UVRSTITVE (MEDALJE)
V SLOVENSKIH KEGLJAŠKIH LIGAH 1991/92 – 2015/16

1.A IN 1.B TER 2.LIGA VZHOD IN ZAHOD - MOŠKI

1991/92
1.AS 2.ENOTNA 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Konstruktor MB 1. Fužinar 1. EMO Celje 1. Adria
2. Gradis LJ 2. Rudar 2. Radenska 2. Slovan
3. Tekstina Gorica 3. Žalec 3. Konstr.-Branik 2 3. Lokomotiva LJ
1992/93
1.AS 2.ENOTNA MEDREG.-VZHOD MEDR.-ZAHOD
1. Konstruktor 1. Triglav 1. Radenska 1. Ljubelj
2. Gradis LJ 2. Celje 2. Konstr-Branik 2 2. Hidro
3. Tekstina 3. Kočevje 3. Bratstvo Hrastnik 3. Slovan
1993/94
1.AS 2.ENOTNA MEDREG.-VZHOD MEDR.-ZAHOD
1. Konstruktor 1. Proteus 1. EHO Hrastnik 1. Slovan
2. Gradis 2. Hidro Medvode 2. Dadas Rudar 2 2. Log Steinel
3. Tekstina Gorica 3. Norik Ljubljana 3. El.Dravograd 3. Riko Ribnica
1994/95
1.AS 2.ENOTNA MEDREG.-VZHOD MEDR.-ZAHOD
1. Triglav 1. Hidro 1. Litija 1. Kamnik
2. Konstruktor 2. Slovan 2. Dadas Rudar 2 2. Jesenice
3. Proteus LIV 3. Kočevje 3. El.Dravograd 3. Log Steinel
1995/96
1.AS 2.ENOTNA MEDREG.-VZHOD MEDR.-ZAHOD
1. Triglav 1. EHO Hrastnik 1. El.Dravograd 1. Log Steinel
2. Konstruktor 2. Litija 2. Dadas Rudar 2 2. Jesenice
3. Proteus LIV 3. Ljubelj 3. Šoštanj 3. Gorica Tekst.2
1996/97
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Iskraemeco NI BILO 1. Dravograd 1. Gradis
2. Konstruktor 2. Konjice 2. Log Steinel
3. Norik Ljubljana 3. Fužinar 3. Jesenice
1997/98
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Iskraemeco NI BILO 1. Litija 1. Log Steinel
2. Norik Prosol 2. Konstruktor 2 2. Ljubelj
3. Konstruktor 3. Konjice 3. Gradis
1998/99
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Prosol Stiking NI BILO 1. Konjice 1. Inter Comerce
2. Rudar 2. Litija 2. Adria Convent
3. Iskraemeco 3. Konstruktor 2 3. Ljubelj
1999/00
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Iskraemeco 1. Konjice 1. Korotan 1. Calcit
2. Konstruktor 2. Hidro 2. Rudar 2 2. Brest
3. LJ Prosol 3. Ribnica 3. S.Gradec 3. Slovan
2000/01
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Iskreaemeco 1. Litija 1. Radenska 1. Ljubelj
2. LJ Prosol 2. Calcit 2. Nafta 2. Triglav 2
3. Konstruktor 3. Korotan 3. Konstruktor 2 3. Kočevje
2001/02
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Iskraemeco 1. Sinet 1. Rudnik 1. Kočevje
2. Konstruktor 2. SHP Ljubelj 2. Miklavž 2. Brest
3. Rudar 3. Gorica 3. Konstruktor 2 3. Iskra Transm.
2002/03
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Iskraemeco 1. Ljubelj 1. S.Gradec 1. Simon Jenko
2. Konstruktor 2. Radenska 2. Nafta 2. Pivka
3. Rudar 3. Hidro 3. Miklavž 3. Adria
2003/04
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Iskraemeco 1. Sinet 1. Konstruktor 2 1. Brest
2. Konstruktor 2. Hidro 2. Litija 2001 2 2. Gorica
3. Konjice 3. Radenska 3. Miklavž 3. Pivka
2004/05
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Iskraemeco 1. Radenska 1. P.Laško 1. Iskra Transm.
2. Konstruktor 2. Brest 2. S.Gradec 2. Termo Polet
3. Rudar 3. Ljubelj 3. Lent 3. Adria
2005/06
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Konstruktor 1. Siliko 1. S.Gradec 1. Izola
2. Iskraemeco 2. Hidro 2. Lent 2. Termo Polet
3. Rudar 3. Brest 3. Konstruktor 2 3. Jesenice
2006/07
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Konstruktor 1. Brest 1. Litija 2001 2 1. Termo Polet
2. Triglav 2. Korotan 2. Lent 2. Pivka
3. Proteus LIV 3. Radenska 3. Rudnik 3. Slavija Štojs
2007/08
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Konstruktor 1. Radenska 1. Konstruktor 2 1. Calcit 2
2. Novolit Cerknica 2. KI Polet Š.Loka 2. Miklavž 2. Adria
3. Sinet 3. Korotan 3. Šoštanj 3. Slavija Štojs
2008/09
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Konstruktor 1. Calcit 1. Šoštanj 1. Gorica
2. Radenska 2. Litija 2001 2. Konjice 2 2. Pivka
3. Triglav 3. KI Š.Loka 3. P.Laško 3. Lokomotiva LJ
2009/10
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Konstruktor 1. Ljubelj 1. Fužinar PE 1. Izola
2. Calcit 2. Litija 2001 2. Miklavž 2. Pivka
3. Novolit 3. KI Š.Loka 3. S.Gradec 3.JKesenice
2010/11
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Konstruktor 1. Litija 2001 1. Rudnik 1. Hidro
2. Triglav 2. Siliko 2. Impol 2. Jesenice
3. Ljubelj 3. Rudar 3. Ceršak 3. Calcit 2
2011/12
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Konstruktor 1. Konjice 1. Fužinar PE 1. Pivka
2. Triglav 2. Gorica 2. Impol 2. Lokomotiva LJ
3. Sinet 3. Siliko 3. P.Laško 3. Calcit 2
2012/13
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Konstruktor 1. Gorica 1. Impol 1. Kočevje
2. Calcit Kamnik 2. Radenska 2. Rudnik 2. Mas Tech
3. Triglav 3. Pivka 3. Konstruktor II 3. Calcit II
2013/14
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Calcit Kamnik 1. Siliko 1. Ceršak 1. Mas Tech
2. Triglav 2. Konjice 2. Konstruktor 2 2. Triglav 2
3. Konstruktor 3. Pivka 3. Miklavž 3. Ograjca
2014/15
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Konstruktor 1. Kočevje 1. Pergola Lovrenc/P 1. Triglav 2
2. Triglav 2. Pivka 2. Litija 2001 2. Sij Acroni
3. Calcit Kamnik 3. Konjice 3. Šoštanj 3. Ograjca
2015/16
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Triglav 1. Konjice 1. Korotan 1. Sij Acroni
2. Calcit Kamnik 2. Rudar 2. Ceršak 2. Ograjca
3. Konstruktor 3. Hidro 3. Dravograd 3. Tabor.jama

 

PRIPIS: v sezoni 1991/92 sta bili 2.ligi vzhod in zahod v rangu 3.lige, v sezonah 1992/93 – 1995/96 (4 sezone) pa medregijski ligi vzhod in zahod v rangu 3.lige.

 

UVRSTITVE MED TRI (MEDALJE) – 1.A LIGA-MOŠKI (25 SEZON)

Konstruktor 12 8 4 24
Triglav 11 6 3 20
Ljubljana 1 5 2 8
Kamnik 1 3 1 5
Rudar 0 1 4 5
Brest 0 1 1 2
Radenska 0 1 0 1
Gorica 0 0 3 3
Proteus 0 0 3 3
Sinet 0 0 2 2
Konjice 0 0 1 1
Ljubelj 0 0 1 1

3.LIGA VZHOD IN ZAHOD - MOŠKI

1996/97
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Konstruktor 2 1. Lokomotiva LJ
2. Nafta 2. Ribnica
3. MTT 3. Pivka
1997/98
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Kovinotehna 1. Norik Prosol 2
2. S.Gradec 2. Ribnica
3. Kon. Geodeti 3. Mehano Izola
1998/99
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Korotan 1. Calcit
2. S.Gradec 2. Domžale
3. Rudnik 3. Coma
1999/00
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Miklavž 1. Triglav 2
2. Konjice 2 2. Iskra Transm.
3. Kon.Geodeti 3. JP LPP
2000/01
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Šoštanj 1. Pivka
2. P.Laško 2. Rudar Črnomelj
3. Kon.Geodeti 3. Simon Jenko
2001/02
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Konjice 2 1. Novo mesto
2. Lokomotiva MB 2. Termo Polet
3. Krško 3. JP LPP
2002/03
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Krško 1. Termo Polet
2. Fužinar 2. Proteus 2
3. Agroruše 3. Ljubelj 2
2003/04
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Petrol 1. Izola
2. Piramida 2. Železniki
3. Fužinar PE 3. Ljubelj 2
2004/05
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Konjice 2 1. Št.Jurij
2. Fužinar PE 2. Bela krajina
3. Agroruše 3. Železniki
2005/06
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Drava 1. Slavija Štojs
2. Fužinar PE 2. Železniki
3. Agroruše 3. Jesenice 2
2006/07
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Impol 1. Bela krajina
2. Agroruše 2. Triglav 2
3. Fužinar PE 3. Proteus 2
2007/08
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Fužinar PE 1. Coma
2. Krško 2002 2. Taborska jama
3. Radenska 2 3. Ljubelj 2
2008/09
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Krško 2002 1. Calcit 2
2. Radenska 2 2. Triglav 2
3. Prepolje 3. Taborska jama
2009/10
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Ruše 1. Taborska jama
2. Piramida 2. Triglav 2
3. Prepolje 3. Kočevje
2010/11
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Litija 2001 2 1. Triglav 2
2. Nafta 2. Kočevje
3. Prepolje 3. Adria
2011/12
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Nafta 1. Kočevje
2. Radenska 2 2. Proteus LIV 2
3. Prepolje 3. Iskra
2012/13
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Pergola 1. Proteus LIV II
2. Radenska II 2. Železniki
3. Prepolje 3. Iskra
2013/14
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. De Vesta 1. Železniki
2. Ceršak 2 2. Iskra
3. Konjice 2 3. KI Škofja Loka 2
2014/15
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Pergola h.Radlje 1. Iskra
2. Pivovarna Laško 2. Ljubelj 2
3. Konjice 2 3. Triglav 3
2015/16
3. VZHOD 3. ZAHOD
1. Črna 1. Slavija Štojs
2. Konstruktor 2 2. Triglav 3
3. Konjice 2 3. Calcit 3

PRIPIS: v sezoni 1991/92 sta bili 2.ligi vzhod in zahod v rangu 3.lige, v sezonah 1992/93 – 1995/96 (4 sezone) pa medregijski ligi vzhod in zahod v rangu 3.lige.

1.A IN 1.B TER 2.LIGA VZHOD IN ZAHOD - ŽENSKE

1991/92
1.AS 2.ENOTNA 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. EMO Celje 1. EMO Celje 2 1. MTT 1. Proteus
2. SCT Ljubljana 2. Fužinar 2. Krško 2. ETA Kamnik
3. Triglav 3. Slov.Gradec 3. Miklavž 3. Kočevje
1992/93
1.AS 2.ENOTNA MEDREG–VZHOD MEDR.-ZAHOD
1. EMO Celje 1. Norik Ljubljana 2 1. Konstruktor Invalid 1. ETA Kamnik
2. Norik Ljubljana 2. EMO Celje 2 2. Krško 2. Kočevje
3. Gorica 3. Korotan 3. GIM Miklavž 3. Slovan
1993/94
1. EMO Celje 1. EMO Celje 2 1. Komcel 1. Slovan
2. Norik Ljubljana 2. Kamnik 2. EMO Celje 3 2. Koper
3. Triglav 3. MTT 3. GIM Miklavž 3. Gradis
1994/95
1. Miroteks Celje 1. Mehano Izola 1. GIM Miklavž 1. Brest
2. Gradis Norik LJ 2. Miroteks 2 2. Impol 2. Koper
3. Rudar Trbovlje 3. Proteus 3. Miroteks 3 3. Domžale
1995/96
1. Miroteks Celje 1. Proteus 1. Šoštanj 1. Gorica Tekst.2
2. Adria Convent 2. GIM Miklavž 2. Miroteks 3 2. Koper
3. Gradis Norik LJ 3. Kočevje 3. Impol 3. Domžale
1996/97
1.A 2.ENOTNA
1. Miroteks Celje 1. Miroteks 2
2. Norik 2. ETA Kamnik
3. Triglav 3. Korotan
1997/98
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Miroteks Celje NI BILO 1. Miroteks 2 1. Norik Prosol 2
2. Norik Prosol 2. Šoštanj 2. Kočevje
3. Triglav 3. Konstruktor 3. Brest
1998/99
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Miroteks Celje NI BILO 1. Miroteks 2 1. Ljubelj
2. Prosol Stiking 2. MTT 2. Slovan
3. Triglav 3. Konstruktor 3. Brest
1999/00
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Miroteks Celje 1. Brest NI BILO NI BILO
2. Triglav 2. Slovan
3. Ljubljana Prosol 3. Konstruktor
2000/01
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Miroteks Celje 1. Ljubelj 1. Miroteks 3 1. Medvode
2. Triglav 2. Miroteks 2 2. Miklavž 2. Gradis
3. Adria 3. MTT/Kolmanič 3. Impol 3. Koper
2001/02
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Miroteks Celje 1. Rudar 1. Komcel CP 1. Vrhpolje
2. Triglav 2. Miroteks 2 2. Šoštanj 2. Trebnje
3. Brest 3. Konstruktor 3. Miroteks 3 3. Medvode
2002/03
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Miroteks Celje 1. Miroteks 2 1. Šoštanj 1. Proteus 2
2. Brest 2. Konstruktor 2. Impol 2. Iskra Transm.
3. Triglav 3. ETA Kamnik 3. Nafta 3. Trebnje
2003/04
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Miroteks Celje 1. Miroteks 2 1. Korotan 1. Novo mesto
2. Brest 2. Bela krajina 2. Impol 2. Brest 2
3. Adria 3. Prosol 3. Fužinar 3. Trebnje
2004/05
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Brest Cerknica 1. Miroteks 2 1. Miroteks 3 1. Kočevje
2. Miroteks Celje 2. Ljubljana Slovan 2. Radenska 2. Koper
3. Konstruktor 3. Korotan 3. Impol 3. Trenje
2005/06
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Miroteks 1. Miroteks 2 1. Impol 1. Trebnje
2. Brest 2. ETA Kamnik 2. Šoštanj 2. Novo mesto
3. Adria 3. Proteus 3. Nafta 3. Koper
2006/07
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Miroteks 1. Miroteks 2 1. Radenska 1. Izola
2. Brest 2. Korotan 2. Šoštanj 2. Novo mesto
3. ETA Kamnik 3. Rudar 3. Fužinar PE 3. ETA Kamnik 2
2007/08
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Miroteks 1. Miroteks 2 1. Šoštanj 1. ETA Kamnik 2
2. Adria 2. Miklavž 2. Drava 2. Koper
3. Brest 3. Ljubelj 3. Nafta 3. Novo mesto
2008/09
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Miroteks 1. Miroteks 2 1. Impol 1. Avia Team
2. Adria 2. Ljubelj 2. Fužinar PE 2. Pivka
3. Brest 3. Proteus 3. Drava 3. Koper
2009/10
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Lanteks Celje 1. Lanteks 2 1. Lanteks 3 1. ETA Kamnik 2
2. ETA Kamnik 2. Proteus 2. Fužinar PE 2. Pivka
3. Adria 3. S.Gradec 3. Litija 3. Koper
2010/11
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Lanteks Celje 1. Lanteks 2 1. Drava DC 1. Novo mesto
2. ETA Kamnik 2. Triglav 2. Rudar 2. Pivka
3. Brest 3. Gorica 3. Lanteks 3 3. Izola
2011/12
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Lanteks Celje 1. Lanteks 2 1. Lanteks 3 1. Litija 2001
2. Brest 2. Trebnje 2. Fužinar PE 2. Pivka
3. Adria 3. Impol 3. Rudar 3. Izola
2012/13
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Lanteks(8.sk.21.) 1. Lanteks Celje II 1. Drava DC 1. Izola
2. Brest 2. Litija 2001 2. Lanteks III 2. Pivka
3. Proteus 3. Impol 3. Ceršak 3. Novo mesto
2013/14
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Celje 1. Miklavž 1. Ceršak 1. Pivka
2. Proteus 2. Celje 2 2. Korotan 2. Kočevje
3. Brest 3. Impol 3. Radlje 3. Brest 2
2014/15
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Celje 1. Celje 2 1. Slovenj Gradec 1. Brest 2
2. Miklavž 2. Impol 2. Fužinar PE 2. Dormeo
3. Triglav 3. Izola 3. Drava 3. Kočevje
2015/16
1.A 1.B 2.VZHOD 2.ZAHOD
1. Celje 1. Adria 1. Remoplast 1. Kočevje
2. Brest 2. Trebnje 2. Fužinar PE 2. Pivka
3. Triglav 3. Izola 3. Drava 3. Brest 2

PRIPIS: v sezoni 1991/92 sta bili 2.ligi vzhod in zahod v rangu 3.lige, v sezonah 1992/93 – 1995/96 (4 sezone) pa medregijski ligi vzhod in zahod v rangu 3.lige.

V sezoni 1996/97 je bila enotna ženska 2.liga, tekmovanje je bilo še v dveh tretjih ligah. Uvrstitve v vzhodni skupini: 1. Sremič Krško, 2. Miroteks 3, 3. Komcel; uvrstitve v zahodni skupini: 1. Slovan, 2. Ljubelj, 3. Koper.

V sezoni 1997/98 je bilo tekmovanje še v 3.ligi-vzhod; uvrstitve: 1. Mercator Trebnje, 2. Impol, 3. Miroteks 2.

UVRSTITVE MED TRI (MEDALJE) – 1.A LIGA – ŽENSKE (25 SEZON)

Celje 24 1 0 25
Brest 1 7 5 13
Ljubljana 0 7 2 9
Triglav 0 3 8 11
Adria 0 3 5 8
Kamnik 0 2 1 3
Proteus 0 1 1 2
Miklavž 0 1 0 1
Gorica 0 0 1 1
Konstruktor 0 0 1 1
Rudar 0 0 1 1

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor