BORBENE IGRE – 1994/95 – 2016/17

LISTA DRŽAVNIH PRVAKOV IN DOBITNIKOV MEDALJ NA PRVENSTVIH KZ SLOVENIJE

1994/95 (Ljubljana)

Moški Ženske
1. PROTEUS LIV POST. 600 (igrale mešane ekipe M+Ž)
2. Rudar Dadas II Trbovlje 579
3. Rudar Dadas I Trbovlje 570

2001/02 (Maribor)

Moški Ženske
1. KLEMAKS MARIBOR 605 (igrale mešane ekipe M+Ž)
2. Konstruktor Maribor 604
3. Miklavž 603

2002/03 (Celje)

Moški Ženske
1. MIKLAVŽ 567 1. RUDAR TRBOVLJE 537
2. Slovenj Gradec 548 2. Miklavž 515
3. Konjice 544 3. Šoštanj 484

2003/04 (Celje)

Moški Ženske
1. KONSTRUKTOR MB 589 1. MIKLAVŽ 505
2. Korotan Prevalje 559 2. Bela krajina Črnomelj 504
3. Slovenj Gradec 554 3. Rudar Trbovlje 478

2004/05 (Celje)

Moški Ženske
1. LOKOMOTIVA MB 561  1. MIKLAVŽ 508
2. Korotan Prevalje 549 2. Rudar Trbovlje 452
3. Pivovarna Laško 533 3. Komcel Celje 435

 

2005/06 (Celje)

Moški Ženske
1. KONJICE 639  1. TREBNJE 567
2. Pivovarna Laško 622 2. Milavž 560
3. Šoštanj 621 3. Rudar Trbovlje 535

2006/07 (Celje)

Moški Ženske
1. PIVOVARNA LAŠKO 636  1. ŠOŠTANJ 569
2. Petrol Celje 618 2. Korotan Prevalje 547
3. Adergas Cerklje 617 3. Miklavž 537

2007/08 (Celje)

Moški Ženske
1. TRIGLAV KRANJ 651  1. MIKLAVŽ 571
2. Lokomotiva Maribor 607 2. Šoštanj 555
3. Pivovarna Laško 601 3. Trebnje 534

2008/09 (Celje)

Moški Ženske
1. MIKLAVŽ 627  1. MIKLAVŽ 563
2. Pivovarna Laško 627 2. Impol Slov.Bistrica 555
3. Krško 2002 624 3. Trebnje 532

2009/10 (Celje)

Moški Ženske
1. GAŠPER KOROTAN 620  1. MIKLAVŽ 604
2. Rile servis Šoštanj 601 2. Impol Slov.Bistrica 521
3. Konjice 599 3. Šoštanj 516

2010/11 (Celje)

Moški Ženske
1. TRIGLAV KRANJ 644  1. ŠOŠTANJ 528
2. Pivovarna Laško 603 2. Komcel Celje 513
3. Gašper Korotan Prevalje 580 3. Slovenj Gradec 495

2011/12 (Celje)

Moški Ženske
1. DE VESTA MARIBOR 639  1. LANTEKS CELJE 550
2. Taborska jama Grosuplje 630 2. Impol Slov.Bistrica 547
3. Calcit Kamnik 596 3. Šoštanj 525

2012/13 (Celje)

Moški Ženske
1. TRIGLAV KRANJ 649  1. LANTEKS CELJE 643
2. Taborska jama Grosuplje 613 2. Miklavž 516
3. Strojkovina Celje 574 3. Slovenj Gradec 506

2013/14 (Celje)

Moški Ženske
1. TRIGLAV KRANJ 601  1. CELJE 600
2. Adergas Cerklje 600 2. Miklavž 546
3. De Vesta Maribor 594 3. Trebnje 532

2014/15 (Celje)

Moški Ženske
1. TRIGLAV KRANJ II 656  1. CELJE 580
2. Taborska jama Grosuplje 625 2. Miklavž 536
3. Triglav Kranj I 625 3. Slovenj Gradec 519

2015/16 (Kranj)

Moški Ženske
1. TRIGLAV KRANJ 612  2015/16 (prvenstva ni bilo)
2. Taborska jama 585
3. Calcit Kamnik 577

2016/17 (Celje)

Moški Ženske
1. TRIGLAV KRANJ 579  2016/17 (prvenstva ni bilo)
2. Taborska jama Grosuplje 551
3. Konjice 541

PRIPIS: med letoma 1994 in 2001 državnih prvenstev ni bilo; na prvenstvih 1994/95 in 2001/02 so tekmovale mešane ekipe (moški+ženske).

Državni prvaki

1994/95 – PROTEUS LIV POSTOJNA: Edo Terzič, Marjan Dujc, Vojko Lapanja, Tone Založnik, Sandi Hor, Ljuba Ceglar, Majda Mlakar

2001/02 – KLEMAKS MARIBOR: Slavko Gojčič, Franc Žnidarič, Marjan Ružman, Srečko Amšl, Marjan Pocrnjič, Janez Hojnik (Anton Tomašek)

2002/03 – MIKLAVŽ: Vili Jurančič, Zoran Jovič, Oto Merčnik, Franc Klepec, Renato Neuvirt, Rafael Dobaj

2003/04 – KONSTRUKTOR MARIBOR: Uroš Vanek, Srečko Lešnik, Milan Vračko, Robert Pinterič, Stane Žagar, Damir Vindiš (Rok Ružman)

2004/05 – LOKOMOTIVA MARIBOR: Zvonko Cafuta, Borut Planinšič, Borut Ramšak, Jože Golob, Peter, Rakovič, Simon Mali

2005/06 – KONJICE: Jaroslav Tašler, Andrej Fideršek, Avgust Kompan, Branko Rošer, Žarko, Vogrin, Zdravko Salobir

2006/07 – PIVOVARNA LAŠKO: Miran Oman, Tomaž Milač, Andrej Kozmus, David Pečnak, Ivan Zorko, Boštjan Hrastnik

2007/08 – TRIGLAV KRANJ: Darko Šterbenk, Grega Bajželj, Davor Sobočan, Aleš Ropret, Franci Zelnik, Boris Vehovec (Jože Likosar)

2008/09 – MIKLAVŽ: Vili Jurančič, Janez Granda, Samo Jurančič, Oto Merčnik, Boris Jevšenak, Zoran Jovič

2009/10 –  GAŠPER KOROTAN PREVALJE: Zvone Franc, Franc Žagar, Dejan Kos, Vinko Sonjak, Igor Roner, Anton Golob

2010/11 – TRIGLAV KRANJ: Franc Kmet, Boris Vehovec, Darko Šterbenk, Aleš Ropret, Brane Strle, Gregor Batistič

2011/12 – DE VESTA MARIBOR : Željko Skrober, Jure Grušovnik, Borut Ramšak, Dejan Koser, Milan Podgoršek, Simon Mali (Janez Podgoršek, Miran Cvilak)

2012/13 – TRIGLAV KRANJ: Darko Šterbenk, Boštjan Žvanut, Boris Vehovec, Franc Kmet, Marinko Čubrilović, Brane Strle (Aleš Ropret)

2013/14 – TRIGLAV KRANJ: Darko Šterbenk, Marinko Čubrilović, Jože Kasunič, Brane Strle, Primož Gostinčar, Boris Vehovec (Aleš Ropret, Franc Kmet)

2014/15 – TRIGLAV KRANJ II: Brane Strle, Tomaž Žvanut, Marinko Čubrilović, Boštjan Žvanut, Jože Kasunič, Matjaž Pelc

2015/16 – TRIGLAV KRANJ I: Janez Knific, Davor Sobočan, Aleš Blaž, Brane Markič, Anže Bajželj, Primož Gostinčar, Janez Lužan, Janže Lužan

2016/17 – TRIGLAV KRANJ: Jure Fleischman, Matjaž Pelc, Jože Kasunič, Brane Strle, Anže Bajželj, Boris Vehovec

Lista medalj (m)

ZLATO SREBRO BRON SKUPAJ
1. Triglav Kranj I 7 0 0 7
2. Miklavž 2 0 1 3
3. Pivovarna Laško 1 3 2 6
4. Gašper Korotan 1 2 1 4
5. Konstruktor Maribor 1 1 0 2
5. Lokomotiva Maribor 1 1 0 2
7. Konjice 1 0 3 4
8. De Vesta Maribor 1 0 1 2
9. Klemaks Maribor 1 0 0 1
9. Proteus LIV Postojna 1 0 0 1
11. Taborska jama Grosuplje 0 5 0 5
12. Rudar Trbovlje 0 1 1 2
12. Slovenj Gradec 0 1 1 2
12. Adergas Cerklje 0 1 1 2
15. Petrol Celje 0 1 0 1
15. Rile servis Šoštanj 0 1 0 1
17. Calcit Kamnik 0 0 2 2
17. Krško 2002 0 0 1 1
17. Strojkovina Celje 0 0 1 1
17. Šoštanj 0 0 1 1
17. Triglav Kranj II 0 0 1 1

Najtrofejnejši igralci

5 krat: Brane Strle, Boris Vehovec (oba Triglav)

4 krat: Aleš Ropret, Darko Šterbenk (oba Triglav)

3 krat: Jože Kasunič, Franc Kmet, Marinko Čubrilović (vsi Triglav)

2 krat: Vili Jurančič, Zoran Jovič, Oto Merčnik (vsi Miklavž), Borut Ramšak, Simon Mali (oba Lokomotiva + De Vesta), Anže Bajželj, Primož Gostinčar, Matjaž Pelc, Davor Sobočan, Boštjan Žvanut (vsi Triglav)

Državne prvakinje

1994/95 – tekmovanje mešanih ekip (M+Ž)

2001/02 – tekmovanje mešanih ekip (M+Ž)

2002/03 – RUDAR TRBOVLJE: Suzana Kolenc, Suzana Kos, Marjeta Glas, Brigita Rozina, Branka Planinšek, Ivi Hočevar (Biserka Bogožalec, Lojzka Bajde)

2003/04 – MIKLAVŽ: Karmen Jurančič, Aleksandra Golob, Tatjana Vargazon, Sonja Jurančič, Štefka Neuvirt, Poldka Vindiš (Irena Borko-Štern)

2004/05 – MIKLAVŽ: Štefka Neuvirt, Sonja Jurančič, Tatjana Vargazon, Poldka Vindiš, Karmen Jurančič, Ivanka Kocbek (Marija Ferletič, Irena Borko-Štern)

2005/06 – TREBNJE: Slavica Hribšek, Irena Goleš, Anica Barbo, Angelca Dalmacija, Milena Veber, Lojzka Škafar (Katja Šribar)

2006/07 – ŠOŠTANJ: Vida Krajnc, Milena Prelog, Romana Borovnik, Urška Prelog, Smilja Cverlin, Marica Lozič (Hermina Dvoršak)

2007/08 – MIKLAVŽ: Karmen Jurančič, Tatjana Vargazon, Poldka Vindiš, Sonja Jurančič, Štefka Neuvirt, Milica Zorman (Mihaela Neuvirt, Ivanka Kocbek)

2008/09 – MIKLAVŽ: Poldka Vindiš, Milica Zorman, Karmen Jurančič, Ivanka Kocbek, Štefka Neuvirt, Sonja Jurančič (Mihaela Neuvirt)

2009/10 – MIKLAVŽ: Tatjana Vargazon, Poldka Pertoci, Štefka Neuvirt, Sonja Jurančič, Karmen Jurančič, Milica Zorman (Ivanka Kocbek, Matilda Muršič)

2010/11 – ŠOŠTANJ: Romana Borovnik, Vida Krajnc, Natalija Kenda, Hermina Dvoršak, Milena Prelog, Marica Lozič (Katarina Leskovar)

2011/12 – LANTEKS CELJE: Polona Rogina, Ines Kletečki, Anja Dobravec, Patricija Bizjak, Barbara Štancer, Mira Grobelnik (Marija Fras-Lesjak)

2012/13 – LANTEKS CELJE: Klementina Hohnjec, Mira Grobelnik, Anja Dobravec, Barbara Štancer, Nada Savić, Polona Rogina (Marija Fras-Lesjak, Marta Zupanc)

2013/14 – CELJE: Anja Dobravec, Ines Kletečki, Patricija Bizjak, Klementina Hohnjec, Mira Grobelnik, Saša Črep (Barbara Štancer)

2014/15 – CELJE: Klementina Hohnjec, Marta Zupanc, Mira Grobelnik, Barbara Štancer, Anja Dobravec, Saša Črep (Marija Fras)

Osvojene medalje (ž)

ZLATO SREBRO BRON SKUPAJ
1. Miklavž 5 5 1 11
2. Celje/Lanteks 4 0 0 4
3. Šoštanj 2 1 3 6
4. Rudar Trbovlje 1 1 2 4
5. Trebnje 1 0 3 4
6. Impol Slov. Bistrica 0 3 0 3
7. Komcel Celje 0 1 1 2
8. Bela krajina Črnomelj 0 1 0 1
8. Korotan Prevalje 0 1 0 1
10. Slovenj Gradec 0 0 3 3

Najtrofejnejše igralke

5 krat: Karmen Jurančič, Sonja Jurančič, Štefka Neuvirt, Poldka Vindiš/Pertoci (vse Miklavž)

4 krat: Tatjana Vargazon, Ivanka Kocbek (obe Miklavž), Mira Grobelnik, Barbara, Štancer, Anja Dobravec (vse Celje)

3 krat: Milica Zorman (Miklavž), Klementina Hohnjec, Marija Fras (obe Celje)

2 krat: Irena Borko-Štern, Mihaela Neuvirt (obe Miklavž), Vida Krajnc, Milena Prelog, Romana Borovnik, Marica Lozič, Hermina Dvoršak (vse Šoštanj), Polona Rogina, Patricija Bizjak, Ines Kletečki, Marta Zupanc, Saša Črep (vse Celje)

LISTA OSVOJENIH MEDALJ – MOŠKI IN ŽENSKE SKUPNO
ZLATO SREBRO BRON SKUPAJ
1. Miklavž 7 5 2 14
2. Triglav Kranj 5 0 0 5
3. Celje/Lanteks 3 0 0 3
4. Šoštanj 2 1 4 7
5. Pivovarna Laško 1 3 2 6
6. Gašper Korotan 1 3 1 5
7. Rudar Trbovlje 1 2 3 6
8. Konstruktor Maribor 1 1 0 2
8. Lokomotiva Maribor 1 1 0 2
10. Konjice 1 0 2 3
10. Trebnje 1 0 2 3
12. De Vesta Maribor 1 0 1 2
13. Klemaks Maribor 1 0 0 1
13. Proteus LIV 1 0 0 1
15. Impol Slov.Bistrica 0 3 0 3
15. Taborska jama Grosuplje 0 3 0 3
17. Slovenj Gradec 0 1 4 5
18. Komcel Celje 0 1 1 2
18. Adergas Cerklje 0 1 1 2
20. Bela krajina Črnomelj 0 1 0 1
20. Petrol Celje 0 1 0 1
20. Rile servis Šoštanj 0 1 0 1
23. Calcit Kamnik 0 0 1 1
23. Krško 2002 0 0 1 1
23. Strojkovina Celje 0 0 1 1
23. Triglav Kranj II 0 0 1 1

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor