48. GROMOV MEMORIAL

REZULTATI TURNIRJA

Cerknica, 4. do 27. april 2016

48. GROMOV MEMORIAL - MOŠKI

Zap. Št. Ime in priimek Klub Polno Čišč. Prazne Skupaj
1 Matej Lepej Brest 407 246 1 653
2 Edo Oberstar Hidro 395 220 0 615
3 Erik Haložan Lokomotiva 393 215 3 608
4 Borut Širca Izola 403 205 3 608
5 Marjan Bašek Pivka 382 225 1 607
6 Damir Kneževič Brest 368 237 2 605
7 Vojko Lapanja Pivka 384 219 0 603
8 Miroslav Šegina Kupa 381 219 2 600
9 Darko Bizjak Pivka 397 201 3 598
10 Miran Leban Gorica 362 235 1 597
11 Franko Leskovec Pivka 379 218 2 597
12 Aleš Blaž Triglav 367 228 0 595
13 Zvone Franc Korotan 369 226 2 595
14 Darko Bizjak Pivka 395 200 3 595
15 Ivan Mars Izola 397 198 4 595
16 Miro Bašek Brest 387 207 1 594
17 Blaž Oberstar Škofja Loka 393 200 0 593
18 Marko Križaj Pivka 382 210 3 592
19 Matej Mele Sanmix 377 211 2 588
20 Ivan Kuharič Vinodol 389 193 0 582
21 Boris Perhavec Pivka 389 193 1 582
22 Zlatko Pajnič Kočevje 363 217 0 580
23 Igor Skaza Lokomotiva 373 206 1 579
24 Jože Makoter Proteus 373 205 2 578
25 Nejc Jurca Brest 384 191 4 575
26 Julijan Puntar Proteus 355 216 3 571
27 Marjan Lipovec Kočevje 370 201 2 571
28 Kristjan Jezovac Crikvenica 373 198 2 571
29 Janez Nučič Portorož 377 193 7 570
30 Ivo Kepic Adergas 395 173 5 568
31 Drago Radočaj Gorica 376 191 0 567
32 Dejan Likan Portorož 357 209 1 566
33 Željko Škrober De Vesta 387 179 2 566
34 Julijan Puntar Proteus 403 163 5 566
35 Stane Blažič Krka 366 198 5 564
36 Dušan Levstek Šrajf’ 369 195 3 564
37 Igor Gričar Kočevje 404 160 10 564
38 Avgust Volšek Lokomotiva 369 193 3 562
39 Simon Lapajne Gorica 367 194 1 561
40 Slavko Mojškerc Ograjca 369 192 6 561
41 Slavko Porenta Iskar 358 201 3 559
42 Andrej Brvar Ograjca 379 180 4 559
43 Izet Lemezovič Lokomotiva 352 206 3 558
44 Boris Grošelj Pivka 389 169 5 558
45 Ivan Skela Iskar 392 166 3 558
46 Nejc Čeligoj Pivka 392 166 6 558
47 Aljaž Žigon Adria 352 205 6 557
48 Marjan Maravič Ograjca 372 185 1 557
49 Karol Somrak Krka 377 180 6 557
50 Stanko Lovko Daltoni 377 180 5 557
51 Janko Karun ABC 361 195 9 556
52 Andrej Ropret Adergas 385 171 3 556
53 Boris Perhavec Pivka 364 191 1 555
54 Matej Šalamon Kočevje 374 180 8 554
55 Luka Kresević Proteus 383 171 5 554
56 Sebastijan Abram Kočevje 398 156 7 554
57 Zdravko Štavdeker Fužinar 370 183 4 553
58 Matija Bečaj Daltoni 379 174 5 553
59 Igor Mojškerc Ograjca 354 197 1 551
60 Miro Miklavčič Krka 361 190 2 551
61 Dalibor Katavič Lokomotiva 369 182 3 551
62 Dušan Pavlin Krka 376 174 5 550
63 Tone Založnik Pivka 366 183 4 549
64 Boris Perhavec Pivka 353 195 9 548
65 Smiljan Škrlec Hrastnik 377 171 2 548
66 Janez Nučič ŠD Morje 364 180 8 544
67 Marjan Prosen Gorica 350 192 2 542
68 Denis Bajrič Lokomotiva 373 169 8 542
69 David Petek Lokomotiva 384 158 6 542
70 Valentin Vrčon Portorož 371 170 9 541
71 Henrik Marinac Portorož 375 166 3 541
72 Milan Miloševič Ograjca 355 184 3 539
73 Mirko Arhar Škofja Loka 357 182 7 539
74 Stane Miklič Adria 371 167 6 538
75 Sandi Pahor Portorož 357 180 4 537
76 Gorazd Kranjc Lokomotiva 372 165 6 537
77 Damir Vindiš Konstruktor 367 169 4 536
78 Lojze Kebelj Revoz 373 163 9 536
79 Luka Urbas Smrkci 341 194 4 535
80 Janko Atelšek Portorož 375 159 8 534
81 Jože Makoter Proteus 344 189 3 533
82 Janez Sukič Portorož 350 183 3 533
83 Silvo Umek Hrastnik 353 180 6 533
84 Marjan Tekavec Kočevje 363 169 4 532
85 Branko Gorjup DU Pivka 374 158 12 532
86 Robi Matak Smrkci 355 175 6 530
87 Tadej Udir Adergas 356 174 10 530
88 Rado Rebolj Hidro 357 173 3 530
89 Borut Miler Daltoni 378 152 11 530
90 Tine Ferfila Elektro Šok 360 169 2 529
91 Matjaž Intihar Vikingi 370 159 6 529
92 Mitja Cvejanov Portorož 381 147 10 528
93 Goraz Štricelj Kočevje 347 180 5 527
94 Narcis Oblak Gorica 359 167 5 526
95 Željko Škrober De Vesta 363 163 4 526
96 Mitja Andlovic Gorica 369 157 4 526
97 Franc Leskovec Daltoni 352 173 8 525
98 Drago Pestar Adergas 354 171 5 525
99 Iztoka Kovač Ta Hudi 359 166 7 525
100 Franci Zorman Adergas 347 177 6 524
101 Franc Gregorc RTV 340 183 7 523
102 Ivan Harandi Iskar 360 161 7 521
103 Dušan Mal Hrastnik 344 174 4 518
104 Uroš Vanek Konstruktor 350 168 3 518
105 Matej Urbas Daltoni 338 179 7 517
106 Tine Ferfila Sanmix 364 152 8 516
107 Borut Planinšič Lokomotiva 345 170 5 515
108 Janez Nučič ŠD Morje 348 167 4 515
109 Damir Pavlakovič Kupa 343 169 9 512
110 Andrej Čerin ŠD Morje 343 167 4 510
111 Boris Stepančič ŠD 349 159 6 508
112 Brane Štranc Revoz 359 149 8 508
113 Dejan Dragojevič Crikvenica 341 166 1 507
114 Aloz Vončina Kočevje 345 162 9 507
115 Vinko Pernek Lokomotiva 366 141 7 507
116 Aleš Dernikovič Pivka 366 141 12 507
117 Gorazd Oblak Gorica 339 166 7 505
118 Boris Perhavec Pivka 359 146 8 505
119 Marjan Dujc Pivka 375 130 15 505
120 Emil Kos Daltoni 336 168 8 504
121 Bojan Čeligoj DU Pivka 353 151 10 504
122 Martin Mali Adergas 331 172 9 503
123 Denis Ćenanović Proteus 362 141 9 503
124 Leon Gorše Lokomotiva 354 147 8 501
125 Janko Karun ABC 356 144 13 500
126 Rado Selan Poštar 359 139 9 498
127 Sašo Švigelj Vikingi 329 168 11 497
128 Toni Gorišek RTV 352 143 9 495
129 Rafael Božič LMP 346 148 9 494
130 Branko Kotnjek Kočevje 343 150 7 493
131 Matej Šantelj LMP 334 157 10 491
132 Štefan Može Revoz 361 129 13 490
133 Dominik Ogrizek Proteus 335 151 11 486
134 Toni Laterner RTV 338 148 4 486
135 Matej Zorman Adergas 326 154 15 480
136 Srečko Fras DU Pivka 340 140 14 480
137 Kristjan Perlič LMP 360 118 12 478
138 Maks Merela RTV 319 153 9 472
139 Damir Mihelčič Kočevje 346 124 13 470
140 Matej Zorman Adergas 337 132 21 469
141 Franci Zorman ŠD Morje 324 143 14 467
142 Bojan Jurca Ta Hudi 331 118 14 449
143 Drago Keber DI Ljubljana 322 124 15 446
144 Janez Vidmar LMP 314 125 13 439
145 Bojan Vovk LMP 290 118 16 408

48. GROMOV MEMORIAL - MOŠKI REKREATIVCI

Zap. Št. Ime in priimek Klub Polno Čišč. Prazne Skupaj
1 Matej Mele Sanmix 377 211 2 588
2 Marjan Lipovec Kočevje 370 201 2 571
3 Dušan Levstek Šrajf’ 369 195 3 564
4 Igor Gričar Kočevje 404 160 10 564
5 Stanko Lovko Daltoni 377 180 5 557
6 Janko Karun ABC 361 195 9 556
7 Matija Bečaj Daltoni 379 174 5 553
8 Janez Nučič ŠD Morje 364 180 8 544
9 Lojze Kebelj Revoz 373 163 9 536
10 Luka Urbas Smrkci 341 194 4 535

48. GROMOV MEMORIAL - ŽENSKE

Zap. Št. Ime in priimek Klub Polno Čišč. Prazne Skupaj
1 Nives Dekleva Proteus 402 193 4 595
2 Anja Ulaga Rep.SLO 399 194 0 593
3 Danica Sušnik Ograjca 382 209 0 591
4 Brigitte Strelec Rep.SLO 391 197 1 588
5 Nataša Tibola Proteus 363 224 2 587
6 Patricija Bizjak Rep.SLO 371 214 0 585
7 Tina Ugrin Izola 389 190 1 579
8 Urša Mejač Rep.SLO 383 194 3 577
9 Eva Sajko Rep.SLO 377 198 0 575
10 Saša Črep Rep.SLO 382 190 4 572
11 Nina Blaž Rep.SLO 384 183 3 567
12 Anja Kozmus Rep.SLO 350 216 0 566
13 Poldka Pertoci Miklavž 387 178 7 565
14 Majda Verbole Miklavž 357 206 0 563
15 Alenka Jakša Brest 340 212 2 552
16 Jana Obleščak Pivka 345 202 3 547
17 Irena Mejač Rep.SLO 354 187 2 541
18 Nada Savić Rep.SLO 350 184 0 534
19 Laura Pokleka Brest 358 172 2 530
20 Metka Škoberne Pivka 353 174 7 527
21 Anita Gornik Brest 344 181 9 525
22 Petra Puhner Korotan 387 138 10 525
23 Klementina Hohnjec Rep.SLO 371 153 7 524
24 Tadeja Zagoršek Izola 344 177 2 521
25 Tadeja Gornik Brest 382 138 13 520
26 Andreja Taškar Ograjca 354 165 1 519
27 Špela Ahačič Ograjca 372 147 14 519
28 Tina Kresevič Proteus 364 151 9 515
29 Zagorka Panič Pivka 373 130 18 503
30 Mira Keber DI Ljubljana 353 149 10 502
31 Rezka Hajdinjak DI Ljubljana 354 147 12 501
32 Justina Nučič ŠD Morje 360 139 7 499
33 Doris Diliča ŠD Morje 333 162 13 495
34 Meta Čanžek Ograjca 350 134 22 484
35 Marjana Porenta Iskra 340 141 16 481
36 Ksenija Brus Brest 349 124 19 473
37 Sonja Maurin Kočevje 331 141 10 472
38 Irena Kristan DU Pivka 318 134 19 452
39 Silva Hencelj DU Pivka 319 130 21 449
40 Francka Čelhar DU Pivka 315 128 16 443
41 Ljuba Fatur DU Pivka 325 100 28 425
42 Dora Lapajne DU Pivka 290 123 19 413
43 Tatjana Švigelj Vikingi 301 108 23 409
44 Nadja Srebor DU Pivka 247 110 27 357

48. GROMOV MEMORIAL - ŽENSKE REKREATIVKE

Zap. Št. Ime in priimek Klub Polno Čišč. Prazne Skupaj
1 Mira Keber DI Ljubljana 353 149 10 502
2 Rezka Hajdinjak DI Ljubljana 354 147 12 501
3 Justina Nučič ŠD Morje 360 139 7 499
4 Doris Diliča ŠD Morje 333 162 13 495
5 Marjana Porenta Iskra 340 141 16 481
6 Irena Kristan DU Pivka 318 134 19 452
7 Silva Hencelj DU Pivka 319 130 21 449
8 Francka Čelhar DU Pivka 315 128 16 443
9 Ljuba Fatur DU Pivka 325 100 28 425
10 Dora Lapajne DU Pivka 290 123 19 413

 

 

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor