Tekmovanje je od samega začetka, od leta 1987, ko je KK Lokomotiva praznoval 35-letnico delovanja, organiziral oziroma vodil dolgoletni tajnik KK Lokomotiva Vinko Mandl, od vključno tekmovalne sezone 2007/08 vodja krožka ASS Thomas Boris Slanič, v sezoni 2012/13 član krožka Obrtna zbornica Vinko Pernek, od sezone 2013/14 naprej pa Franc Ilešič.   

Novoletni turnir, za uvrstitev se upoštevajo rezultati prvih dveh nastopov v okviru krožkovne lige (v sezoni 2014/15 izjemoma tretji in četrti nastop, ker sta prvi in drugi štela za Memorial Vinka Mandla), po navedbah Vinka Mandla obstaja od sezone 1996/97.

Manjkajoče podatke bomo še poizkušali izbrskati iz klubskega arhiva in iz gradiva, ki ga hranijo udeleženci, zato predstavnike krožkov prosimo, da nam jih posredujejo.

Hvala in vseh devet!

PREGLEDNICA UVRSTITEV MED 3 V KROŽKOVNI LIGI KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH

(PRVA KAKOVOSTNA SKUPINA)

SEZONA 1.MESTO 2.MESTO 3.MESTO
1987/88      
1988/89      
1989/90      
1990/91      
1991/92      
1992/93 Market Jure/Ano    
1993/94 Ano Avtoprevoz SŽ Vleka vlakov
1994/95 Ano    
1995/96   SŽ Vleka vlakov  
1996/97 Mariborska mlekarna    
1997/98 SŽ Vleka vlakov    
1998/99 Avtoprevoz SŽ Sind.strojevodij Dalmadom
1999/00 SŽ Sind.strojevodij Avtoprevoz  
2000/01 Avtoprevoz OOZ Obrtnik 1 Dalmadom
2001/02 Dalmadom Avtoprevoz Optimisti
2002/03 Avtoprevoz PS Podravja Optimisti
2003/04 PS Podravja Avtoprevoz DU Center
2004/05 PS Podravja Avtoprevoz DU Center
2005/06 Avtoprevoz PS Podravja DU Center
2006/07 Avtoprevoz PS Podravja DU Center
2007/08 Avtoprevoz MB vodovod ASS Thomas
2008/09 Avtoprevoz MB vodovod Bar Medo
2009/10 Avtoprevoz Lokosi DU Tabor 1
2010/11 Avtoprevoz Bar Medo Avto Hoče
2011/12 Avtoprevoz Avto Hoče Bar Medo
2012/13 Avtoprevoz Avto Hoče DU Center
2013/14 DU Center Avtoprevoz SŽ Sind.strojevodij
2014/15 DU Center Zavarovalnica MB SŽ VIT
2015/16 DU Center SŽ Sind.strojevodij Stinako

PRIPIS: zapiski o tekmovanjih v nekaterih sezonah (prazna mesta) niso bili najdeni

KROŽKOVNA LIGA KK LOKOMOTIVA V BORBENIH IGRAH KRONOLOGIJA 29 TEKMOVANJ – UVRSTITVE 1987 – 2015/16

6. SEZONA 1992/93

LIGA: 1. Market Jure

Za zmagovalno ekipo Market Jure so kegljali: Simon Mali, Milan Mali, Srečko Lešnik, Borut Planinšič, Karel Pangerl, Miran Cvilak, Milojko Mihajlović

market-jure

KK Market Jure – prvaki 1992/93

7. SEZONA 1993/94

LIGA: 1. Ano, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 3. SŽ Vleka vlakov, 4. Samski optimisti, 5. Dvorana Tabor, 6. Certus

Za zmagovalno ekipo Ano so kegljali: Simon Mali, Milan Mali, Srečko Lešnik, Borut Planinšič, Miran Cvilak, Karel Pangerl, , Jože Fermišek, Milojko Mihajlović

Ekipa Ano je 8.11.1993 z rezultatom 580 podrtih kegljev postavila rekord kegljišče KK lokomotiva; kegljali so: Karel Pangerl 101 (2), Borut Planinšič 98 (1), Srečko Lešnik 95 (0), Miran Cvilak 97 (1), Simon Mali 93 (1), Milan Mali 96 (3)

ano

KK Ano – prvaki 1993/94

8. SEZONA 1994/95

SKUPINA A: 1. Ano

Za zmagovalno ekipo Ano so kegljali: Simon Mali, Milan Mali, Borut Planinšič, Miran Cvilak, Zdravko Čerče, Jože Fermišek, Milojko Mihajlović

1995 Ano Trgovina Jure 1995-prvaki MB 94 95 1

KK Ano – prvaki 1994/95

9. SEZONA 1995/96

LIGA: 1. _______________, 2, SŽ Vleka vlakov, 3. _________________

10. SEZONA 1996/97

LIGA: 1. Mariborska mlekarna

NOVOLETNI TURNIR (12 ekip): 1. Mariborska mlekarna, 2. Marles, 3. OOZ Maribor, 4. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz)…

11. SEZONA 1997/98

LIGA: SŽ Vleka vlakov

12. SEZONA 1998/99

ENOTNA SKUPINA: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz) 22 točk (6223 kegljev), 2. SŽ Sindikat strojevodij 20 (6248), 3. Dalmadom 20 (6124), 4. Optimisti 16 (6047), 5. OOZ Obrtnik 16 (5809), 6. Dvorana Tabor 16 (5805), 7. Certus 14 (5733, 8. Mariborska mlekarna 8 (5639), 9. Cestno podjetje Maribor 6 (5248), 10. Nova KBM Maribor 6 (5104), 11. Zavarovalnica Maribor 4 (5520), 12. SŽ Centralne delavnice 4 (5467), 13. DU Tabor ženske 2 (5264).

NOVOLETNI TURNIR (13 ekip): 1. SŽ Sindikat strojevodij 1565, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz) 1563, 3. Dvorana Tabor 1544, 4. Optimisti 1517…

MEMORIAL JANKA LUPŠA (14 ekip): 1. Dalmadom 528, 2. Optimisti 516, 3. SŽ Sindikat strojevodij 498, 4. Mariborska mlekarna 491…

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoza so kegljali: Konrad Kirbiš, Anton Kirbiš, Ivan Kirbiš, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Franc Simonič

KK Avtoprevoz-prvaki 1998-99

KK Avtoprevoz – prvaki 1998/99

13. SEZONA 1999/00

SKUPINA A: 1. SŽ Sindikat strojevodij, 2.. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz)

SKUPINA B:

NOVOLETNI TURNIR (14 ekip): 1. SŽ Sindikat strojevodij 1067, 2. Dalmadom 1034, 3. Certus 1030, 4. Optimisti 1024…

MEMORIAL JANKA LUPŠA (14 ekip): 1. Optimisti 545, 2. SŽ Sindikat strojevodij 519, 3. OOZ Maribor Obrtniki 516, 4. Dalmadom 511…

2000 Sindikat strojevodij 2000 1

SŽ Sindikat strojevodij – prvaki 1999/00

14. SEZONA 2000/01

SKUPINA A: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 2. OOZ Obrtnik I, 3. Dalmadom, 4. Optimisti, 5. SŽ Sindikat strojevodij, 6. Dvorana Tabor, 7. DU Center, 8. Avto Hoče, 9. Upokojenci Lokomotive

SKUPINA B: 1. DU Tabor ženske, 2. Certus, 3. SŽ Centralne delavnice, 4. Mariborska Mlekarna, 5. Zavarovalnica Maribor, 6. Nova KBM Maribor, 7. Cestar, 8. OOZ Obrtnik II, 9. Večer

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoza so igrali: Konrad Kirbiš, Borut Planinšič, Ivan Kirbiš, Anton Kirbiš, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Franc Simonič

NOVOLETNI TURNIR: 1. SŽ Sindikat strojevodij, 2. Dalmadom, 3. DU center, 4. Avtoprevoz…

MEMORIAL JANKA LUPŠA (14 ekip): 1. SŽ Sindikat strojevodij 573, 2. Dvorana Tabor 530, 3. Avtoprevoz 527, 4. Dalmadom 503…

KK Avtoprevoz-prvaki 2000-01

KK Avtoprevoz – prvaki 2000/01

15. SEZONA 2001/02

SKUPINA A (9 ekip): 1. Dalmadom, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 3. Optimisti, 4. Avto Hoče…

SKUPINA B (9 ekip): 1. Bar Medo, 2. Mariborska mlekarna, 3. DU Tabor ženske…

NOVOLETNI TURNIR (20 ekip): 1. Avto Hoče, 2. Optimisti, 3. Dalmadom, 4. SŽ Sindikat strojevodij…

KK Dalmadom-prvaki 2001-02

KK Dalmadom – prvaki 2001/02

16. SEZONA 2002/03

SKUPINA A: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 2. Policijski sindikat Podravja, 3. Optimisti, 4. DU Center, 5. OOZ Obrtnik I, 6. Mariborska mlekarna, 7. Avto Hoče, 8. Certus, 9. Borova vas Prijatelji, 10. Mariborski vodovod (finalni del tekmovanja je bil v Slovenskih Konjicah, na tekmi za prvo mesto so Avtoprevozniki premagali PS Podravja s 558:533).

SKUPINA B: 1. Dalmadom, 2. Bar Medo, 3. Upokojenci Lokomotive, 4. DU Tabor ženske, 5. Zavarovalnica Maribor, 6. Cestar, 7. Dvorana Tabor, 8. OOZ Obrtnik II, 9. SŽ Centralne delavnice, 10. Večer

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoza so kegljali: Konrad Kirbiš, Borut Planinšič, Ivan Kirbiš, Dejan Koser, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Anton Kirbiš

NOVOLETNI TURNIR (22 ekip): 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 2. Dalmadom, 3. Policijski sindikat Podravja, 4. Optimisti…

MEMORIAL VINKA FUNDAKA (20 ekip): 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 2. Zavarovalnica Maribor, 3. DU Center, 4. Samski optimisti…

KK Avtoprevoz-prvaki 2002-03

KK Avtoprevoz – prvaki 2002/03

REKORD KEGLJIŠČA, marec 2003: Policijski sindikat Podravja – 615 kegljev, igrali so: Avgust Volšek 105, Drago Arnuš 102, Zvonko Cafuta/Aleš Majcenovič 100, Janez Podgoršek 115, Simon Mali 98, Milan Podgoršek 95.

Pripis: prejšnji rekord (neuradno) je bil v posesti KK Certus iz sezone 1998/99 (607 kegljev).

17. SEZONA 2003/04

SKUPINA A: 1. Policijski sindikat Podravja, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 3. DU Center, 4. Optimisti, 5. Dalmadom, 6. Bar Medo, 7. OOZ Obrtnik I

SKUPINA B: 1. Mariborska mlekarna, 2. Avto Hoče, 3. Certus, 4. Dvorana Tabor, 5. SŽ Centralne delavnice, 6. Zavarovalnica Maribor, 7. DU Tabor ženske

SKUPINA C: 1. Upokojenci Lokomotive, 2. OOZ Obrtnik II, 3. Večer 4. Mariborski vodovod, 5. Cestar, 6. Prijatelji Borova vas, 7. Nova KBM Maribor

NOVOLETNI TURNIR (21 ekip): 1. Policijski sindikat, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 3. Dalmadom, 4. Mariborska mlekarna…

18. SEZONA 2004/05

SKUPINA A: 1. Policijski sindikat Podravja, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 3. DU Center, 4. Dalmadom I, 5. Optimisti, 6. Bar Medo, 7. Dvorana Tabor

SKUPINA B: 1. OOZ Obrtnik I, 2. Nova KBM Maribor, 3. Avto Hoče, 4. Mariborska mlekarna, 5. DU Tabor ženske, 6. Zavarovalnica Maribor, 7. Certus

SKUPINA C: 1. Večer, 2. Mariborski vodovod, 3. Upokojenci Lokomotive, 4. Dalmadom II, 5. Prijatelji Borova vas, 6. SŽ Centralne delavnice, 7. OOZ Obrtnik II, 8. Cestar

NOVOLETNI TURNIR (22 ekip): 1. Policijski sindikat Podravja, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 3. DU Center, 4. Dalmadom…

19. SEZONA 2005/06

SKUPINA A: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 2. Policijski sindikat Podravja, 3. DU Center, 4. Dalmadom I, 5. Bar Medo, 6. OOZ Obrtnik I, 7. Optimisti

SKUPINA B: 1. Mariborska mlekarna, 2. Avto Hoče, 3. Nova KBM Maribor, 4. Večer, 5. Zavarovalnica Maribor, 6. Certus, 7. DU Tabor ženske

SKUPINA C: 1.Mariborski vodovod, 2. OOZ Obrtnik II, 3. Dalmadom II, 4. Cestar, 5. Prijatelji Borova vas, 6. Upokojenci Lokomotive, 7. Balinček, 8. SŽ Centralne delavnice

NOVOLETNI TURNIR (22 ekip): 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 2. Policijski sindikat Podravja, 3. Bar Medo, 4. Dalmadom I…

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoza so igrali: Konrad Kirbiš, Borut Planinšič, Dejan Koser, Darko Merčnik, Franc Kirbiš, Ivan Kirbiš, Peter Rakovič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Anton Kirbiš

Avtoprevoz-1.mesto in rekord (627) Policijski sindikat – rekorderji (618)
Avtoprevoz-1.mesto in rekord (627) Policijski sindikat – rekorderji (618)

REKORD KEGLJIŠČA, november 2005: Policijski sindikat Podravja – 618 kegljev, v tej sezoni so v ligi KKL in MB ligi igrali (ni podatka o tekmi): Avgust Volšek, Drago Arnuš, Janez Podgoršek, Jože Golob, Milan Podgoršek, Simon Mali, Zvonko Cafuta, Srečko Lešnik, Darko Žinkovič, Pero Vekić; vodja ekipe Ludvik Repolusk

REKORD KEGLJIŠČA, 10.12.2005: Avtoprevoz – 627 kegljev; igrali so: Konrad Kirbiš 104 (2), Borut Planinšič 108 (2), Dejan Koser 92 (6), Darko Merčnik 102 (4), Franc Kirbiš 125 (0), Ivan Kirbiš 96 (4), vodja ekipe Jože Vrhnjak, direktor Peter Rakovič

20. SEZONA 2006/07

SKUPINA A: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 2. Policijski sindikat Podravja, 3. DU Center, 4. Dalmadom ASS I, 5. Mariborska mlekarna, 6. Bar Medo, 7. OOZ Obrtnik

SKUPINA B: 1. Optimist, 2. Avto Hoče, 3. Mariborski vodovod, 4. Zavarovalnica Maribor, 5. Nova KBM Maribor, 6. Večer, 7. Certus

SKUPINA C: 1. Prijatelji Borova vas, 2. SŽ Centralne delavnice, 3. DU Tabor ženske, 4. Dalmadom ASS II, 5. Cestar, 6. Upokojenci Lokomotive

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoza so kegljali: Konrad Kirbiš, Borut Planinšič, Dejan Koser, Darko Merčnik, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Anton Kirbiš

NOVOLETNI TURNIR (20 ekip): 1. Policijski sindikat Podravja, 2. DU Center, 3. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 4. Bar Medo…

Za zmagovalno ekipo Policijskega sindikata Podravja so kegljali: Avgust Volšek, Janez Podgoršek, Robert Pinterič, Milan Podgoršek, Matej Jerončič, Pero Vekić, Drago Arnuš, Simon Mali, Darko Žinkovič

KK Avtoprevoz-prvaki in rekorderji (647)

KK Avtoprevoz-prvaki in rekorderji (647)

REKORD KEGLJIŠČA, 13.11.2006: Policijski sindikat Podravja – 629 kegljev;igrali so: Srečko Lešnik 117 (2), Avgust Volšek 83 (2), Janez Podgoršek 99 (2), Zvonko Cafuta 140 (0), Milan Podgoršek 108 (1), Pero Vekić 82 (5)

REKORD KEGLJIŠČA, 28.2.2007: Avtoprevoz – 647 kegljev; igrali so: Konrad Kirbiš 121 (1), Borut Planinšič 113 (0), Dejan Koser 93 (4), Darko Merčnik 105 (2), Franc Kirbiš 121 (1), Ivan Kirbiš 94 (5); vodja ekipe Jože Vrhnjak, direktor ekipe Peter Rakovič

21. SEZONA 2007/08

SKUPINA A: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 2. Mariborski vodovod, 3. ASS Thomas, 4. Top Agent, 5. DU Center

SKUPINA B: 1. Avto Hoče, 2. Prijatelji Borova vas, 3. Bar Medo, 4. SŽ Centralne delavnice, 5. Zavarovalnica Maribor, 6. OOZ Obrtnik

SKUPINA C: 1. Cestar – SERŠ, 2. Upokojenci Lokomotive, 3. Večer, 4. DU Tabor ženske, 5. Veseljaki

NOVOLETNI TURNIR (16 ekip): 1. Top Agent, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 3. ASS Thomas, 4. Avto Hoče…

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoza so kegljali: Konrad Kirbiš, Dejan Koser, Ivan Kirbiš, Dejan Koser, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Anton Kirbiš, Leon Polše, Janez Prah, Štefan Novak

KK Avtoprevo-prvaki 2007-08

KK Avtoprevoz – prvaki 2007/08

22. SEZONA 2008/09

SKUPINA A: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 2. Mariborski vodovod, 3. Bar Medo, 4. ASS Thomas, 5. Avto Hoče, 6. Cestar SERŠ, 7. SŽ Centralne delavnice, 8. Upokojenci Lokomotive

SKUPINA B: 1. DU Tabor I, 2. Lokosi, 3. Optimisti, 4. Obrtnik, 5. Večer, 6. Zavarovalnica Maribor, 7. DU Tabor, 8. Veseljaki

NOVOLETNI TURNIR (16 ekip): OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 2. Optimisti, 3. Avto Hoče, 4. Bar Medo…

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoza so kegljali: Konrad Kirbiš, Dejan Koser, Ivan Kirbiš, Darko Merčnik, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Anton Kirbiš, Leon Polše, Janez Prah, Štefan Novak

23. SEZONA 2009/10

SKUPINA A: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 2. Lokosi, 3. DU Tabor I, 4. Mariborski vodovod, 5. Bar Medo, 6. Avto Hoče, 7. Optimisti, 8. ASS Thomas

SKUPINA B: 1. Večer, 2. SŽ Centralne delavnice, 3. Pošta Slovenije, 4. Cestar SERŠ, 5. Veseljaki, 6. Upokojenci Lokomotive, 7. Obrtnik, 8. Zavarovalnica Maribor, 9. DU Tabor II

NOVOLETNI TURNIR (16 ekip): 1. Lokosi, 2. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 3. Avto Hoče, 4. Večer…

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoza so kegljali: Konrad Kirbiš, Dejan Koser, Ivan Kirbiš, Dejan Koser, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Anton Kirbiš, Janez Prah, Leon Polše, Štefan Novak

24. SEZONA 2010/11

SKUPINA A: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 2. Bar Medo, 3. Avto Hoče, 4. SŽ Centralne delavnice, 5. Večer, 6. DU Tabor, 7. Mariborski vodovod, 8. Cestar-SERŠ

SKUPINA B: 1. ASS Thomas, 2. Zavarovalnica Maribor, 3. De Vesta, 4. Optimist-Prijatelji, 5. Veseljaki, 6. Upokojenci Lokomotive, 7. OOZ Obrtnik, 8. DU Tabor ženske

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoznikov so kegljali: Konrad Kirbiš, Borut Planinšič, Ivan Kirbiš, Darko Merčnik, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Jože Vrhnjak, Rajmund Žaberl, Janez Prah, Štefan Novak, Leon Polše

NOVOLETNI TURNIR (16 ekip): 1. De Vesta, 2. Bar Medo, 3. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz), 4. Večer…

Za zmagovalno ekipo De Veste so kegljali: Zlatko Weingerl, Simon Mali, Jure Grušovnik, Janez Podgoršek, Dejan Koser, Robert Pinterič, Damir Vindiš, Željko Skrober, Eva Pak, Milan Podgoršek

KK Avtoprevoz–prvaki lige 2010-11 KK De Vesta–zmagovalci novoletnega turnirja
KK De Vesta–zmagovalci novoletnega turnirja KK Avtoprevoz–prvaki lige 2010/11

25. SEZONA 2011/12

SKUPINA A: 1. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz) 8 točk (3192 kegljev), 2. Avto Hoče 8 (3082),  3. Bar Medo 6 (3143), 4. ASS Thomas 6 (2957),  5. SŽ Centralne delavnice 6 (2785), 6. Večer 4 (3099), 7. Zavarovalnica Maribor 4 (2763)

SKUPINA B: 1. Mariborski vodovod 10 točk (2546), 2. Cestar-SERŠ 8 (2313), 3. OOZ Obrtnik 6 (2214), 4. Upokojenci Lokomotive 4 (2232), 5. DU Tabor ženske I 2 (2174), 6. DU Tabor ženske II 0 (1869)

NOVOLETNI TURNIR (13 ekip): 1. Avto Hoče, 2. Mariborski vodovod, 3. Večer, 4. ASS Thomas…

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoza so kegljali: Konrad Kirbiš, Borut Planinšič, Ivan Kirbiš, Darko Merčnik, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Janez Prah, Leon Polše, Anton Kirbiš, Rajmund Žaberl

KK Avtoprevoz-prvaki lige 2011-12

KK Avtoprevoz – prvaki lige 2011/12

26. SEZONA 2012/13

SKUPINA A: 1. Avtoprevoz 10 točk (4008 kegljev), 2. Avto Hoče 10 (3413), 3. DU Center 8 (3788), 4. Mariborski vodovod 8 (3712), 5. Bar Medo 6 (3755), 6. Večer 6 (3539), 7. SŽ VIT 4 (3209), 8. ASS Thomas 4 (2894)

SKUPINA B: DU Tabor ženske I 12 (3379), 2. SŽ Vleka vlakov 10 (3412), 3. Zavarovalnica Maribor 10 (3153), 4. Delovni invalidi 8 (3281), 5. OOZ Obrtnik 8 (3155), 6. Lokomotiva veterani 4 (3114), 7. Veseljaki 2 (2629), 8. DU Tabor ženske II 2 (2759)

NOVOLETNI TURNIR (16 ekip): 1. DU Center 1140 kegljev, 2. Mariborski vodovod 1125, 3. OOZ Sekcija za promet (Avtoprevoz) 1116, 4. Bar Medo 1036…

Za zmagovalno ekipo Avtoprevoza so kegljali: Konrad Kirbiš, Anton Kirbiš, Ivan Kirbiš, Darko Merčnik, Franc Kirbiš, Peter Rakovič, Leon Polše, Borut Planinšič, Janez Prah

KK Avtoprevoz-prvaki lige 2012-13

KK Avtoprevoz – prvaki lige 2012/13

REKORD KROŽKOVNE LIGE, 8.4.2013: Avtoprevoz – 653 kegljev; igrali so: Konrad Kirbiš 109 (3), Anton Kirbiš 84 (7), Ivan Kirbiš 114 (2), Darko Merčnik 107 (4), Franc Kirbiš 138 (1), Peter Rakovič 101 (4); vodja ekipe Ivan Kirbiš.

Prejšnji rekord z dne 28.2.2007 (647 kegljev) je bil v posesti iste ekipe.

27. SEZONA 2013/14

SKUPINA A: 1. DU Center 14 točk (3776 kegljev), 2. SŽ Sindikat strojevodij 10 (3578), 3. Zavarovalnica Maribor 8 (3186), 4. Veterani Lokomotive 6 (3137), 5. DU Tabor Ž 1 6 (3134), 6. Veseljaki 2 (2799), 7. DU Tabor Ž 2 (2502)

Posamično: 1. Majda Štefanič (Zavarovalnica MB) 590 točk (677 kegljev/29 praznih), 2. Alojz Škofljanec 508 (628,/40), 3. Peter Rakovič (DU Center) 501 (612/37)

SKUPINA B: 1. OOZ Avtoprevoz 14 (3693), 2. Mariborski vodovod 10 (3659), 3. Stinako 10 (3632), 4. ASS Thomas 8 (3386), 5. SŽ VIT 4 (3433), 6. OOZ Obrtniki 4 (3086), 7. Delovni invalidi 4 (3053), 8. Avto Hoče 2 (3227)

Posamično: 1. Franc Kirbiš (Avtoprevoz) 716 točk (746/10), 2. Smiljan Zlatkovski 594 (666/24), 3. Aleš Ferminšek (Stinako) 571 (640/23)

KONČNICA – polfinale: MB vodovod – DU Center 509:528, Avtoprevoz – SŽ Sindikat strojevodij 570:531; finale: Avtoprevoz – DU Center 489:551

POSAMIČNO (upošteva se le predtekmovanje/po 7 tekem): 1. Franc Kirbiš (Avtoprevoz) 716 točk (746 kegljev minus 10 praznih x 3), 2. Smiljan Zlatkovski (Mariborski vodovod) 594 (666/24), 3. Majda Štefanič (Zavarovalnica Maribor) 590 (677/29)

KONČNE UVRSTITVE: 1. DU Center Maribor, 2. OOZ Avtoprevoz, 3. SŽ Sindikat strojevodij, 4. Mariborski vodovod , 5.-6. Stinako in Zavarovalnica Maribor, 7.-8. ASS Thomas in Veterani Lokomotive, 9.-10. SŽ VIT in DU Tabor Ž 1, 11.-12. OOZ Obrtniki in Veseljaki, 13.-14. Delovni invalidi in DU Tabor Ž 2, 15. Avto Hoče

NOVOLETNI TURNIR (15 EKIP): 1. DU Center 1063 kegljev, 2. Stinako 1048, 3. Avtoprevoz 1035, 4. SŽ VIT 1011…

Za zmagovalno ekipo DU Center so kegljali: Jože Špenga, Miran Truntič, Stanko Lašič, Antun Tomašek, Peter Duh, Rudi Petrovič, Peter Rakovič, Alojz Škofljanec, Alojz Rozman, Jože Matulin.

DU Center-prvaki krožkovne lige in novoletnega turnirja KKL 2013-14

DU Center – prvaki krožkovne lige in novoletnega turnirja KKL 2013/14

Tekmovanje je vodila tekmovalna komisija v sestavi: Franc Ilešič (predsednik), Vinko Pernek (beleženje rezultatov in statistika) in Borut Planinšič (priprava tekmovalnega in kronološkega gradiva ter obveščanje).

28. SEZONA 2014/15

SKUPINA A: 1. DU Center 16 točk (3767 kegljev; povprečje 538,1 na 7 tekmah; proti ekipi SŽ SS zmaga brez borbe), 2. DU Tabor ženske 1 8 (3664, 8 tekem), 3. Veterani Lokomotive 8 (3590, 8 tekem), 4. SŽ Sindikat strojevodij 8 (3505, 7 tekem), 5. DU Tabor ženske 2 0 (3035, 8 tekem)

SKUPINA B: 1. Zavarovalnica Maribor 14 točk (3918 kegljev, povprečje 489,7 na 8 tekmah), 2. SŽ VIT 12 (3997, 8 tekem), 3. Stinako 12 (3940, 8 tekem), 4. Mariborski vodovod 8 (3985, 8 tekem), 5. OOZ Obrtniki 7 (3415, 8 tekem), 6. ASS Thomas 6 (3793, 8 tekem), 7. Avto Hoče 6 (3162, 8 tekem), 8. Delovni invalidi 3 (3445, 8 tekem), 9. Večer 2 (3084, 8 tekem)

KONČNICA – polfinale: DU Center – SŽ VIT 522:495, Zavarovalnica Maribor – DU Tabor ženske 1 490:448; finale: DU Center – Zavarovalnica Maribor 587:501

KONČNE UVRSTITVE: 1. DU Center, 2. Zavarovalnica Maribor, 3. SŽ VIT, 4. DU Tabor ženske 1, 5. Stinako, 6. Mariborski vodovod, 7. Veterani Lokomotive, 8. SŽ Sindikat strojevodij, 9. OOZ Obrtniki, 10. ASS Thomas, 11. Avto Hoče, 12. Delovni invalidi, 13. Večer, 14. DU Tabor ženske 2

POSAMIČNO (upošteva se le predtekmovanje/po 8 tekem): 1. Smiljan Zlatkovski (MB Vodovod) 641 točk (749 kegljev minus 36 praznih x 3), 2. Dalibor Katavić (SŽ VIT) 630 točk (729/33), 3. Majda Štefanič (Zavarovalnica MB) 621 točk (702/27)

MEMORIAL VINKA MANDLA (14 ekip): 1. DU Center 1066 kegljev, 2. Stinako 1015, 3. Mariborski vodovod 1009, 4. SŽ VIT 1000…

NOVOLETNI TURNIR (14 ekip): 1. DU Center 1109, 2. SŽ Sindikat strojevodij 1053, 3. Stinako 1022, 4. Mariborski vodovod 1021…

Za DU Center, zmagovalno ekipo vseh treh tekmovanj, so nastopali: Alojz Škofljanec  – selektor in kapetan ekipe, Jože Špenga, Stanko Lašič, Antun Tomašek, Stane Žagar Miro Truntič, Avgust Volšek, Peter Duh, Alojz Rozman, Peter Rakovič, Jože Matulin, Ludvik Vrbnjak in Miran Cvilak.

DU Cente-prvaki lige in obeh turnirjev KKL 2014-15

DU Center – prvaki lige in obeh turnirjev KKL 2014/15

Tekmovanje je vodila tekmovalna komisija v sestavi: Franc Ilešič (predsednik), Vinko Pernek (beleženje rezultatov in statistika) in Borut Planinšič (priprava tekmovalnega in kronološkega gradiva ter obveščanje).

29.SEZONA 2015/16

SKUPINA A: 1. SŽ Sindikat strojevodij 10 točk (2513 kegljev na 5 tekmah; povprečje 502,6), 2. DU Center 1 6 (2494), 3. DU Tabor moški 6 (2467, 4. Veterani KKL 4 (2227, 5. DU Tabor ženske 1 4 (2161, 6. DU Tabor ženske2 0 (2052)

SKUPINA B: 1. Stinako 14 točk (3671 kegljev na 7 tekmah, povprečje 524,2), 2. DU Center 2 8 (3549), 3. Mariborski vodovod 8 (3520), 4. Zavarovalnica Maribor 8 (3352), 5. ASS Thomas 8 (3305), 6. SŽ VIT 6 (3395), 7. Večer 4 (3226), 8. Obrtnik 0 (3018)

KONČNICA – polfinale: SŽ Strojevodij – DU Center 2 552:518, Stinako – DU Center 1 528:580; finale: DU Center 1 – SŽ Sindikat strojevodij 536:499

KONČNE UVRSTITVE:  1. DU Center 1, 2. SŽ Sindikat strojevodij, 3. Stinako, 4. DU Center 2, 5. DU Tabor moški, 6. Mariborski vodovod, 7. Zavarovalnica Maribor, 8. Veterani KKL, 9. ASS Thomas, 10. DU Tabor ženske 1, 11. SŽ VIT, 12. DU Tabor ženske 2, 13. Večer, 14. Obrtnik

POSAMIČNO (upošteva se le predtekmovanje): 1.Aleš Fermišek (Stinako) 606 točk (povprečje 86,6, 669 kegljev na 7 tekmah, 21 rib), 2. Izidor Dukarič (Stinako) 605 (677/24), 3. Jože Matulin (DU Center) 564 (663/33)

NOVOLETNI TURNIR:1. DU Tabor moški 1078 kegljev (2 tekmi), 2. Stinako 1038, 3. DU Center 2 1029, 4. SŽ VIT 1025, 5. SŽ Sindikat strojevodij 987, 6. DU Center 1 981, 7. Zavarovalnica Maribor 958, 8. Mariborski vodovod 919, 9. Veterani KKL 904, 10. ASS Thomas 895, 11. Večer 889, 12. DU Tabor Ž 1 873, 13. DU Tabor Ž 2 822, 14. Obrtnik 814

MEMORIAL VINKA MANDLA: 1. Mariborski vodovod 1093 kegljev (2 tekmi), 2. Stinako 1081, 3. SŽ Sindikat strojevodij 1038, 4. DU Center 1 1000, 5. ASS Thomas 977, 6. DU Center 2 973, 7. Zavarovalnica Maribor 970, 8. SŽ VIT 945, 9. DU Tabor moški 906, 10. Večer 867, 11. Obrtnik 855, 12. Veterani KKL 834, 13. DU Tabor Ž 1 821, 14. DU Tabor Ž 2 800

Za zmagovalno ekipo DU Center 1 so nastopali: Avgust Volšek (7 tekem) 575 kegljev (34 rib) 473 točk, Stanko Žagar (7), Alojz Rozman (7), Jože Špenga (6), Stanko Lašič (6), Alojz Škofljanec (5), Miran Truntič (4), Anton Tomašek (3)

DU Center – prvaki lige 2015-16

DU Center – prvaki lige 2015/16

Tekmovanje je vodila tekmovalna komisija v sestavi: Franc Ilešič (predsednik in koordinacija), Borut Planinšič (beleženje, statistika, obveščanje ter priprava tekmovalnega in kronološkega gradiva), Goran Vidrih

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor