KLUBSKO PRVENSTVO KK LOKOMOTIVA 2015/16

RAZPORED IN REZULTATI TEKMOVANJA – 3 (4) x 120 LUČAJEV

1.dan: torek, 29.3.2016 (1.krog)

URA STEZA 1 STEZA 2
14.00 Anžej Hriberšek 507 Borut Planinšič 572
15.00 Erik Haložan 558 Peter Rakovič 553
16.00 Branislav Trglavčnik 474 Igor Dolinšek 422

2.dan, četrtek, 31.3.2016 (1.krog)

URA STEZA 1 STEZA 2
12.00 Bojan Mušič 476 Drago Cimerman 487
13.00 Avgust Volšek 535 Jože Špenga 501
14.00 Danijel Mernik 502 Goran Vidrih 479
15.00 Oto Lorenčič 504 Tomaž Šinko 509
16.00 Muhamed Seferović 497 Vinko Pernek 522
17.00 David Petek 523 Leon Polše 544
18.00 Dalibor Katavić 479
19.00 Igor Skaza 542 Milan Mali 480

3.dan, torek, 5.4.2016 (2.krog)

URA STEZA 1 STEZA 2
09.00 Goran Vidrih 2 475 Dalibor Katavić 2 514
10.00 Tomaž Šinko 2 531 Danijel Mernik 2 432
11.00 Drago Cimerman 2 495 Bojan Mušič 2 497
12.00     Igor Dolinšek 2 475
13.00 Borut Planinšič 2 545 Izet Lemezovič 535
14.00 Jože Matulin 2 477 Oto Lorenčič 2 515
15.00        
16.00 Peter Rakovič 2 502 Erik Haložan 2 503
17.00 Branko Trglavčnik 2 525    

4.dan, četrtek, 7.4.2016 (2.krog)

URA STEZA 1 STEZA 2
12.00 Jože Špenga 2 521 Avgust Volšek 2 501
13.00 Igor Dolinšek 3 Branislav Trglavčnik 3
14.00 Anžej Hriberšek 489
15.00
16.00 Vinko Pernek 2 508 Muhamed Seferović 2 507
17.00 Leon Polše 2 525 David Petek 2 511
18.00
19.00 Franc Ilešič 1 448 Igor Skaza 2 538

5.dan, torek, 12.4.2016 (3.krog)

URA STEZA 1 STEZA 2
09.00        
10.00 Avgust Volšek 3 521 Jože Špenga 3 519
11.00 Cimerman 3 455    
12.00 Trglavčnik 3 507    
13.00 Izet Lemezović 3 523 Borut Planinšič 3 535
14.00 Bojan Mušič 3 499 Tomaž Šinko 3 451
15.00 Goran Vidrih 3 497 Igor Dolinšek 431
16.00 Dalibor Katavić 3 513 Peter Rakovič 3 527
17.00 Oto Lorenčič 3 528 Jože Matulin 3 517
18.00 Franc Ilešič 2 488    
19.00        

6.dan, četrtek, 14.4.2016 (3.krog)

URA STEZA 1 STEZA 2
15.00 Anžej Hriberšek 3 531    
16.00 Vinko Pernek 3 530    
17.00 David Petek 3 494 Leon Polše 3 497
18.00 Franc Ilešič 3 474    
19.00 Igor Skaza 3 519 Erik Haložan 3 518

7.dan, nedelja, 17.4.2016 – končnica prvih 8

URA STEZA 1 STEZA 2
09.00 7. Vinko Pernek 534 8. Avgust Volšek 510
10.00 5. Erik Haložan 493 6. Leon Polše 498
11.00 3. Igor Skaza 522 4. Peter Rakovič 528
12.00 1. Borut Planinšič 512 2. Izet Lemezović 583

3(4) x 120 LUČAJEV – REZULTATI IN KONČNE UVRSTITVE

TEKMOVALCI 1.NASTOP 2.NASTOP 3.NASTOP 4.NASTOP SKUPNO

3 (+1)

 POLNO  ČIŠČ. POVPR.
29.+31.3. 5.+7.4. 12.+14.4. 17.4.16
1. Izet Lemezović 544 535 523 583 2185 1401 784 546,2
2. Borut Planinšič 572 545 535 512 2164 1435 729 541,0
3. Igor Skaza 542 538 519 522 2121 1385 736 530,2
4. Peter Rakovič 553 502 527 528 2110 1382 728 527,5
5. Vinko Pernek 522 508 530 534 2094 1403 691 523,5
6. Erik Haložan 558 503 518 493 2072 1387 685 518,0
7. Avgust Volšek 535 501 521 510 2067 1388 679 516,7
8. Leon Polše 544 525 497 498 2064 1377 687 516,0
9. Oto Lorenčič 504 515 528 1547 1029 518 515,6
10. Jože Špenga 501 521 519 1541 1044 497 513,6
11. David Petek 523 511 494 1528 1011 517 509,3
12. Anžej Hriberšek 507 489 531 1527 1068 459 509,0
13. Jože Matulin 517 477 517 1511 1049 462 503,6
14. Dalibor Katavić 479 514 513 1506 1009 497 502,0
15. Bran.Trglavčnik 474 525 507 1506 1028 478 502,0
16. Tomaž Šinko 509 531 451 1491 1062 429 497,0
17. Bojan Mušič 476 497 499 1472 1005 467 490,6
18. Goran Vidrih 479 475 497 1451 1013 438 483,6
19. Drago Cimerman 487 495 455 1437 983 454 479,0
20. Franc Ilešič 448 488 474 1410 996 414 470,0
21. Igor Dolinšek 422 475 431 1328 958 370 442,6
22. Muh.Seferović 497 507 1004 663 341 502,0
23. Danijel Mernik 502 432 934 641 293 467,0
24. Milan Mali 480 480 323 157

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor