit)

2012/13

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA D.Hafnar (Calcit) 1846 Sajko (Lanteks) 1848
POSAMIČNO Lepej (Brest) Kozmus (Lanteks)
TANDEM Miklavčič,Radonjič(N.mesto) Strelec, N.Savič (Lanteks)
SPRINT J.Mejač (Ljubelj) Koprivc (Calcit)
TANDEM MIX Starman, U.Mejač (Ljubelj)

2013/14

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA Kirbiš (Konstruktor) 1875 Sajko (Celje) 1843
POSAMIČNO Burkeljca (Calcit) Verbole (Korotan)
TANDEM D.Hafnar, Grubar(Cal.) Sajko, Fidel (Celje)
SPRINT Gostinčar (Triglav) Strelec (Celje)
TANDEM MIX M.Miklavčuč, A.Miklavčič (N.mesto)

2014/15

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA S.Sajko (Konstruktor) 1880 Fidel (Celje) 1861
POSAMIČNO M.Oman (Calcit) Fidel (Celje)
TANDEM M.Oman,K.Mahkovic(Kam.) Fidel, Sajko (Celje)
SPRINT Burkeljca (Kamnik) Koprivc (Kamnik)
TANDEM MIX Simčič (Brest), Blagovič (Triglav)

2015/16

MOŠKI ŽENSKE
KOMBINACIJA T.Jurančič (Konstruktor) 1902 Bizjak (Ceršak) 1856
POSAMIČNO Lepej (Brest) N.Savić (Celje)
TANDEM M.Oman,K.Mahkovic (Kam.) Miklavec, Ulaga (Proteus)
SPRINT K.Mahkovic (Kamnik) Koprivc (Kamnik)
TANDEM MIX D.Hafnar, Pirman (Kamnik)
NAJVEČ OSVOJENIH NASLOVOV – MOŠKI

9 – Franc Kirbiš (5 krat dvojice, 3 x kombinacija, 1 krat posamično), Marko Oman (5 krat posamično, 2 krat kombinacija, 2 krat tandem)

8 – Boris Urbanc (3 krat posamično, 3 krat dvojice, 2 krat kombinacija)

7 – Harry Steržaj (4 krat dvojice, 3 krat posamično)

6 – Primož Pintarič (3 krat mix, 2 krat dvojice, 1 krat kombinacija)

5 – Boris Benedik (2 krat posamično, 2 krat dvojice, 1 krat mix), Klemen Mahkovic (2 krat dvojice, 2 krat tandem, 1 krat sprint)

4 – Edo Terzič (2 krat dvojice, 1 krat posamično, 1 krat tandem mix)

3 – Uroš Stoklas (1 kombinacija, 1 krat posamično, 1 krat dvojice), Boštjan Zvezič (2 krat dvojice, 1 krat sprint), Mitja Gornik (1 krat kombinacija, 1 krat posamično, 1 krat dvojice), Jure Mejač (1 krat tandem, 1 krat sprint, 1 krat mix)…

NAJVEČ OSVOJENIH NASLOVOV – ŽENSKE

23 – Barbara Fidel (8 krat kombinacija, 5 krat posamično, 4 krat dvojice, 4 krat tandem, 2 krat sprint)

12 – Marika Kardinar (6 krat dvojice, 3 krat posamično, 2 krat kombinacija)

11 – Biserka Petak (6 krat dvojice, 4 krat posamično, 2 krat kombinacija)

6 – Nada Savić (2 krat dvojice, 2 krat tandem, 1 krat kombinacija, 1 krat posamično), Eva Sajko (2 krat kombinacija, 2 krat tandem, 1 krat dvojice, 1 krat sprint)

5 –  Silvana Belcijan (2 krat posamično, 1 krat dvojice, 2 krat tandem mix), Tončka Urbanc (5 krat mix)

3 – Ljubomira Tkalčič (3 krat dvojice)Brankica Pavlović (1 krat kombinacija, 1 krat dvojice, 1 krat sprint), Rada Savič (2 krat posamično, 1 krat dvojice), Irena Koprivc (3 krat sprint)…

 

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor