DRŽAVNO PRVENSTVO ZA ČLANE – KOMBINACIJA

REZULTATI TEKMOVANJA

Cerknica 09/10.04.2016 | Postojna 09/10.04.2016 | Novo mesto 16.04.2016

Mesto Ime in priimek Klub Cerknica Postojna Novo Mesto Skupaj Čišč.
1 Timi Jurančič Konstruktor 619 642 641 1902 715
2 Janže Lužan Triglav 618 630 639 1887 678
3 Jure Starman Kamnik 639 612 634 1885 716
4 Damjan Hafnar Kamnik 606 620 654 1880 671
5 Matej Lepej Brest 653 590 634 1877 679
6 Robert Ribič Konstruktor 600 618 645 1863 676
7 Jure Mejač Ljubelj 642 597 615 1854 696
8 Blaž Čerin Ljubelj 624 616 607 1847 683
9 Sandi Sajko Triglav 654 580 611 1845 668
10 Davor Sobočan Triglav 614 632 599 1845 666
11 Klemen Mahkovic Kamnik 620 620 604 1844 674
12 Denis Ćenanović Proteus 648 595 572 1815 648
13 Dejan Hočevar Rudar 583 621 605 1809 643
14 Milan Kovačič Radenska 590 612 585 1787 638
15 Grega Bajželj Triglav 634 599 552 1785 604
16 Ivan Kunčič Impol 612 603 520 1735 609
17 Gašper Burkeljca Kamnik 603 594 1197 428
18 Primož Pintarič Ograjca 580 615 1195 417
19 Zlatko Pajnič Kočevje 580 607 1187 445
20 Jernej Pačelat Ograjca 596 589 1185 427
21 Darko Bizjak Pivka 616 567 1183 413
22 Miha Jenko Jesenice 602 579 1181 424
23 Bojan Golob Dravograd 577 600 1177 379
24 Stane Gmajner Konjice 598 575 1173 398
25 Aleš Prosen Triglav 591 578 1169 430
26 Slavko Zorman Taborska jama 605 564 1169 421
27 Aleš Žagar Kočevje 596 571 1167 413
28 Igor Mojškerc Ograjca 592 575 1167 406
29 Boštjan Žvanut Ljubelj 595 572 1167 383
30 Franc Kirbiš Konstruktor 603 558 1161 379
31 Aleš Peperko Konjice 580 578 1158 393
32 Erik Haložan Lokomotiva 565 588 1153 405
33 Nik Medja Jesenice 570 581 1151 397
34 Marko Križaj Pivka 568 582 1150 397
35 Drago Radočaj Gorica 590 560 1150 386
36 Robi Pinterič Konstruktor 551 598 1149 360
37 Miran Kopmajer Fužinar 565 582 1147 397
38 Dušan Pavlovič Izola 595 548 1143 385
39 Izet Lemezović Lokomotiva 583 553 1136 382
40 Damir Kneževič Brest 605 530 1135 411
41 Luka Sajko Konstruktor 590 545 1135 385
42 Rado Rebolj Hidro 575 552 1127 399
43 Jure Fleischman Triglav 562 564 1126 387
44 Janez Čerin Ljubelj 558 565 1123 374
45 Srečko Fišer Ruše 560 559 1119 370
46 Drago Geršak Kranjska gora 561 554 1115 353
47 Peter Rozman Krilato kolo 574 527 1101 375
48 Dejan Janderlič Taborska jama 584 516 1100 352
49 Jani Steržaj Radenska 538 560 1098 364
50 David Pečnak Konjice 545 546 1091 354
51 Miro Miklavčič Krka 525 543 1068 355
52 Blaž Oberstar KI Škofja Loka 541 524 1065 337
53 Slavko Porenta Iskra 569 483 1052 343
54 Dušan Pohovnikar Radenska 520 515 1035 330

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor