rado-baumkircher

Rado Baumkircher

Predsednik kluba: 1952 – 1966
r.3.3.1911 – u.5.8.1986

oto-nabernik

Oto Nabernik

Predsednik kluba: 1993 – 1995
r.14.10.1955

Milan Mikl 5.4.2017

Milan Mikl

Aktualni predsednik od l. 2017
r. 19.4.1960

slavko-rosi

Slavko Rosi

Predsednik kluba: 1966 – 1981
r.12.6.1929

joze-alegro

Jože Alegro

Predsednik kluba: 1993 – 1995
r.8.4.1940

stefan-simoncic

Štefan Simončič

Predsednik kluba: 1982 – 1986
r.16.4.1950 – u.2006

zmago-majer

Zmago Majer

Predsednik kluba: 2005 – 2013
r.12.4.1958

mirko-lukic

Mirko Lukić

Predsednik kluba: 1986 – 1992
r.14.8.1951 – u.2009

david-brecko

David Brečko

Predsednik kluba: 2013 – 2017
r.30.5.1976

ČLANI PRVEGA UPRAVNEGA ODBORA KK LOKOMOTIVA LETA 1952

Predsednik:
Podpredsednik:
Tajnik:
Tajnikov pomočnik-statistik:
Blagajnik:
Gospodar:
Gospodarjev pomočnik:
Tehnični vodja:
Pomočnik tehničnega vodje:

Rado Baumkircher
Janez Nagode
Stanko Tučič
Vlado Škornik
Viktor Šauperl
Silvester Bratuša
Metod Božeglav
Alojz Rosenfeld
Jože Lemež

r.3.3.1911
r.19.6.1906
r.24.4.1921

r.9.8.1902
r.27.12.1896
r.27.03.1913
r.26.6.1914
r.25.1.1900

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor