TURNIR KK LOKOMOTIVA 120 LUČAJEV NA POLNO

RAZPORED IN REZULTATI TEKMOVANJA

05.01. – 20.02.2016

1.dan, torek, 05.01.2016

URA STEZA 1 REZ. STEZA 2 REZ.
09.00
10.00 Anžej Hriberšek 671 Branislav Trglavčnik 663
11.00 Bojan Mušič 707 Drago Cimerman 620
12.00 Erik Haložan 710
13.00 Borut Planinšič 663 Izet Lemezović 679
14.00 Goran Vidrih 678 Danijel Mernik 677
15.00
16.00 Dalibor Katavić 674

2.dan, četrtek, 07.01.2016

URA STEZA 1 REZ. STEZA 2 REZ.
12.00 Avgust Volšek 682 Jože Špenga 687
13.00        
14.00 Tomaž Šinko 647 Danilo Klobučar 605
15.00        
16.00 Dalibor Katavić (2.) 708    
17.00 Leon Polše 693 David Petek 737
18.00 Andrej Kocjan 709    
19.00 Igor Skaza 696 Milan Mali 660

3.dan, torek, 12.01.2016

URA STEZA 1 REZ.      STEZA 2 REZ.
09.00 Jože Špenga (2.) 721 Jože Matulin 724
10.00 Branislav Trglavčnik (2.) 687 Peter Rakovič 708
11.00 Drago Cimerman (2.) 645 Bojan Mušič (2.) 649
12.00 Anžej Hriberšek (2.) 683
13.00
14.00 Erik Haložan (2.) 639
15.00 Danijel Mernik (2.) 616

4.dan, četrtek, 14.01.2016

URA STEZA 1 REZ. STEZA 2 REZ.
12.00 Jože Matulin (2.) 684 Avgust Volšek (2.) 721
13.00 Izet Lemezović (2.) 696 Borut Planinšič (2.) 704
14.00 Danilo Klobučar (2.) 603 Tomaž Šinko (2.) 690
15.00
16.00 Peter Rakovič (2.) 721
17.00 David Petek (2.) 725 Leon Polše (2.) 698
18.00 Goran Vidrih (2.) 695 Andrej Kocjan (2.) 708
19.00 Milan Mali (2.) 705 Igor Skaza (2.) 716

5.dan – KONČNICA, sobota, 20.02.2016

URA STEZA 1 REZ. STEZA 2 REZ.
1-8 09.00 David Petek 341 Borut Planinšič 356
5-4 09.30 Leon Polše 335 Avgust Volšek 357
3-6 10.00 Igor Skaza 335 Izet Lemezović 359
7-2 10.30 Goran Vidrih 331 Andrej Kocjan 352
1-8

5-4

11.00 Borut Planinšič 340 Avgust Volšek 377
3-6

7-2

11.30 Izet Lemezović 388 Andrej Kocjan 363
3.m 12.00 Borut Planinšič 338 Andrej Kocjan 332
1.m 12.30 Avgust Volšek 335 Izet Lemezović 373

PRIPIS: udeležbo v končnici so odpovedali Peter Rakovič (2., zaradi bolezni), Jože Matulin (5., zaradi osebne zadržanosti) in Jože Špenga (6., zaradi bolezni). Namesto njih nastopijo Izet Lemezović (10.), Goran Vidrih (11.) in Borut Planinšič (12.), medtem ko se je Dalibor Katavić (9.) v statusu prve predvidene rezerve zaradi službenih obveznosti pravici do nastopa odpovedal.

Končni vrstni red

TEKMOVALEC 1.KROG 2.KROG SKUPNO POVP. ¼ ½ 1/1
5.-8. David Petek 737 725 1462 91,4 341    
9. Peter Rakovič 708 721 1429 89,3      
4. Andrej Kocjan 709 708 1417 88,6 352 363 332
5.-8. Igor Skaza 696 716 1412 88,2 335    
10. Jože Matulin 724 684 1408 88,0      
11. Jože Špenga 687 721 1408 88,0      
2. Avgust Volšek 682 721 1403 87,7 357 377 335
5.-8. Leon Polše 693 698 1391 86,9 335    
12. Dalibor Katavić 674 708 1382 86,4      
1. Izet Lemezović 679 696 1375 85,9 359 388 373
5.-8. Goran Vidrih 678 695 1373 85,8 331    
3. Borut Planinšič 663 704 1367 85,4 356 340 338
13. Milan Mali 660 705 1365 85,3      
14. Bojan Mušič 707 649 1356 84,7      
15. Anžej Hriberšek 671 683 1354 84,6      
16. Branislav Trglavčnik 663 687 1350 84,4      
17. Erik Haložan 710 639 1349 84,3      
18. Tomaž Šinko 647 690 1337 83,6      
19. Danijel Mernik 677 616 1293 80,8      
20. Drago Cimerman 620 645 1265 79,1      
21. Danilo Klobučar 605 603 1208 75,5      

© 2019 Kegljaški klub Lokomotiva Maribor